فهرست این مقاله

پنجره دوجداره کشویی

تولید و اجرای پنجره دوجداره کشویی در صنایع کولیوند                           0912823524202188621912

 

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

با توجه به اینکه اغلب ساختمان هایی که امروزه ساخته می شود دارای فضای داخلی گسترده ای نیست باید چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی به گونه ای باشد که از فضای موجود به شکل بهینه استفاده شود در همین راستا پنجره های دوجداره در اوایل فقط به صورت لولایی باز و بسته میشد و به طبغ هنگام باز کردن پنجره فضای داخلی محدود تر به نظر می رسید .

با رویکار آمدن پنجره دوجداره کشویی این مشکل به حد بسیار زیادی برطرف شد و پنجره به دلیل باز و بسته شدن به صورت ریلی دیگر فضای داخلی را اشغال نمی کرد از همین رو اکثر ساختمان های نوساز از پنجره دوجداره کشویی استفاده می کنند .

همانطور که به طور حتم مطع هستید پنجره دوجداره کشویی در دو نوع پنجره دوجداره آلومینیومی کشویی و پنجره دوجداره upvc کشویی وجود دارد که هر کدام از این پنجره های دوجداره مزایا و معایبی داشته که در ادامه به بررسی آن می پردازیم .

 

انواع پنجره دوجداره کشویی

  • پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی
  • پنجره دوجداره کشویی UPVC
  • پنجره های دوجداره کشویی ترمال بریک

 

پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی 

اولین نوع پنجره های دوجداره کشویی به صورت آلومینیومی دوجداره ساخته شد که به دلیل ساختار فلزی روی ریل براحتی حرکت کرده و در دارز مدت هم کیفیت مطلوبی را از خود نشان خواهد داد ،  این نوع پنجره ها معمولا از دو لنگه ثابت و متغیر تشکیل می شود که و پشت لنگه ی ثابت یراقی به نام استوپر قرار گرقته که موجب ثابت شدن لنگه خواهد شد اما لنگه ی متغیر با حرکت روی ریل باز و بسته می شود .

پیشنهاد ما به شما مشتریان گرامی در صورتی که مایل به استفاده از پنجره های آلومینیومی هستید حالت کشویی این نوع پنجره هاست اما اگر تمایل به استفاده از پنجره های upvc دارید حالت لولایی مناسب تر خواهد بود ، پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی به دلیل ساختار آلومینیومی براحتی روی ریل فلزی حرکت کرده و جا به جا خواهد شد در صورتی که پنجره های upvc به دلیل ساختار پلاستیکی از چین ویژگی برخوردار نیست .

اگر بخواهیم در یک سطر پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی را توصیف کنیم باید به دوام این نوع پنجره ها در دراز مدت و سهولت باز و بسته کردن پنجره دوجداره آلومینیومی اشاره کنیم در ضمن پنجره های دوجداره آلومینیومی را پس از چند سال هم می توان به قیمت قابل ملاحظه ای فروخت .

 

پنجره دوجداره کشویی UPVC   

به طور کلی پنجره های دوجداره upvc به عایق حرارتی شهرت دارند که به دلیل ساختار و نوع پروفیل بکار رفته در ساخت پنجره اتلاف انرژی به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا خواهد کرد ، اینکه چرا اکثر مهندسان ساختمانی تمایل به استفاده از پنجره های upvc دارند به همین موضوع کاهش اتلاف انرژی و آلودگی صوتی مریوط می شود .

پنجره دوجداره کشویی upvc به دلیل ساختار پلاستیکی در واقع براحتی پنجره های کشویی آلومینیومی باز و بسته نخواهد شد اما دو ویژگی بارز پنجره های upvc که گقته شد موجب شده باز هم مشتریان گرامی استفاده از این نوع پنجره ها را ترجیح بدهند .

برای ساخت پنجره دوجداره کشویی یو پی وی سی در صنایع کولیوند از پروفیل های وین تک ، ویستابست و هافمن استفاده می شود چرا که پروفیل های اشاره شده از نظر کیفیت و مقاومت در دراز مدت از سایر پروفیل ها عملکرد بهتری را از خود نشان می دهند .

 

پنجره دوجداره کشویی وین تک

پروفیل UPVC وین تک به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت مناسب بیش از 70 درصد سفارشات ثبت شده در صنایع درب و پنجره کولیوند را به خود اختصاص داده است ، این نوع پروفیل های در رنگ های مختلفی به صورت کوره ای تولید می شوند .

 

پنجره دوجداره کشویی هافمن

یکی دیگر از پروفیل های upvc با کیفیت که با استفاده از آن می توان پنجره های دوجداره upvc کشویی را تولید کرد ، پروفیل های هافمن به دلیل قیمت مناسب در اغلب پروژه های دولتی بکار برده می شود .

 

پنجره دوجداره کشویی رنگی

صنایع کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید پروفیل های آلومینیومی و یو پی سی رنگی می باشد ، رنگ پروفیل در دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد .

 

پنجره دوجداره کشویی دکوراتیو

طرح جدیدی از پنجره های دوجداره که با استفاده از فریم های با ضخامت 2 سانتی متر داخل پنجره شبکه بندی شده و از شیشه های دکوراتیو استیندگلاس به عنوان شیشه دوجداره استفاده می شود .

 

پنجره دوجداره کشویی طرح چوب

با توجه به نقش پررنگ چوب در معماری ایرانی همچنان بسیاری افراد علاقمند به استفاده از این متریال در قسمت های مختلف ساختمان هستند از همین رو صنایع درب و پنجره کولیوند پروفیل های upvc طرح چوب را نیز تولید می کند لازم به ذکر است پنجره دوجداره کشویی طرح چوب در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پنجره دوجداره کشویی ترمال بریک

خاص ترین نوع پنجره های دوجداره که از پروفیل های آلومینیومی با لایه های متعدد تشکیل شده است ، پنجره ترمال بریک از اتلاف انرژی به میران قابل توجهی جلوگیری می کند به همین دلیل برترین نوع پنجره دوجداره محسوب می شود لازم به ذکر است پنجره دوجداره ترمال بریک در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

پنجره دوجداره کشویی ترمال بریک در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره دوجداره معرفی شده است .

 

پنجره دوجداره کشویی حفاظ دار

با توجه به سرقت های متعددی که از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های دوجداره حفاظ دار استفاده شود ، در صورت نصب این نوع پنجره ها تا حدود 70 درصد احتمال سرقت کاهش پیدا خواهد کرد .

 

پنجره دوجداره کشویی با شیشه هوشمند 

جدیدترین نوع پنجره های دوجداره که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

تفاوت پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی و UPVC

از نظر عایق بودن پنجره های دوجداره UPVC عملکرد بهتری از خود نشان می دهند اما از دوام در دراز مدت پنجره های دوجداره آلومینیومی بسیار بهتر است به طور کلی پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک بهترنی نوع پروفیل پنجره به شمار می رود .

 

پنجره دوجداره کشویی مغناطیسی 

طرح خاص دیگری از پنجره های دوجداره که از شیشه های مغناطیسی استفاده می شود بدین شکل از شیشه ها به عنوان وایت برد بکار خواهد رفت به طوری که می توانید نکات خود را روی شیشه یادداشت نمایید .

 

پنجره دوجداره کشویی تاشو 

طرح خاص دیگری از پنجره های دوجداره که با سیستم تاشو استفاده خواهد شد ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگامن باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

قیمت پنجره دوجداره کشویی 

برای محاسبه ی قیمت پنجره های دوجداره کشویی عوامل مختلفی تاثیرگذار هستند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد :

  • ابعاد پنجره دوجداره و متراژ کل پروژه
  • نوع پروفیل بکار رفته برای ساخت پنجره
  • نوع یراق استفاده شده (دستگیره ، ریل ، استپر و …)
  • نوع شیشه ی دوجداره (ساده ، رفلکس ، رنگی ، سکوریت و …)

 

پنجره دوجداره کشویی - اینستاگرام

 

پنجره دوجداره کشویی - واتساپ

 

 

جهت سفارش پنجره دوجداره کشویی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره کشویی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره دوجداره کشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند از سال 1389 با تشکیل تیم فنی مجرب خدمات نصب پنجره دوجداره کشویی را در سرارسر کشور پذیرفته و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

پنجره دوجداره کشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره دوجداره کشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.milgard.com

تیم تحریریه کولیوند