فهرست این مقاله

پارتیشن شیشه ای منزل

تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای منزل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

پارتیشن منزل

 

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن های شیشه ای یکی از مهم ترین بخش های طراحی یک ساختمان محسوب می شود چرا که با استفاده از آن می توان فضای داخلی را به بهترین شکل ممکن تقسیم کرد ، در این مقاله به بررسی یکی از کاربردی ترین پارتیشن ها یعنی پارتیشن شیشه ای منزل و خانگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارتیشن های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله پارتیشن های شیشه ای منزل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – سکوریت

متدول ترین طرح پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت یا میرال صورت می گیرد ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه 10 میل توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – لمینت

چنانچه ابعاد پارتیشن ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های لمینت شده بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – مات

به طور کلی پارتیشن های شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز ایجاد کرد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر و چاپ می توان طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – هوشمند

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، پارتیشن شیشه ای منزل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – فریم لس 

نوع دیگری از پارتیشن های شیشه ای که هیچ گونه فریمی دور شیشه قرار نخواهد گرفت در این صورت شاهد یک پارتیشن تمام شیشه ای خواهید بود ، این نوع پارتیشن ها اغلب در مراکز تجاری و فروشگاه ها استفاده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – سرویس بهداشتی 

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای مدرن سرویس بهداشتی معمولا از شیشه های سکوریت مات ساده و طرح دار استفاده می شود به طور مثال برای اجرای یک کابین دوش شیشه ای لاکچری باید از شیشه های رامات بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – قاب استیل 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – رفلکس 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای مدرن از شیشه های سکوریت رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، پارتیشن های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – تاشو 

طرح دیگری از پارتیشن های شیشه ای که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و یاز روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پارتیشن های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – مغناطیسی 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای مدرن از شیشه مغنایسی بکار می رود بدین شکل از شیشه ها به عنوان وایت برد نیز استفاده خواهد شد و براحتی می توانید نکات خود را روی شیشه یادداشت نمایید ، پارتیشن های مغناطیسی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای منزل - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای منزل - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش پارتیشن شیشه ای منزل

برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای منزل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری پارتیشن شیشه ای منزل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پارتیشن شیشه ای منزل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای منزل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند