فهرست این مقاله

پنجره آلومینیومی آکرول

تولید انواع پنجره آلومینیومی آکرول در صنایع کولیوند                 09128235242 02188621912

 

 

پنجره آلومینیومی آکرول

پنجره آلومینیومی آکرول

پنجره های دوجداره از نوع آلومینیومی با استفاده از پروفیل های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها برای پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد جدیدترین و با کیفیت ترین نوع پروفیل آلومینیومی بدون تردید پروفیل آکرول محسوب می شود که در این مقاله به بررسی کامل آن می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پنجره های دوجداره در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع پنجره از جمله پنجره ترمال بریک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

پنجره آلومینیومی آکرول – کشویی

رایج ترین طرح پنجره های دوجداره که با نام پنجره کشویی و ریلی شناخته شده است ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که پنجره روی یک ریل آلومینیومی به سمت راست و چپ حرکت خواهد کرد این نوع پنجره ها برای پروژه هایی که با کمبود فضا موجه هستید بهترین گزینه به شمار می رود .

 

پنجره آلومینیومی آکرول – دوحالته 

پنجره های دوحالته در واقغ نوعی از پنجره های لولایی است که از کناره ها و از بالا به پاین بار و بسته خواهد شد این نوع پنجره ها در پروژه های لاکچری و مدرن بکار خواهد رفت .

 

پنجره آلومینیومی آکرول – ترمال بریک 

جذاب ترین نوع پنجره های دوجداره که با نام پنجره ترمال بریک شناخته شده است این نوع پروفیل ها دارای لایه های متعددی است که از نظر عایق بودن پنجره ها را محافظت می کند ، میزان عایق بودن پنجره های ترمال بریک حتی از پنجره های upvc نیز بییشتر می باشد .

 

پنجره آلومینیومی آکرول – خم 

جذاب ترین نوع پنجره های دوجداره که با استفاده از پروفیل های خم یا نبرد شده تولید می شود برای تولید این نوع پنجره ها ابتدا پروفیل توسط دستگاه برش در ابعاد مورد نظر تولید شده سپس دستگاه نبرد را روی شعاع دلخواع تنظیم کرده و پروفیل را درون دستگاه قرار می دهیم در نهایت پروفیل به صورت خم شده در خواهد امد .

 

پنجره آلومینیومی آکرول - اینستاگرام

 

پنجره آلومینیومی آکرول - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش پنجره آلومینیومی آکرول

بررای اطلاع از قیمت پنجره های دوجداره و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره های دوجداره در صنایع کولیوند با استفاده از پروفیل های با کیفیت آکرول و آکپا صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

پنجره آلومینیومی آکرول

پنجره آلومینیومی آکرول

پنجره آلومینیومی آکرول

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره های دوجداره در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند