فهرست این مقاله

ویترین شیشه ای طلا فروشی

تولید ویترین شیشه ای طلا فروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی

یکی از دغدغه های بسیار مهم صاحبان طلا فروشی انتخاب ویترین شیشه ای با نمای زیبا و مدرن با امنیت بالا است به طوری که از نظر طراحی دکوراسیون نمای مدرنی را در فروشگاه ایجاد کرده و موجب نمایش هرچه بهتر محصولات شود و از ایمنی هم از ورود سارقان جلوگیری شود ، ویترین شیشه ای طلا فروشی در طرح های مختلفی تولید می شود که در این مقاله به آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی ویترین شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف ویترین شیشه ای طلا فروشی را اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

جالب است بدایند که ویترین شیشه ای طلا فروشی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید و اجرا شد و این نوع ویترین ها جایگزین درب های آهنی شیشه خور شدند ، شهر ونیز ایتالیا در طراحی جواهرات جزء بهترین ها محسوب می شود و همواره جواهرات لوکس و گران قیمت را به سراسر دنیا صادر می کند .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – سکوریت

متداولترین نوع ویترین های شیشه ای که در اغلب فروشگاه ها اجرا می شود با استفاده از شیشه های سکوریت تولید شده است ، این نوع ویترین ها از شیشه های 10 میل تشکیل شده چرا که مقاومت بالایی داشته و از وزن مناسبی جهت جابجایی برخوردار است اما برای جایجایی برخی از ویترین شیشه ای طلا فروشی به دلیل ابعاد بزرگ و وزن زیاد باید از جرثقیل های مخصوص حمل شیشه استفاده کرد .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – لمینت

یکی دیگر از ویترین های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت لمینت شده تولید می شود ، این نوع ویترین ها اغلب در جواهرفروشی ها اجرا می شود و از لایه های مختلف شیشه سکوریت تشکیل شده است ، برای تولید ویترین شیشه ای طلا فروشی لمینت ابتدا شیشه های 10 میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره قرار داده می شوند در نهایت هم با استفاده از لایه PVB به دیگر چسبیده می شوند .

ویژگی اصلی ویترین شیشه ای طلا فروشی لمینت در جلوگیری از ورود سارقان به داخل فروشگاه است به طوری که حتی اگر ضربه های شدیدی به شیشه وارد شود و شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ضمنا شیشه های لمینت بیش از سه لایه نیز به عنوان شیشه ضد گلوله شناخته شده است .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – خم

جدیدترین نوع ویترین های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت خم تولید می شود در واقع با استفاده از این نوع شیشه ها علاوه بر ایمنی ، نمای بسیار زیبایی نیز در فروشگاه ایجاد خواهد کرد ، برای تولید ویترین شیشه ای طلا فروشی خم ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر ساخته شده و در نهایت هم با استفاده از لایه PVB شیشه های خم به یکدیگر چسبیده می شوند .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – کریستال

شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت تولید ویترین شیشه ای محسوب می شود ، با توجه به تولید شیشه کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت می توان از این نوع شیشه ها نیز برای اجرای ویترین شیشه ای طلا فروشی استفاده کرد .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – حکاکی شده 

با اسنفاده از دستگاه هوشمتد مستر می توان طرح های مختلفی را روی ویترین های شیشه ای حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی فروشگاه را روی ویترین شیشه ای طلا فروشی حکاکی کرد و به نوعی تبلیغات حرفه ای انجام داد .

ویترین شیشه ای طلا فروشی محبوب ترین طرح ویترین های شیشه ای محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات ویترین های شیشه ای به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

نصب ویترین شیشه ای طلا فروشی

برای نصب ویترین های شیشه ای می توان از روش فریم لس و با فریم استفاده کرد در روش اول شیشه بدون استفاده از فریم توسط بست های فلزی روی سقف و کف نصب می شود اما در روش دوم از فریم های آهنی و استیل جهت نگهداری شیشه استفاده خواهد شد ، در طرح های جدید ازی فریم های استیل طلایی و نقره ای بکار می رود .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی ویترین های شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی فروشگاه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – هوشمند

طرح خاصی از ویترین های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است ویترین شیشه ای طلا فروشی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت ویترین شیشه ای طلا فروشی تقریبا دو برابر ویترین های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع ویترین ها فقط در جواهر فروشی های لوکس استفاده می کنند ، ویترین شیشه ای طلافروشی در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح ویترین معرفی شده است .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – اسیدکاری شده 

در این طرح از ویترین های شیشه ای الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه های از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد ، ویترین شیشه ای طلافروشی اسیدکاری شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، نقره ای ، دودی ، برنز و آبی می توان از این نوع شیشه ها برای اجرای ویترین شیشه ای طلا فروشی استفاده کرد دبنی شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – مات 

به طور کلی شیشه های مات ویترینی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده درحالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – ضخیم 

برای تولید ویترین های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک ویترین با ابعاد 100 * 280 سانتی متر باید از شیشه لمینت 15 میل بکار برد ، ویترین های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – رفلکس 

در این طرح ویترین های شیشه ای از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، برنز ، آبی و بنفش وجود دارد ، ویترین های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – استین گلاس 

ویترین های شیشه ای استین گلاس از ترکیب شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است ، این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد ، وایت بردهای استین گلاس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – تاشو 

طرح خاص دیگری از ویترین های شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از ویترین شیشه ای طلافروشی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد ویترین های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، وتیرین های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی - اینستاگرام

 

ویترین شیشه ای طلا فروشی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان ویترین شیشه ای طلا فروشی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت ویترین شیشه ای طلا فروشی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری ویترین شیشه ای طلا فروشی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید ویترین شیشه ای طلا فروشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

ویترین شیشه ای طلافروشی

ویترین شیشه ای طلافروشی

وایت برد شیشه ای طلافروشی

ویترین شیشه ای طلافروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلافروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

ویترین شیشه ای طلا فروشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ویترین شیشه ای طلا فروشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند