فهرست این مقاله

پارتیشن اداری

اجرای انواع پارتیشن اداری مدرن در صنایع کولیوند                                                        0912823524202188621912 

 

پارتیشن اداری

 

پارتیشن اداری

امروزه با توجه به قیمت بسیار بالای ملک به ویژه املاک اداری و تجاری شرکت های خصوصی و دولتی به نوعی مجبور به خریدن و اجاره کردن واحدهای اداری با متراژ پایین هستند چرا که در صورت خرید یا اجاره املاک های با متراژ بالا هزینه های زیادی را باید متقبل شوند و به همین دلیل اکثر شرکت ها به سمت املاک با متراژ پایین می روند .

اما املاک متزاژ پایین دردسر هایی را هم برای مدیران دارد به این دلیل که دیگر خبرب از اتاق های متععد جهت جدا کردن قسمت های مختلف کاری نیست بنابراین مدیران این نوع ادارات و شرکت های خصوصی بهترین راه حلی که برایشان وجود دارد استفاده از پارتیشن اداری است به این صورت که بدون دیوارکشی و مشکلات متععد در پی آن براحتی می توان قسمت های مختلف کاری را از هم جدا کرد .

در اداره های دولتی بیشتر از پارتیشن اداری چوبی ( mdf ) استفاده می شود اما در شرکت های خصوصی و مدرن بیشتر به پارتیشن های شیشه ای و دوجداره آلومینیومی اختصاصی گرایش دارند البته قیمت این دو نوع پارتیشن تفاوت زیادی هم ندارد .

از نظر زیبایی پارتیشن شیشه ای به طبع نمای شیک و مدرنی را در فضای داخلی ایجاد خواهد کرد اما از نظر ماندگاری پارتیشن در دراز مدت پارتیشن اداری ام دی اف با گذر زمان دچار فرسودگی نخواهد شد و به همین دلیل هم اداره های دولتی بیشتر از پارتیشن اداری ام دی اف استفاده می کنند .

 

انواع پارتیشن اداری در صنایع کولیوند

1- پارتیشن چوبی

2- پارتیشن شیشه ای

3- پارتیشن آلومینیومی

4- پارتیشن چوبی شیشه ای

5- پارتیشن آلومینیومی شیشه ای

6- پارتیشن دوجداره

قیمت پارتیشن اداری به نوع پارتیشن و متراز پروژه بستگی دارد به طور مثال قیمت اجرای پارتیشن شیشه ای در ابعاد 100 متر با اجرای پارتیشن ام دی اف دوجداره با هیمن ابعاد متفاوت است اما چیزیکه مشهود به نظر می رسد نمای شیشه ای در حال گسترش می باشد .

 

تولید پرده ولومی پارتیشن اداری در صنایع کولیوند

پرده های ولومی پارتیشن اداری به دلیل نمای شیک و جذاب خیلی زود در شرکت های خصوصی و دولتی و همچنین مراکز پزشکی و آموزشی جا افتاد ، ساختار این نوع پرده های به گونه ای است که پرده در واقع بین دو شیشه قرار میگرد و می توانید به وسیله نخی که کنار آن قرار دارد پرده را به صورت کرکره ای باز و بسته کرد در واقع شیشه در هر زمانی که خواستیم مات خواهیم کرد .

 

کاربرد های پارتیشن اداری صنایع کولیوند

1- پارتیشن مورد استفاده در دندانپزشکی

2- پارتیشن بندی قسمت های گوناگون سالن های زیبایی

3- پارتیشن بندی شرکت های خصوصی و دولتی

4- پارتیشن بندی پاساژهای تجاری

5- پارتیشن بندی رستوران ها

6- پارتیشن بندی کلینیک های پزشکی

7- پارتیشن بندی آتلیه های عکاسی

8- پارتیشن بندی مراکز تولیدی

9- پارتیشن بندی واحد های مسکونی

چهت اجرای پارتیشن اداری دندان پزشکی ها و سالن های پزشکی زیبایی معمولا از شیشه های سندبلاست و ساتینا به عنوان شیشه های پارتیشن استفاده می شود ، برای نمای جذابتر می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

پارتیشن اداری شیشه ای

با توجه به اینکه اجرای نمای شیشه ای در چند سال گذشته در واقع مدرن ترین نمای داخلی و خارجی ساختمان محسوب می شود در اداره ها هم می توان با اجرای پارتیشن شیشه ای یک طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای را ایجاد کرد ضمنا با تولید شیشه های سکوریت رنگی می توان پارتیشن اداری را به صورت رنگی نیز اجرا کرد به طوری که پارتیشن شیشه ای رنگی با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی تطابق داشته باشد .

 

پارتیشن اداری آلومینیومی

نوعی از پارتیشن های دوجداره که از پروفیل های دوجداره آلومینیومی ساده و رنگی با عرض 10 سانتی متر استفاده می شود و اغلب شیشه دوجداره سکوریت شده داخل فریم ها قرار خواهد گرفت ، پروفیل های آلومینیومی مختلفی برای اجرای پارتیشن اداری آلومینیومی وجود دارد به طور مثال می توان از پروفیل های آکرول و آکپا استفاده کرد این دو نوع پروفیل از نظر کیفیت بهترین پروفیل محسوب می شوند .

 

پارتیشن اداری طرح دار

برجسته ترین طراحان دکوراسیون داخلی اداری از پارتیشن های طرح دار شیشه ای جهت بخش بندی فضای داخلی شرکت ها استفاده می کنند به طوری که با چاپ طرح های مختلف روی شیشه فضای داخلی زیباتر خواهد شد .

 

پارتیشن اداری فریم لس

اجرای پارتیشن شیشه ای اداری به روش های مختلفی صورت می گیرد اما یکی روشی که امروزه با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای بیشتر استفاده می شود فریم لس است در این روش شیشه ها هیچ گونه فریمی ندارند .

 

پارتیشن اداری دوجداره

نوع دیگری از پارتیشن های اداری که برای جلوگیزی از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودکی صوتی استفاده می شود پارتیشن دوجداره نام دارد ، این نوع پارتیشن ها با پروفیل های upvc و آلومینیومی اجرا می شود .

 

پارتیشن اداری UPVC

در پروژه هایی که جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی در اولویت قرار دارد باید از پارتیشن های UPVC شیشه خور استفاده کرد ، این نوع پارتیشن ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

پارتیشن اداری متحرک

یکی دیگر از پارتیشن های اداری مدرن که قابلیت جابجایی از یک نقطه به نقاط دیگر ساختمان را دارد و با نام پارتیشن متحرک شناخته شده است ضمنا قیمت این نوع پارتیشن ها بیش از سایر جدا کننده ها است ، شیشه های متحرک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همنی دلیل ابعاد اینه ها دقیق خواهد شد .

 

پارتیشن اداری هوشمند

طرح خاصی از پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود ، پارتیشن های هوشمند نیز به صورت با فریم و فریم لس قابل اجرا است لازم به ذکر است پارتیشن اداری هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان و ایتالیا به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی همه ی کشورهای دنیا قرار گرفته است .

پارتیشن اداری هوشمند مات شونده ( SWICHABLE GLASS ) در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پارتیشن معرفی شده است ، قیمت پارتیشن شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر آینه های هوشمند ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

پارتیشن اداری حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظ روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را پارتیشن اداری حکاکی کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد و افراد تحت تاثیر زیبایی طرح قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن اداری رنگی 

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی و شیشه رنگی یک رو نما می توان از این نوع شیشه ها برای تولید پارتیشن شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک ساختمان با فضای داخلی سفید باید از شیشه دودی و مشکی بکار برد .

 

پارتیشن اداری ضخیم 

برای تولید پارتیشن های شیشه ای مدرن با ابعاد بزرگ می توان از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای پارتیشن با ابعاد 200 * 330 سانتی متر باید از شیشه 15 میل سکوریت بکار برد .

 

پارتیشن اداری رامات 

در شرکت های دولتی و اغلب بانک ها از شیشه های سکوریت رامات جهت اجرای پارتیشن های شیشه ای استفاده می شود ، بدین شکل به نوعی از مشاهده ی کامل داخل اتاقک های جلوگیری خواهد شد .

 

پارتیشن اداری رفلکس 

طرح جدیدی از پارتیشن های اداری که با استفاده از شیشه های رفلکس رنگی اجرا می شود به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی مشکی رنگ باید از شیشه های رفلکس دودی بکار برد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

پارتیشن اداری کریستال 

پارتیشن های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی پارتیشن های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین پارتیشن های کریستال ار شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، بلوک های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ف هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد  تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن اداری تاشو 

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که لنگه های شیشه روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پارتیشن اداری تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پارتیشن اداری 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد پارتیشن های شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، پارتیشن های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پارتیشن اداری - اینستاگرام

 

پارتیشن اداری - واتساپ

 

 

نحوه سفارش انواع پارتیشن اداری به صنایع کولیوند 

شما می توانید انواع پارتیشن اداری را از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  به صنایع کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند پارتیشن اداری مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب پارتیشن اداری در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد ازین پس صنایع کولیوند سفارشات شهرستان ها را می پذیرد .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای صنایع کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :                       نمونه کارها

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده اس لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن اداری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.archiproducts.com

تیم تحریریه کولیوند