فهرست این مقاله

پارتیشن دوجداره

تولید انواع پارتیشن دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524209214195178

 

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

تقسیم بندی اصولی فضای داخلی شرکت ها از مهم ترین دغدغه های مدیران محسوب می شود به طور حتم اگر شما هم یک مجموعه ای در اختیار دارید و قصد تقسیم بندی فضای داخلی مجموعه را داشته باشید چنین حسی را تجربه  کرده اید در این مقاله قصد داریم بهترین و مناسب ترین راه کار را بررسی کرده و فضای داخلی هر مجموعه یا هر متراژی را جداسازی کنیم .

پارتیشن دوجداره با هدف جلوگیری از آلودگی صوتی در فضای داخلی ساختمان به ویژه در ساختمان های اداری تولید شد زیرا به دلیل وجود گاز آرگون در بین شیشه ها انتقال صدا از یک اتاق با اتاق دیگر بسیار کمتر خواهد شد .

 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی متداول ترین نوع پارتیشن های دوجداره محسوب می شوند ساختار این پارتیشن ها به گونه ای است که مانند پنجره های دوجداره از پروفیل های آلومینیومی اختصاصی و شیشه دوجداره تشکیل شده است از مزیت های این نوع پارتیشن ها می توان به مستحکم بودن به علت استفاده از پروفیل های اختصاصی و جلوگیری از ورود و خروج صدا بین فضاها به دلیل استفاده از شیشه دوجداره اشاره کرد .

با تولید پروفیل های رنگی آلومینیومی در واقع می توان پارتیشن دوجداره آلومینیومی را رنگ مورد نظر شما اجرا کرد ، پروفیل آلومینیومی رنگ سفید ، مشکی ، شامپاینی و طرح چوب وجود دارد اما برای سایر رنگ ها باید به صورت پیسوله ای پروفیل را رنگ کرد .

 

پارتیشن دوجداره ام دی اف

پارتیشن هاای دوجداره mdf به دلیل قیمت پایین تر از پارتیشن های آلومینیومی مورد توجه کسانی که قصد هزینه کردن را ندارند قرار گرفته است ساختار این نوع پارتیشن دوجداره از ام دی اف های رنگی و دو شیشه تک چداره یا یک شیشه تک جداره تشکیل شده است از ویژگی های این نوع پارتیشن می توان به تنوع رنگی به دلیل تولید ورق های ام دی اف با تنوع رنگی بالا اشاره کرد .

یکی دیگر از دلایل محبوبیت پارتیشن دوجداره ام دی اف امکان استفاده از پرده های ولومی بین شیشه ها است ساختار این پرده ها به گونه ای است که پرده بین دو شیشه قرا گرفته و به وسیله دکمه ای که روی ام دی اف نصب می شود باز و بسته خواهد شد به طوری که هنگام بسته شدن شیشه به صورت سندبلاست راه راه در خواهد آمد .

 

پارتیشن دوجداره UPVC

اگر به دنبال اجرای یک پارتیشن دوجداره هستید که قیمت آن نسبت به پارتیشن های آلومینیومی کمتر باشد پارتیشن UPVC بهترین گزینه خواهد بود ، به طور کلی پروفیل UPVC هم عایق مناسبی محسوب می شود و هم از قیمت متعادلی برخوردار است .

 

پارتیشن دوجداره شیشه ای

لوکس ترین نوع پارتیشن دوجداره که هموراه به دلیل نمای کرتین وال مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی است ساختار این نوع پارتیشن ها از شیشه های سکوریت و پایه های استیل نقره ای و طلایی تشکیل شده به نحوی که شیشه ها توسط پایه نگه داشته می شوند ، پارتیشن شیشه ای فضای داخلی را به بهترین نحو ممکن جداسازی کرده زیرا به دلیل شفافیت شیشه فضای داخلی از چند فضای جداگانه کوچک تشکیل نمی شود .

در اغلب پروژهایی که پارتیشن دوجداره شیشه ای اجرا می شود در فضای بین شیشه ها از پرده های کرکره ای استفاده می شود به طوری که پرده شیشه را از حالت شفاف با مات و برعکس تبدیل می کند ، با توجه به اینکه اجرای نمای شیشه ای یک نمای مدرن محسوب می شود امروزه شاهد اجرای پارتیشن شیشه ای در اداره ها نیز هستیم به عبارتی پارتیشن دوجداره اداری مانند گذشته با استفاده از ورق های MDF تولید و اجرا نمی شود .

 

کاربردهای پارتیشن دوجداره

  • تقسیم بندی فضای داخلی شرکت ها
  • تقسیم بندی فضای داخلی فروشگاه های بزرگ
  • تقسیم بندی فضای داخلی سالن های زیبایی و مد
  • تقسیم بندی فضای داخلی رستوران ها و کافه ها
  • تقسیم بندی فضای داخلی بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی
  • تقسیم بندی فضای داخلی باشگاه های ورزشی

در اکثر اداره های دولتی از پارتیشن دوجداره ام دی اف استفاده می شود و اغلب این نوع پارتیشن ها دارای پرده های ولومی در داخل شیشه هستند اما در برخی از پارتیشن های دوجداره از شیشه های سندبلاست راهراه (راماد) به جای پرده های ولومی به کار می رود .

قرار دادن پرده های ولومی یا کرکره ای در پارتیشن دوجداره موجب خواهد شد که شما هر زمانی که خواستید شیشه شفاف را به  شیشه مات تبدیل کنید و برعکس ، در واقع هر دو نوع شیشه را به طور همزمان خواهید داشت .

 

پارتیشن دوجداره شیشه ای رنگی

با استفاده از شیشه های دوجداره رنگی نیز می توان پارتیشن های شیشه ای رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در طراحی دکوراسیون داخلی را اجرا کرد ، شیشه های رنگی به دو دسته شیشه های یک رو نما و دو رو نما تقسم می شود .

 

پارتیشن دوجداره طرح دار

اجرای پارتیشن های شیشه ای دوجداره با استفاده از شیشه های سکوریت مختلفی اجرا می شود در اغلب موارد برای ساخت شیشه دوجداره از یک شیشه طرح دار و یک شیشه ساده استفاده می شود .

 

پارتیشن دوجداره استیل

خاص ترین حالت پارتیشن شیشه های دوجداره که از فریم های استیل طلایی و نقره ای و شیشه های دوجداره استفاده می شود قیمت این نوع پارتیشن های بسیار بیشتر از سایر پارتیشن های دوجداره می باشد .

 

پارتیشن دوجداره شیشه ای اسید کاری شده

طرح جدیدی از پارتیشن های شیشه ای که الگوهای مختلفی روی پارتیشن شیشه ای اسیدکاری می شود ، این نوع شیشه ها با استفاده از اسیدهای مخصوص شیشه ای و پیسوله تولید خواهد شد .

 

پارتیشن دوجداره شیشه ای حکاکی شده

یا استفاده از دستگاه هوشمتد مستر می توان طرح های مختلفی را روی پارتیشن های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال در برخی از پروژه ها لوگوی مجموعه روی پارتیشن دوجداره شیشه ای حکاکی می شود و تبلیغات حرفه ای صورت می گیرد .

 

پارتیشن دوجداره هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت پارتیشن شیشه ای دوجداره از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پارتیشن دوجداره هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت پارتیشن دوجداره هوشمند تقریبا دو برابر پارتیشن های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می کنند ، پارتیشن دوجداره هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پارتیشن معرفی شده است .

 

پارتیشن دوجداره رفلکس

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شسود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

پارتیشن دوجداره کریستال 

پارتیشن های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

پارتیشن دوجداره تاشو 

طرح خاص دیگری از پارتیشن های شیشه ای که به صورت تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

 

نحوه سفارش پارتیشن دوجداره به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید جهت استعلام قیمت و سفارش انواع پارتیشن دوجداره به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به  دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند پارتیشن دوجداره مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب پارتیشن دوجداره در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن شیشه ای دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره 

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره mdf

پارتیشن دوجداره شیشه ای

 

محصولات مشابه صنایع کولیوند

پارتیشن  پارتیشن شیشه ای پارتیشن اداری پارتیشن چوبی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند