فهرست این مقاله

پله شیشه ای

اجرای انواع پله شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

پله شیشه ای

 

 پله شیشه ای

راه پله های شیشه ای از چندین لایه شیشه سکوریت لمینیت شده تشکیل شده است که وجود این لایه های شیشه ای موجب مقاومت بالای راه پله خواهد شد ، پله شیشه ای می تواند دارای کنتراست های رنگی متفاوتی باشد و همچنین با تابش نور به شیشه شاهد فضای پر نور و جذابی خواهیم بود .

پله های شیشه ای با تلفیق شیشه های سکوریت چندجداره لمینیت شده و استیل ساختار مقاومی را دارا می باشد بدیهی است که یک نگرانی در ابتدا ذهن همه شما را مختل کند و آن هم شکستن شیشه و خطرات ناشی از آن باشد اما در پاسخ این نگرانی صنایع شیشه و آینه کولیوند شما را به شرح زیر راهنمایی می کند :

توجه داشته باشید که شیشه استفاده شده در پله شیشه ای ضخامت 10 میل و 20 میل را داراست و همچنین شیشه ها در کوره های مخصوصی تبدیل به سکوریت می شوند و سپس شیشه های سکوریت شده با استفاده از لایه PVB لمینیت می شوند و در نهایت هم با یراق آلات استیل تلفیق می شوند ، ساختار اشاره شده مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می دهد و جای هیچ نگرانی نخواهد داشت .

 

مزایای پله شیشه ای صنایع شیشه کولیوند

  •  ایجاد فضای مدرن و کلاسیک به واسطه نمای کرتین وال (curtain wall)
  • پر نور کردن فضای داخلی
  • شفافیت و بزرگتر جلوه کردن فضای داخلی
  • قابیلت شست و شو پله ها
  • مقاومت بسیار بالای پله ها

 

انواع شیشه های استفاده در پله شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- شیشه سکوریت 10 میل و 20 میل

2- شیشه لمینیت دو لایه خام با ضخامت 20 میل

3- شیشه لمینیت دو لایه سکوریت با ضخامت 20 میل

4- شیشه لمینیت سه لایه سکوریت با ضخامت 30 میل

 

برای اجرای پله شیشه ای نیاز به برخی از یراق های استیل مانند بست های شیشه به دیوار است که نوع یراق استیل استفاده شده در کیفیت اجرای پروزه بسیار تاثیرگذار است به همین دلیل توصیه ی ما استفاده از یراق پرشیا برای پروزه های حساسی مانند پله شیشه ای خواهد بود .

لازم به ذکر است که شیشه سکوریت لمینت شده بهترین گزینه جهت ساخت پله شیشه ای است چرا که با استفاده از شیشه های لمینت حتی اگر شیشه دچار شکستگی شود خطری کسی را تهدید نخواهد کرد و لایه PVB شیشه ها را نگه خواهد داشت از نظر قیمت شیشه سکوریت لمینت شده قیمت بالاتری نسبت به شیشه سکوریت معمولی دارد .

 

انواع ساختار پله شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

1- سازه با استارکچر لوله استیل و گردان

2- سازه با استراکچر قوطی آهن رنگ شده

3- سازه با استراکچر قوطی چوبی

 اجرای پله شیشه ای گرد با یراق استیل به نوعی حرفه ای ترین طراحی پله های شیشه ای در سراسر دنیا به شمار می رود حتی در برج های بزرگ دوبی و کشور فرانسه از این ساختار برای طراحی پله های شیشه ای بکار برده اند .

به مدت یک سال ضمانت هر گونه پشتبانی جهت اجرای پله شیشه ای به شما مشتریان گرامی داده می شود اما اگر شیشه ها در اثر ضربه ی شدیدی شکسته شده باشد هزینه ی تعویض شیشه ها با مشتری خواهد بود .

 

پله شیشه ای کریستال

با توجه به شفافیت بسیار بالای شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر بهتر است که از این نوع شیشه ها برای اجرای نرده ی شیشه ای و پله ی شیشه ای استفاده کرد ، شیشه کریستال در ضخامت های مختلفی وجود دارد .

 

پله شیشه ای طرح دار

برای اجرای طرح های جدید می توان روی شیشه ها را به صورت سندبلاست و چاپی درآورد به طوری که طرح مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کرده سپس با استفاده از دستگاه های چاپ و سندبلاست طرح روی شیشه اعمال خواهد شد .

 

پله شیشه ای گرد

صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های خم سکوریت شده قادر به اجرای پله های شیشه ای گرد و همچنین نرده شیشه ای گرد می باشد ، یراق آلات این نوع پله شیشه ای با مدل ساده متفاوت می باشد ، برای اجرای پله شیشه ای گرد ابتدا اندازه گیری دقیق صورت می گیرد سپس شیشه های خم مورد نیاز در داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا تولید شده رد نهایت هم با یراق های مخصوصی نصب خواهند شد .

 

پله شیشه ای سه جداره

اجرای پله های شیشه ای که ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد تعیین شده است نیاز به شیشه های سه جداره لمینت دارد زیرا در این صورت مقاومت شیشه بیشتر شده و احتمال شکستن آن بسیار اندک خواهد بود .

 

پله شیشه ای رنگی

با استفاده از شیشه های سکوریت رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل نیز می توان پله های شیشه ای را اجرا کرد بدین شکل رنگ شیشه ها را می توان با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی تطبیق داد ، به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از شیشه سکوریت برنز استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شود .

 

پله شیشه ای خم

طرح جدیدی از پله های شیشه ای که ابتدا نرده شیشه ای خم اجرا شده سپس هر یک از شیشه های پله بین نرده شیشه ای قرار داده می شود ، چنین طرحی اغلب در ساختمان های لوکس پیاده سازی خواهد شد ، پله شیشه ای خم جذاب ترین طرح پله های شیشه ای محسوب می شود که در ساختمان های با طراحی لوکوس اجرا خواهد شد این طرح با نام پله شیشه ای لاکچری شناخته شده است .

 

پله شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روبی لبه ی پله شیشه ای حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

پله شیشه ای هوشمند

طرح خاصی از پله های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها ار حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند با نام شیشه اسمارت و شیشه مات شونده شناخته شده است لازم به ذکر است پله شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پله شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پله های شیشه ای معرفی شده است قیمت پله شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر پله های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

پله شیشه ای اکریلیک 

در این طرح از پله های شیشه ای با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، پله شیشه ای اکریلیک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین مردم برخوردار می باشد .

 

پله شیشه ای ضخیم 

برای تولید پله های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای پله های شیشه ای با ابعاد 40 * 140 سانتی متر باید از شیشه های 10 میل لمینت شده بکار برد .

 

پله شیشه ای رفلکس 

در این طرح از پله های شیشه ای مدرن از شیشه های سکوریت رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، پلیه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

پله شیشه ای بیضی 

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، پله های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پله شیشه ای کریستال

پله های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، پله های کریستال ققط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

پله شیشه ای تاشو

طرح خاص دیگری از پله های شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پله های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

پله شیشه ای - اینستاگرام

 

پله شیشه ای - واتساپ

 

 

نحوه سفارش پله شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید در صورت تمایل جهت سفارش پله شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242  –  09214195178  اقدام نمایید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند پله شیشه ای مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک رویرو کلیک نمایید :    نمونه کارها  ➡ 

شایان ذکر است خدمات نصب پله شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد در ضمن سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

پله شیشه ای

 پله شیشه ای

پله شیشه ای

 پله شیشه ای

پله شیشه ای

 پله شیشه ای

پله شیشه ای

 پله شیشه ای

 پله شیشه ای

پله شیشه ای معلق

پله شیشه ای سکوریت

پله شیشه ای

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پله شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.stairs-siller.com

تیم تحریریه کولیوند