فهرست این مقاله

ویترین شیشه ای

تولید انواع ویترین شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

با توجه به اینکه فروشگاه ها نیاز به ویترین هایی جهت هر چه بهتر نشان دادن محصولاتشان دارند طبیعتا در ساخت ویترین هر چه شیشه بیشتری به کار رفته باشد باعث واضح تر دیده شدن محصول خواهد شد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند ویترین های تمام شیشه ای را بدون استفاده از یراق های مختلف تولید کرده و به صورت عمده و تکی به فروش می رساند .

 

انواع ویترین شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

۱- ویترین تمام شیشه ای 

۲- ویترین شیشه ای چوبی

۳- ویترین شیشه ای  آلومینومی

۴- ویترین استیل شیشه ای

 

در بین موارد اشاره شده در بالا ویترین تمام شیشه ای از محبوبیت چشمگیری در بین مردم برخوردار است و طبع این موضوع صنایع شیشه و آینه کولیوند در ساخت این نوع ویترین ها فعالیت گسترده ای دارد به طوری که ویترین شیشه ای را بدون هیچ گونه یراقی تولید کرده و شما چیزی جز شیشه را مشاهده نخواهید کرد .

 

ساخت ویترین شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

ابتدا باید طرح ویترین با نظر مشتری انتخاب خواهد شد سپس شیشه های مورد نیاز را در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش خواهیم زد البته بهتر است که شیشه ها توسط کوره به نیمه سکوریت تبدیل شوند در مرحله بعدی و با استفاده از چسب UV قطعات شیشه ها را طبق الگو به هم می چسبانیم فرآیند کار با UV وقت گیر و سخت است در نهایت هم چسب های اضافی توسط کاردک های مخصوص شیشه پاک خواهیم کرد .

لازم به ذکر است که برای تولید ویترین شیشه ای باید از شیشه های سکوریت شده استفاده کرد زیرا احتمال شکستن شیشه با توجه به اینکه باید به طور مستمر اجناس داخل آن چیده شود وجود دارد ، اغلب ویترین های شیشه ای با شیشه ۱۰ میل سکوریت تولید می شوند ، حتی برای ساخت ویترین شیشه ای با ارتفاع بیش از ۱۵۰ سانتی متر بهتر است که از شیشه لمینت شده استفاده کرد .

 

ویترین شیشه ای دیواری

ویترین های شیشه ای به طور کلی به دو دسته ی دیواری و پایه ای تقسیم می شوند ، ویترین های دیواری معمولا در فروشگاه هایی که فضای داخلی باز و بزرگی دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، برای اینکه بتوان اشیاء سنگین وزن هم داخل ویترین شیشه ای دیواری قرار داد باید از بست های فلزی برای نصب آن روی دیوار استفاده کرد چندین نوع بست فلزی در صنایع شیشه کولیوند وجود دارد .

 

ویترین شیشه ای با یراق استیل

نوعی از ویترین های شیشه ای که دارای پایه های استیل و همچنین فریم های استیل است ، از نظر زیبایی به طبع تلفیق شیشه و استیل شیک و مدن خواهد شد اما نسبت به ویترین های تمام شیشه ای از تقاضای کمتری برخوردار می باشد .

 

ویترین شیشه ای کریستالی

شیشه کریستال با توجه به شفافیت بسیار بالا در هر جایی که مورد استفاده قرار گیرد با استقبال مخاطبان موجه خواهد شد  در ساخت ویترین شیشه ای اگر از شیشه کریستال استفاده شود طبیعتا ویترین شیک تر و مدرن تری را مشاهده نخواهیم کرد البته باید توجه داشت که قیمت شیشه های کریستال نسبت به شیشه های ساده فلوت به مراتب بیشتر می باشد .

 

ویترین شیشه ای رنگی

ویترین های شیشه ای را می توان با استفاده از شیشه سکوریت رنگی نیز تولید کرد این نوع ویترین ها بیشتر در فروشگاه های اسباب بازی فروشی کاربرد دارد ، شیشه های سکوریت در رنگ های آبی ، بنفش ، برنز و سبز تولید می شود .

 

کاربردهای ویترین شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • ساخت ویترین تمام شیشه ای جواهر فروشی ها
  • ساخت ویترین فروشگاه های پوشاک
  • ساخت ویترین فروشگاه های لوازم آرایشی
  • ساخت ویترین تمام شیشه ای ساعت فروشی
  • ساخت ویترین فروشگا ه های زنجیره ای
  • ساخت ویترین غرفه های نمایشگاهی
  • ساخت ویترین فروشگاه های موبایل ، لپ تاپ ، تبلت ، لوازم جانبی رایانه
  • ساخت ویترین تمام شیشه ای خانه

 

ویترین شیشه ای مغازه 

طبق بررسی های انجام شده ویترین های شیشه ای مغازه بیشترین تقاضا را در بین انواع ویترین های شیشه ای داشته اند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند بخش عمده ای از فعالیت خود را صرف تولید این ویترین ها کرده و تا کنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف توسط تیم فنی ما اجرا شده است .

در بین ویترین های شیشه ای فروشگاه ها ، ویترین شیشه ای جواهر فروشی از حساسیت بیشتری برخوردار است به همین دلیل معمولا از شیشه های سکوریت لمینت شده برای تولید آن استفاده می شود .

 

ویترین شیشه ای آشپزخانه

در آشپزخانه های لوکس معمولا خانم ها فضایی برای چیدن اسباب های تزیینی در نظر می گیرند که با ساخت یک ویترین تمام شیشه ای می توان جلوه ی منحصربفردی را در آشپزخانه ایجاد کرد و اسباب های دکوری را در داخل ان قرار داد .

 

ویترین شیشه ای خم

با استفاده از شیشه های خم و بکارگیری روش UV جهت چسباندن شیشه با یکدیگر می توان یک ویترین با نمای بسیار زیبا و محصربفرد را تولید کرد ، این نوع ویترین ها اغلب در جواهر فروشی های لوکس استفاده می شود ، برای تولید ویترین شیشه ای خم ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مناسب ساخته شده در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده می شود .

 

ویترین شیشه ای اداری

در سازمان و اداره های دو لتی نیز برخلاف گذشته که از کمدهای جوبی برای نگهداری اسناد و مدارک استفاده می شد امروزه از ویترین های شیشه ای بکار می رود البته در برخی از موارد از شیشه دودی جهت تولید ویترین بکار برده می شود .

 

ویترین شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی ویترین های شیشه ای حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

ویترین شیشه ای لمینت

چنانچه ابعاد ویترین شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باید از شیشه های لمینت جهت تولید ویترین استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها از لایه PVB بکار برده خواهد شد .

 

ویترین شیشه ای هوشمند 

طرح خاصی از ویترین های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است ویترین شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی مانتد آلمان ، ایتالیا و فرانسه نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

ویترین شیشه ای ضخیم 

برای تولید ویترین های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک ویترین با ابعاد ۱۲۰ * ۲۵۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل لمینت بکار برد .

 

ویترین شیشه ای رفلکس

در این طرح از ویترین های شیشه ای مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

ویترین شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از ویترین های شیشه ای که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از ویترین شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نشده و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

ویترین شیشه ای ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد ویترین های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، وتیرین های ۲۰ میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا و مهنسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

ویترین شیشه ای - اینستاگرام

 

ویترین شیشه ای - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع ویترین شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش ویترین شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  اقدام نمایید و یا از طربق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند ویترین شیشه ای ممرد نظر خود را به تیم طراحی ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب ویترین شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند تویط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به درخواست های مکرر مشتریان گرامی زین پس سفارشات ویترین شیشه ای شهرستان ها را نیز می پذیرد و در کمترین زمان ممکن سفارش مورد نظر شما ارسال خواهد کرد .

 

صفحات مجازی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها :  koolivandcom@

 

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

ویترین شیشه ای

 

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ویترین شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند