فهرست این مقاله

پنجره آلومینیومی

تولید انواع درب و پنجره آلومینیومی در صنایع کولیوند                                    0912823524202188621912

 

پنجره آلومینیومی

درب و پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی به دلیل ماندگاری بالا در دراز مدت از گذشته تا به امروز در اکثر خانه ها استفاده شده ، تنها عیب استفاده از پنجره های قدیمی آلومینیومی نفوذ سرما به داخل ساختمان بود که در نوع جدید پنجره آلومینیومی تولید شده در صنایع کولیوند این عیب هم برطرف شده است .

نکته ی جالب توجه در رابطه با پنجره آلومینیومی ارزش این نوع پنجره ها حتی پس از سالها استفاده است به عبارت دیگر اگر شما پنجره ی آلومینیومی قدیمی دارید امروز می توانید آن را به نرخ خرید پنجره یا حتی بیشتر بفروشید در حالی که پنجره UPVC پس از استفاده هیچ ارزشی نخواهد داشت .

پنجره آلومینیومی قدیمی با میلگردهای آهنی تولید می شد به طوری که میلگرد داخل فریم های پنجره قرار می گرفت و بدین شکل مقاومت پنجره به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کرد در صورتی که در ساخت پنجره های آلومینیومی جدید از میلگردهای آهنی استفاده نمی شود .

بنابراین می توان گفت تفاوت اصلی پنجره های قدیمی آلومینیومی با پنجره آلومینیومی اختصاصی در جوبگبری از اتلاف انرژی می باشد چرا که پنجره های آلومینیومی اختصاصی به دلیل ساختار دوجداره ای از نظر جلوگیری از اتلاف انرژی بسیار بهتر از پنجره های آلومینیومی قدیمی عمل می کنند .

 

نحوه ی ساخت پنجره آلومینیومی در صنایع کولیوند

در گام نخست باید پروفیل های آلومینیومی را توسط دستگاه برش داد سپس با توجه به شکل پنجره مراحل متصل شدن پروفیل ها طبق الگو انجام داده می شود در این مرحله با دستگاه پرس و پیچ بندی پروفیل های آلومینیومی به هم متصل می شوند در نهایت هم یراق مورد نظر روی  پنجره نصب خواهد شد .

این خلاصه ای بود از ساخت پنجره آلومینیومی در صنایع کولیوند اما توجه داشته باشید که تولید پنجره های آلومینیومی ساده با  همتای اختصاصی آن (دوجداره) متفاوت خواهد بود چرا که داخل پنجره های آلومینیومی دوجداره از یراق فلزی و پلاستیکی چهت جلوگیری از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی قرار می گیرد .

 

پنجره آلومینیومی کشویی   

بهترین حالت برای پنجره های آلومینیومی حالت کشوییست به این دلیل که در هنگام نصب هیچ گونه درزی بین پروفیل های آلومینیومی ایجاد نخواهد شد و به بیان دیگر پنجره به طور کامل آب بندی می شود ، بر خلاف پنجره های UPVC که بهترین حالت آن لولایی می باشد زیرا UPVC در حالت کشویی به دلیل ساختار پلاستیکی براحتی باز و بسته نمی شود .

 

پنجره آلومینیومی ترمال بریک  

جدیدترین نوع پنجره های آلومینیومی که به دلیل ساختار حرفه ای و وجود لایه ی پلی آمید در بین پروفیل اتلاف انرژی و آلودگی صوتی را به کمترین حد ممکن می رساند از همین رو خیلی زود بین مهندسان ساختمانی محبوب شد ، پنجره آلومینیومی ترمال بریک نسبت به پنجره های نرمال بریک سنگین تر هستند و دلیلش هم وجود لایه پلی آمید و لایه های فلزی جهت بالا بردن مقاومت پنجره در بین پروفیل است .

لازم به ذکر است که صنایع کولیوند پنجره آلومینیومی ساده و اختصاصی را در رنگ های مخنلفی تولید می کند که رنگ کردن پروفیل به صورت کوره ای انحام خواهد شد و در دراز مدت هم رنگ پروفیل دچار تغییر و افت کیفیت نمی شود .

 

پنجره آلومینیومی آکپا و آکرول

این دو نوع پروفیل آلومینیومی اختصاصی در بررسی های انجام و با توجه تجربیات تیم فنی صنایع کولیوند با کیفیت ترین پروفیل های آلومینیومی محسوب می شوند لذا از نظر مقاومت دارای استحکام زیادی هستند و تغییر رنگ نمی دهند .

پروفیل های دیگری هم برای ساخت پنجره آلومینیومی اختصاصی وجود دارد اما به دلیل کیفیت پایین پروفیل توصیه می شود که از آن ها استفاده کنید زیرا پس از مدت کوتاهی پروفیل حالت اولیه خود را از دست خواهد داد .

 

پنجره آلومینیومی طرح چوب

در طرح های جدید پنجره دوجداره آلومینیومی که در صنایع کولیوند تولید می شود با استفاده از پروفیل های طرح چوب آلومینیومی انواع پنجره های کشویی و لولایی ساخته می شود البته اگر از پروفیل آکپا و آکرول جهت ساخت پنجره استفاده شود به طبع کیفیت پنجره در دراز مدت هم مطلوب خواهد بود .

 

پنجره آلومینیومی رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید انواع پنجره های آلومینیومی رنگی می باشد به طوری که رنگ پنجره در دراز مدت هم ثابت خواهد ماند .

 

پنجره آلومینیومی دو حالته

نوعی از پنجره های دوجداره لولایی که علاوه بر حالت افقی و راست به چپ به صورت عمودی و بالا به پایین نز باز خواهد شد ، پنجره دوجداره دو حالته اغلب در ساختمان های اداری با ارتفاع زیاد نصب می شود ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره های دو حالته بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

پنجره آلومینیومی دکوراتیو

پنجره های دکوراتیو معمولا در ساختمان هایی که دارای طراحی دکوراسیون مدرن هستند بکار می رود این نوع پنجره ها از پروفیل های آلومینیومی رنگی تشکیل شده و اغلب دارای شیشه استیند گلاس است ، پنجره های دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره آلومینیومی خم

در صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پروفیل های آلومینیومی خم با زاویه های مختلفی تولید می شود توجه نمایید که این نوع پنجره ها به شیشه های دوجداره خم نیار دارد ، پنجره آلومینیومی خم دوجداره در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پنجره آلومینیومی حفاظ دار

با توجه به سرقت های متعددی که از ساختمان های مسکونی و اداری صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های دوجداره آلومینیومی حفاظ دار استفاده کرد ، از پروفیل های ضخیم آلومینیومی به عنوان محافظ پنجره بکار برده خواهد شد ، پنجره آلومینیومی حفاظ دار محبوب ترین طرح پنجره های آلومینیومی محسوب می شود این نوع پنجره ها در ابعاد مختلفی تولید شده است .

 

پنجره آلومینیومی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از پنجره های آلومینیومی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد پنجره آلومینیومی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره معرفی شده است .

 

پنجره آلومینیومی با قاب استیل

در این طرح از پنجره های دوجداره جدید یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای پنجره های طرح چوب قهوه ای رنگ باید از قاب های طلایی مدرن بکار برد ، پنجره های با قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش پنجره آلومینیومی 

جهت اطلاع از قیمت پنجره آلومینیومی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره آلومینیومی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره آلومینومی و خدمات نصب این نوع پنجره ها در صنایع کولیوند توسط افراد خبره و با تجربه انجام می شود چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

تعویض پنجره قدیمی

پنجره آلومینیومی

پنجره upvc هافمن

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره آلومینیومی در سراسر دنیا به وب سایت زی مراجعه نمایید :

www.shiredoors.com

 

تیم تحریریه کولیوند