فهرست این مقاله

پنجره طرح چوب

تولید انواع پنجره طرح چوب upvc در صنایع کولیوند                                              0912823524202188621912

 

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

طرح های ساده پنجره دوجداره upvc به نوعی برای همه ی ما تکراری شده است و  ظاهر این نوع پنجره ها برای ساختمان های لوکس با طراحی های جدید و مدرن مناسب نیست ، صنایع کولیوند در سال 1396 با تولید پنجره طرح چوب upvc تحول عظیمی را در طراحی پنجره های دوجداره ایجاد کرد و اغلب مهندسان ساختمانی از این طرح استقبال قابل توجهی داشته اند .

همانطور که در مقاله های دیگر شرح داده شد پنجره upvc یک عایق بسیار مناسب برای جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین جلوگیری از آلودگی صوتی محسوب می شود ، پنجره طرح چوب upvc هم تمامی ویژگی های کاربردی پنجره های upvc ساده را داشه و علاوه بر آن دارای ویژگی های تزیینی و دکوراتیو نیز می باشد .

لازم به ذکر است که صنایع کولیوند علاوه بر تولید پنجره طرح چوب upvc پنجره های آلومینیومی طرح چوب را نیر تولید می کند اما به دلیل اینکه پنجره های آلومینیومی عایق مناسبی به شمار نمی روند روند تولید آن با کاهش قابل توجهی مواجه شده است البته نوعی از پنجره های آلومینیومی پلی آمید با نام پنجره ترمال بریک یک رقیب بسیار جدی برای پنجره های upvc به شمار می رود .

 

فرآیند تولید پنجره طرح چوب upvc  

برای تولید پنجره های دوجداره upvc طرح چوب در نخستین گام باید طرح پنجره از نظر ساختاری تعیین شود به عنوان مثال پنجره چند لنگه باشد و کدام لنگه بازشو انتخاب شود و همچنین متراژ کلی و تک تک لنگه ها به چه صورتی باشد در مرحله ی دوم باید نوع پروفیل upvc را با توجه به مقدار بودجه ی در نظر گرفته شده تعیین کنیم صنایع کولیوند اغلب از پروفیل های وین تک ، هافمن و ویستابست برای ساخت پنجره طرح چوب استفاده می کند زیرا کیفیت این پروفیل ها بیش از سایر پروفیل های متفرقه می باشد .

در مرحله ی سوم از تولید پنجره طرح چوب upvc تیم فنی صنایع کولیوند فرآیند ساخت این نوع پنجره ها را آغاز خواهد کرد به طوری که ابتدا پروفیل های توسط دستگاه برش به قسمت های مختلفی تقسیم بندی شده سپس با استفاده از دستگاه های اره ، پیچ بندی فرآیند تولید پنجره تکمیل خواهد شد .

 

پنجره طرح چوب upvc کشویی

امروزه با توجه به این موضوع که در اغلب ساختمان های نوساز با محدودیت فضا موجه هستیم باید به طور بهینه از فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده کنیم یکی از روش هایی که می توان با استفاده از آن ار فضای داخلی ساختمان بهتر استفاده کرد اجرای پنجره طرح چوب upvc کشویی می باشد لذا در صورت استفاده از این نوع پنجره ها نیازی نیست که هنگام باز و بسته کردن پنجره فضای داخلی اشغال شود بلکه پنجره در همان جای خود به صورت ریلی باز و بسته می شود .

اگر برای شما کیفیت در اجرای پروژه مهم ترین اصل به شمار می رود پیشنهاد صنایع کولیوند استفاده از پروفیل های وین تک ، هافمن و ویستابست برای ساخت پنجره طرح چوب upvc می باشد زیرا طبق برسی های انجام شده این سه نوع پروفیل از نظر کیفیت و ماندگاری در دراز مدت بهترین انتخاب محسوب می شوند .

 

پنجره طرح چوب upvc لولایی 

به طور کلی پنجره های upvc در بهترین حالت به صورت لولایی عمل می کنند به عبارتی پنجره upvc در بهترین حالت خود که بیشترین میزان از انرژی را نگه داری کرده و عایق ایده الی محسوب می شود در واقع پنجره طرح چوب لولایی خواهد بود ، هنگام بسته شدن پنجره های upvc لولایی هیچ گونه گپ یا فاصله ای بین پروفیل ها وجود نخواهد داشت بنابراین اتلاف انرژی در حداقل ترین حالت ممکن می باشد .

 

پنجره طرح چوب upvc دکوراتیو

پنجره های upvc دکوراتیو در واقع همان پنجره های upvc ساده ای است که داخل پنجره شبکه بندی شده و از شیشه های استین گلاس به عنوان شیشه پنجره استفاده می شود ، ترکیب پنجره های upvc دکوراتیو با طرح چوب مدرنترین نوع پنجره دوجداره محسوب می شود .

 

پنجره طرح چوب دو حالته

پنجره های دوجداره دو حالته در واقع همان پنجره های دوجداره لولایی محسوب می شود که علاوه بر حالت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته می شود ، یراق آلات این نوع پنجره ها از قیمت بالایی برخوردار است .

 

پنجره طرح چوب رنگی

به طور کلی دو نوع پنجره طرح چوب دوجداره upvc قهوه ای تیره و روشن در صنایع درب و پنجره کولیوند تولید می شود اما پنجره های دوجداره upvc ساده در طیف وسیع رنگی تولید خواهد شد ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم است باید از پنجره طرح چوب قهوه ای کم رنگ استفاده کرد .

 

پنجره طرح چوب خم

برای اجرای این نوع از پنجره های طرح چوب باید از پروفیل های upvc و آلومینیومی خم استفاده کرد ، ساختار پروفیل های خم به گونه ای است که ابتدا پروفیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار می گیرد ، پنجره طرح چوب خم محبوب ترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند .

 

پنجره طرح چوب حفاظ دار

در صنایع درب و پنجره کولیوند نوعی از درب های دوجداره تولید می شود که پروفیل های با ضخامت بالا داخل فریم اصلی به عنوان حفاظ قرار دارد ، این نوع پنجره ها به صورت upvc و آلومینیومی وجود دارد در صورت استفاده از پنجره طرح چوب حفاظ دار امکان سرقت از این قسمت به حداقل ممکن می رسد به همین دلیل در اغلب ساختمان ها از این نوع پنجره ها استفاده می شود .

پنجره های حفاظ دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره طرح چوب با شیشه هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه ی پنجره دوجداره از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره طرح چوب با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی مانند آلمان و ایتالیا نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طرحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پنجره طرح چوب با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره معرفی شده است که در اغلب موارد از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می شود .

قیمت پنجره طرح چوب با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر پنجره های دوجداره ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره ها در پروزه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

پنجره طرح چوب چند لنگه 

برای ساختمانی که طول و عرض پنجره های آن بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شدده باید از پنجره های طرح چوب چند لنگه استفاده کرد بدین شکل مقاومت پنجره مناسب بوده و از نمای زیبایی برخوردار خواهد شد ، پنجره های چند لنگه در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح پنجره های پنجره معرفی شده است .

 

پنجره طرح چوب ترمال بریک 

نوعی از پنجره های دوجداره طرح چوب که با نام ترمال بریک شناخته شده است این نوع پنجره ها از نظر دوام شرایط بسیار بهتری نسبت به پنجره های طرح چوب upvc دارند به همین دلیل در پروژه ای لوکس استفاده می شود ، پنجره های ترمال بریک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پنجره طرح چوب تاشو 

جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره مدرن که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که هنگان باز شدن لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

تعویض پنجره طرح چوب 

یکی از خدمات ارئه شده در صنایع کولیوند تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره upvc بدون تخریب است به طوری که هیچ گونه تغییری در چارچوب پنجره ها ایجاد نخواهد شد ، پنجره های طرح جوب فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پنجره طرح چوب - اینستاگرام

 

پنجره طرح چوب - واتساپ

 

در صورت تمایل می توانید پنجره طرح چوب upvc را از طریق زیر به صنایع کولیوند سفارش دهید 

جهت اطلاع از قیمت پنجره طرح چوب و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره طرح چوب مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره طرح چوب upvc در صنایع کولیوند با استفاده از یراق آلات با درجه کیفیت +A انجام می شود همچنین خدمات نصب پنجره های دوجداره توسط افراد فنی و با تجربه صورت می گیرد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

پنجره طرح چوب

پنجره upvc

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

پنجره طرح چوب

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره طرح چوب در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.harshiniupvc.com

تیم تحریریه کولیوند