فهرست این مقاله

پارتیشن آینه ای

تولید انواع پارتیشن آینه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       0912823524202188621912

 

پارتیشن آینه ای

 

پارتیشن آینه ای

پارتیشن های مدرن به طور کلی با استفاده از مرتیال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها در پروژه ی خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع پارتیشن های مدرن و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارنیشن های مدرن در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

پارتیشن آینه ای – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و رنگ های خاصی بهتر است که از این نوع آینه ها برای تولید پارتیشن های آینه ای استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از آینه های مشکی بکار برد .

 

پارتیشن آینه ای – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

پارتیشن آینه ای – قدی

کاربردی ترین طرح پارتیشن های مدرن بدن تردید پارتیشن های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های ایستاده به طور کلی به صورت دیواری و پایه دار قابل تولید است که در نوع پایه دار آینه با سهولت بیشتری برخوردار می باشد .

 

پارتیشن آینه ای – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده از بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پارتیشن های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پارتیشن آینه ای – کریستال 

آینه های پارتیشنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد ، پارتیشن های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش پارتیشن آینه ای 

برای اطلاع از قیمت آینه های جداکننده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری آینه موردنظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های جداکننده در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

پارتیشن آینه ای

بورس آینه بک لایت

پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای

پارتیشن آینه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند