فهرست این مقاله

وایت برد شیشه ای مگنت

تولید وایت برد شیشه ای مگنت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                       0912823524202188621912

 

وایت برد شیشه ای

 

وایت برد شیشه ای مگنت

با توجه به اهمیت تجهیزات آموزشی در سرعت یادگیری دانش آموزان و دانش جویان هر زوز شاهد تولید ابزارهای مدرن آموزشی هستیم که با استفاده از آن ها روش آموزش به طور کلی دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده است از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح وایت بردها که با نام وایت برد شیشه ای مگنت شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت بردهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع وایت بردها از جمله وایت برد شیشه ای مگنت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید وایت برد شیشه ای مگنت به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در نهایت هم با استفاده از پیسوله شیشه به رنگ مورد نظر تبدیل می شود و یراق فلزی پشت شیشه چسبیده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – رنگی

متداول ترین طرح وایت بردهای شیشه ای که به صورت تک رنگ تولید می شود به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از وایت برد شیشه ای مشکی استفاده کرد .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی وایت برد شیشه ای چاپ کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه کمک شایانی کرد .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – حکاکی 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی وایت برد شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه وایت برد شیشه ای حکاکی کرد .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – هوشمند 

طرح جدیدی از وایت بردهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه های هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است وایت برد شیشه ای مگنت هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

وایت برد شیشه ای مگنت هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح وایت برد معرفی شده است قیمت وایت برد شیشه ای مگنت هوشمند دو برابر وایت بردهای شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح وایت بردهای شیشه ای که یک صفحه نمایش جلوی شیشه و یک اسپیکر پشت شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید ، وایت برد شیشه ای مگنت جذاب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – ضخیم

برای تولید ویات بردهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک وایت برد با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه های ضخیم 10 میل بکار برد .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – پایه دار 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که وایت را می توان وسط سالن نیز قرار داد حتی در طرح های جدید از پایه های چرخ دار نیز بکار رفته است .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – کریستال

وایت بردهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، شیشه های کریستال در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – تاشو 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از وایت برد شیشه ای مگنت بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، وایت بردهای 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

وایت برد شیشه ای مگنت – مات 

بردهای شیشه ای رنگی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتنیا فقط به صورت ساده وجود دارد ، بردهای شیشه ای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

وایت برد شیشه ای مگنت - اینستاگرام

 

وایت برد شیشه ای مگنت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش وایت برد شیشه ای مگنت

جهت اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای مگنت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری وایت برد شیشه ای مگنت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید وایت برد شیشه ای مگنت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای رنگی

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای مگنت

وایت برد شیشه ای مگنت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وایت برد شیشه ای مگنت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند