فهرست این مقاله

پنجره دوجداره upvc

تولید انواع پنجره دوجداره upvc در صنایع کولیوند                                                      0912823524202188621912

پنجره دوجداره upvc

 

پنجره دوجداره upvc

بحث جلوگیری از اتلاف انرژی خوشبختانه چند سالیست که درکشور ما هم فراگیر شده است به همین دلیل راهکارهای فراوانی در زمینه های مختلف توسط پژوهشگران و دانشجویان عزیز کشورمان جهت جلوگیری از اتلاف انرژی ارائه شده ، در این مقاله قصد داریم به یکی از راهکارهای بسیار تاثیرگذار در این زمینه بپردازیم و ویژگی های پنجره های دوجداره صنایع کولیوند را بررسی کنیم .

 

تولید پنجره دوجداره upvc در صنایع کولیوند 

صنایع کولیوند از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه تولید پنجره های دوجداره upvc شروع کرده و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 پروزه ساختمانی را مجهز به پنجره های دوجداره کرده ایم ، تولید پنجره های دوجداره upvc بطور کلی دارای دو قسمت پروفیل های upvc و شیشه های دوجداره می باشد که می توان در رنگ های مختلفی این نوع پنجره ها را تولید کرد .

 

فرآیند کاری صنایع کولیوند در زمینه تولید و اجرای پنجره دوجداره upvc 

در گام نخست و پس از تماس شما عزیزان با کارشناسان فروش ما ، تیم فنی صنایع کولیوند جهت اندازه گیری دقیق پنجره ها به منزل یا محیط کاری شما خواهد آمد پس از اندازه گیری دقیق کار ، نوع پنجره از لحاظ باز و بسته شدن و همچنین رنگ پنجره دوجداره با مشورت با شما تعیین می شود در مرحله بعدی تیم ساخت و تولید صنایع کولیوند پنجره دوجداره مورد نظر را با استفاده از پروفیل های upvc ساخته و همچنین شیشه های دوجداره آن را تولید خواهد کرد .

پس از پایان مرحله ی تولید پنجره دوجداره upvc در کارگاه صنایع کولیوند تیم فنی صنایع کولیوند مجددا جهت نصب پنجره های دوجداره به منزل یا محیط کاری شما می آید و نصب پنجره های دوجداره را انجام داده سپس با استفاده از چسب های ماستیک پنجره ها را آب بندی می کند .

 

انواع پنجره دوجداره upvc 

پنجره های upvc به سه دسته تقسیم بندی می شود 1- پنجره upvc کشویی  2- پنجره upvc تاشو (لولایی)  3- پنجره upvc دو حالته

دو حالت اول از نام آن ها مشخص است که طریقه ی نصب به چه صورتی است اما در حالت سوم پنجره upvc هم یه حالت کشویی باز و بسته می شود و هم به صورت تاشو یا لولایی .

 

انواع پروفیل های پنجره دوجداره upvc صنایع کولیوند 

 • پروفیل upvc وین تک
 • پروفیل upvc ماژول
 • پروفیل upvc  سیندژ
 • پروفیل upvc ویستابست
 • پروفیل upvc هافمن
 • پروفیل upvc یونی وین
 • پروفیل upvc فربد
 • پروفیل upvc تاروس
 • پروفیل upvc وانا وین

از نظر کیفیت پروفیل ویستابست و وین تک دارای کیفیت به مراتب بیشتری نسبت به سایر پروفیل ها هستند اما ساخت پنجره دوجداره upvc با پروفیل های اشاره شده حدود 30 درصد از پروفیل های دیگر هزینه ی بیشتر را به همراه خواهد داشت اما کیفیت بسیار مناسب پنجره دوجداره upvc وین تک و ویستابست موجب شده که اغلب افرادی که برای ساختمان خود نیاز به پنجره های دوجداره دارند به عبارتی ساخت و ساز را به صورت تجارت انجام نمی دهند از این دو نوع پروفیل استفاده کنند .

 

چرا پنجره دوجداره upvc از پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است ؟

توجه داشته باشید که آلومینیوم ذاتا رساناست پس به طور حتم گرما و سرما را از خود عبور می دهد اما پنجره دوجداره آلومینیومی بازشو از آلودگی صوتی تا حدود بسیار زیادی جلوگیری می کند اما در طرف مقابل پنجره دوجداره upvc به دلیل ساختار استاندارد هم از اتلاف انرزی تا حدود 70 درصد جلوگیری کرده و هم اینکه آلودگی صوتی را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد بنابراین پنجره های دوجداره upvc گزینه مناسب تری به شمار می روند .

 

رنگ های پنجره دوجداره upvc صنایع کولیوند 

 • پنجره های دوجداره upvc سفید
 • پنجره های دوجداره upvc قهوه ای
 • پنجره های دوجداره upvc شامپاینی
 • پنجره دوجداره upvc مشکی
 • پنجره های دوجداره upvc طرح چوب
 • پنجره های دوجداره upvc کرم
 • پنجره های دوجداره upvc نقره ای

 

قیمت پنجره دوجداره upvc

برای محاسبه ی قیمت پنجره های دوجداره upvc باید عوامل زیر در نظر گرفته شود :

 • کشویی ، لولایی یا دو حالته بودن پنجره
 • ابعاد پنجره
 • نوع پروفیل upvc
 • نوع یراق پنجره
 • رنگ پروفیل پنجره

 

پنجره دوجداره upvc طرح چوب

صنایع کولیوند با تولید پروفیل های upvc طرح چوب تحول عظیمی را در صنعت ساخت پنجره های دوجداره ایجاد کرد به طوری که مهندسان ساختمانی در ساختمان های لوکس بیشتر از این نوع پنجره های upvc استفاده می کنند ، پنجره دوجداره upvc طرح چوب برای ساختمان هایی که دارای سنگ نمای قهوه ای و کرم است بهترین انتخاب محسوب می شود .

 

پنجره دوجداره upvc رنگی

صنایع کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پنجره دوجداره upvc را در رنگ های مختلفی تولید می کند ، رنگ پروفیل های upvc به دلیل اینکه به صورت کوره ای ایجاد شده در دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد و دچار افت کیفیت نمی شود ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم رنگ است باید از پنجره دوجداره upvc شامپاینی استفاده کرد در این صورت اصوصل طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

در بین پنجره های دوجداره تولید شده در صنایع کولیوند پنجره دوجداره upvc مشکی جذاب ترین طرح محسوب می شود که اغلب در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پنجره دوجداره upvc دکوراتیو

پس از اینکه طرح های ساده پنجره های upvc به نوعی تکراری شد پنجره های upvc دکوراتیو تولید شد ، این پنجره ها معمولا دارای شبکه بندی های مختلفی است و از شیشه های طرح دار به عنوان شیشه دوجداره پنجره استفاده می شود ، قیمت پنجره دوجداره upvc دکوراتیو نسبت به پنجره های دوجداره ساده بیشتر است به همین دلیل این نوع پنجره ها در ساختمان های با طراحی مدرن استفاده می شود .

 

پنجره دوجداره upvc دو حالته

نوعی از پنجره های upvc لولایی که علاوه بر باز و بسته شدن پنجره به صورت افقی و از راست به چپ ، به صورت عمودی و از بالا به پایین نیز باز خواهد شد را پنجره دوجداره دو حالته گفته می شود ، یراق آلات پنجره دوجداره upvc دو حالته متفاوت از پنجره های upvc ساده است و قیمت این نوع یراق ها نیز به مراتب بیشتر از سایر یراق های پنجره های دوجداره می باشد .

 

پنجره دوجداره upvc خم

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی پنجره های دوجداره را به صورت خم اجرا می کنند فرآیند تولید این نوع پنجره ها بسیار زمانبر بوده و نیاز به ساخت شیشه های خم دوجداره نیز وجود دارد به طوری که ابتدا پروفیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود تا اینکه به صورت کامل خم شود در نهایت هم از کوره خارج شده و عملیات سردسازی پنجره دوجداره upvc انجام خواهد شد .

 

پنجره دوجداره upvc حفاظ دار

با توجه به اینکه امروزه سرقت های متعددی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد جهت پیشگیری از این امر می توان از پنجره های upvc حفاظ دار استفاده کرد ، این نوع پنجره ها دارای فریم های با ضخامت بالایی هستند در این صورت امکان سرقت از ساختمان از طریق پنجره ها تا حدودد 70 درصد کاهش می یابد به همین دلیل در اغلب ساختمان های جدید از این نوع پنجره ها استفاده می شود .

 

پنجره دوجداره upvc سه بعدی

طرح خاصی از پنجره های دوجداره UPVC که از لولاهای سه بعدی برای نصب پنجره استفاده می شود در این صورت پنجره حدود 3 سانتی متر از چارچوب جدا شده و به میرزان بیشتری باز بسته می شود .

 

پنجره دوجداره upvc چند لنگه

در پروژه هایی که ابعاد چارچوب بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است بای از طرح های پنجره upvc چند لنگه استفاده کرد این نوع پنجره ها از تعدادی لنگه ثابت و تعدادی لنگه بازشو یا کشویی تشکیل شده است در اغلب موارد از دو لنگه ی ثابت پنجره دوجداره upvc در کناره های دیوار و یک لنگه ی کشویی در بین آن ها استفاده می شود .

پنجره دوجداره upvc چند لنگه محبوب ترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود به طوری که بیش از 40 دردصد سفارشات پنجره های دوجداره به این طرح تعلق دارد ، این نوع پنجره ها در ابعاد مختلفی تولید می شود ، پنجره دوجداره upvc چند لنگه محبوب ترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات پنجره های دوجداره به این طرح جدید تعلق دارد .

 

پنجره دوجداره upvc با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از پنجره های دوجداره که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره دوجداره upvc با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پنجره دوجداره upvc با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره معرفی شده است ، قیمت پنجره دوجداره upvc با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر پنجره های دوجداره ساده است به همین دلیل طرحان دکوراسیون داخلی از آن در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

حالت های مختلف پنجره دوجداره upvc 

پنجره های upvc از تعداد لنگه های مختلفی تشکیل می شود به طور مثال در برخی از طرح ها پنجره upvc از یک لنگه ی متحرک و یک لنگه ثابت تشکیل شده و در برخی از طرح ها نیز شامل دو لنگه ثابت و یک لنگه متحرک است .

 

تولید پنجره سه جداره upvc علاوه بر پنجره دوجداره upvc

در برخی از پروژه ها به دلیل سرما یا گرمای زیاد و آلودگی صوتی بیش از حد نیاز به پنجره های سه جداره خواهد بود ، برای تولید این نوع پنجره ها ابتدا پروفیل upvc ساخته شده سپس شیشه های سه جداره ساخته می شود .

 

تفاوت پنجره دوجداره upvc با پنجره های ترمال بریک 

به طور کلی پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و پنجره های دوجداره upvc  از نظر جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی عملکرد بسیار مطلوبی و مشابهی دارند اما در دراز مدت پنجره های ترمال بریک از عملکرد بهتری برخوردار است .

 

پنجره دوجداره upvc وین تک

پروفیل های مختلفی برای تولید پنجره های دوجداره upvc استفاده می شود که مرغوبترین آن بدون تردید پروفیل upvc وین تک است این نوع پروفیل ها در برای تولید پنجره های دوجداره خاص و لوکس بکار می رود .

 

توری پنجره دوجداره upvc 

در تابستان ها به دلیل گرمای هوا ورود حشرات به داخل ساختمان رواج دارد به همین دلیل باید از توری های پلیسه ای و کشویی استفاده کرد ، بدین شکل براحتی و با خیال آسوده شب ها را سپری خواهد کرد ، پنجره های upvc در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره دوجداره upvc  با قاب استیل 

در این طرح از پنجره های دوجداره جدید و مدرن یک قاب استیل به عنوان فریم دور پنجره استفاده می شود به طور مثال برای پنجره های طرح چوب قهوه ای رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد ، پنجره های با قاب استیل در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پنجره دوجداره upvc با شیشه استین گلاس 

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های استین گلاس طرح دار استفاده می شود این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، شیشه های استی گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

پنجره دوجداره upvc تاشو

جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره مدرن که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهنیه استفاده می شود .

 

پنجره دوجداره upvc - اینستاگرام

 

پنجره دوجداره upvc - واتساپ

 

 

 نحوه سفارش انواع پنجره دوجداره upvc به صنایع کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت پنجره دوجداره upvc سفارش آن به صنایع کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و با از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند پنجره دوجداره upvc مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش صنایع کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب پنجره دوجداره upvc در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

پنجره دوجداره upvc

پنجره upvc

نصب پنجره دوجداره

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc 

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc 

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره دوجداره upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.upvcwindowsfitted.co.uk

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند