فهرست این مقاله

پنجره یو پی وی سی

تولید انواع درب و  پنجره یو پی وی سی در صنایع کولیوند                         0912823524202188621912

 

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

با رویکار آمدن پنجره های UPVC کمتر کسی  هنوز هم تمایل به استفاده از پنجره های آهنی و آلومینیومی قدیمی دارد ، کارایی و قیمت پنجره های UPVC موجب شده حتی تمامی ارگان های دولتی هم موظف به استفاده از این نوع پنجره های دوجداره شوند .

نمایندگی پنجره یو پی وی سی دوجداره صنایع کولیوند این نوع پنجره ها را به دو صورت فریم ساده و فریم بازسازی شده تولید می کند ، فریم های بازساری شده در تعویض پنجره های قدیمی به upvc بکار می رود .

 

دلایل فراگیر شدن پنجره یو پی وی سی به جای پنجره آهنی 

در پنجره های آهنی به دلیل اینکه آهن در واقع رساناست در فصل زمستان سرمای بسیار زیادی از طریق پنجره ها وارد ساختمان شده و اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد ، در برخی از ساختمان ها با فرضیه ی اینکه شیشه دوجداره موجب کاهش اتلاف انرژی خواهد شد در واقع از پنجره های آهنی با شیشه دوجداره استفاده کردند اما غافل از اینکه بخش اعظمی از اتلاف انرژی مربوط به فریم آهنی پنجره می باشد .

 

دلایل فراگیر شدن پنجره یو پی وی سی به جای پنجره آلومینیومی

در برخی دیگر از ساختمان ها راهکاری مینی بر استفاده از پنجره های آلومینیومی ارائه شد که البته مقاومت پنجره های آلومینیومی به واقع در دراز مدت از هر نوع پنجره ی دیگری بیشتر خواهد بود اما کماکان اتلاف انرژی را در ساختمان خواهیم داشت تا اینکه در چند سال گذشته پنجره های آلومینییومی اختصاصی و ترمال بریک تولید شد و اتلاف انرژی تا حدود 30 درصد کمتر از پنجره های آهنی و آلومینیومی شد .

با تمامی ویژگی های پنجره های آلومینیومی اختصاصی اما باز هم پنجره یو پی وی سی از لحاظ کاهش اتلاف انرزی بهترین گزینه به شمار می رود و به همین دلیل است که طبق آمارهای رسمی شهرداری بیش از 70 درصد مهندسان ساختمانی در ساختمان های نوساز از پنجره یو پی وی سی استفاده کرده اند .

توجه داشته باشید که آب بندی پنجره یو پی وی سی با چسب های مخصوص ماستیک هم تاثیر بسیار زیادی در عایق بودن پنجره خواهد داشت به طوری که پس از نصب پنجره دوجداره UPVC باید تمامی درزهای اطراف پنجره باید با چسب های ماستیک همرنگ پنجره یو پی وی سی پر شود .

 

انواع پنجره یو پی وی سی از لحاظ نوع نصب  

به طور کلی به دو روش می توان پنجره های دوجداره UPVC را نصب کرد در حالت اول پنجره به صورت لولایی باز و بسته می شود این حالت بیشتر برای ساختمان هایی که فضای داخلی مناسب و بزرگی را دارند پیشنهاد می شود در حالت دوم پنجره یو پی وی سی به صورت کشویی یا ریلی باز و بسته می شود و در واقع این حالت برای ساختمان هایی مه با محدودیت فضا مواجه هستند گزینه مناسبی به شمار می رود .

یک حالت خاصی هم وجود دارد که پنجره یو پی وی سی به صورت دو حالته نصب خواهد شد به عبارتی علاوه بر باز و بسته شدن به صورت افقی ، پنجره به صورت عمودی (بالا به پایین ) هم باز و بسته خواهد شد .

 

انواع پنجره یو پی وی سی در صنایع کولیوند

  • پنجره upvc وین تک
  • پنجره upvc هافمن
  • پنجره upvc ویستابست
  • پنجره upvc کندو
  • پنجره upvc فربد
  • پنجره upvc سیندژ
  • پنجره upvc دکتر وین

 

پنجره یو پی وی سی وین تک

هریک از پروفیل های ذکر شده در بالا دارای ویژگی های خاصی هستند اما پنجره یو پی سی وین تک به دلیل کیفیت بسیار مناسب و همچنین قیمت معقولانه در اغلب پروژه های ساختمانی استفاده می شود ، پروفیل upvc وین تک عایق بسیار مناسبی برای جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین جلوگیری از آلودگی صوتی محسوب می شود .

 

پنجره یو پی وی سی هافمن 

یکی دیگر از پروفیل های یو پی وی سی دوجداره با کیفیت که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است پنجره های دوجداره هافمن در ساختمان های با طراحی لاکچری استفاده می شود .

 

پنجره یو پی وی سی رنگی 

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پروفیل های UPVC رنگی را تولید می کند به طوری که ابتدا پروفیل ها توسط پیسوله رنگ شده سپس آن را جه تثبیت رنگ وارد کوره خواهیم کرد ، در بین پنجره های تولید شده پنجره یو پی وی سی مشکی رنگ جذاب ترین طرح محسوب می شود که اغلب در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پنجره یو پی وی سی دکوراتیو

برای ساخت پنجره های upvc دکوراتیو از یک شیکه بندی در داخل پنجره استفاده می شود و معمولا این نوع پنجره ها دارای شیشه های استیندگلاس دوجداره هستند به همین دلیل قیمت بیشتری نسبت به پنجره های ساده دارند .

 

پنجره یو پی وی سی دو حالته

پنجره های دوجداره upvc دو حالته در واقع نوعی از پنجره های upvc لولایی محسوب می شود که علاوه بر حالت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته می شود ، این نوع پنجره ها به یراق آلات مختلفی نیاز دارند .

 

پنجره یو پی وی سی طرح چوب

با توجه به نقض پررنگ چوب در معماری ایرانی همچنان بسیاری از افراد علاقمند به استفاده از این متریال در قسمت های مختلف ساختمان هستند از همین رو صنایع درب و پنجره کولیوند پروفیل های upvc طرح چوب را تولید کرده است .

 

پنجره یو پی وی سی کشویی

پنجره های upvc کشویی اغلب در ساختمان هایی که دارای فضای داخلی کوچکی هستند استفاده می شوند چرا که این نوع پنجره ها جهت باز و بسته شدن برخلاف پنجره های لولایی نیاز به فضا ندارد .

 

پنجره یو پی وی سی سه جداره

در مناطق سردسیر کشور با توجه به دمای بسیار پایین بهتر است که از پنجره های سه جداره ی upvc استفاده کرد ، این نوع پنجره ها از لایه های متعدد عایق تشکیل شده است که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند .

 

پنجره یو پی وی سی حفاظ دار

امروزه متاسفانه افراد سودجو سرقت های مختلفی را از ساختمان های مسکونی انجام می دهند از همین رو بهتر است که از پنجره های یو پی وی سی حفاظ دار استفاده کرد ، این نوع پنجره ها دارای فریم های با ضخامت مختلفی هستند ، پنجره های حفاظ دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترنی دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره یو پی وی سی خم

یکی دیگر از طرح های پنجره یو پی وی سی که با استفاده از پروفیل های خم تولید می شود برای تولید این نوع پروفیل ها ابتدا پروفیل توسط دستگاه برش داده شده سپس جهت خم شدن داخل کوره قرار داده خواهد شد ضمنا پنجره یو پی وی سی خم در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های کروی شکل استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

پنجره یو پی وی سی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از پنجره های دوجداره که با استفاده از ریموت شیشه های از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد پنجره یو پی وی سی با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

پنجره یو پی وی سی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره معرفی شده است .

 

توری پنجره یو پی وی سی 

در مناطق گرمسیر به دلیل ورود حشرات به داخل ساختمان بهتر است که از توری های پلیسه ای و کشویی استفاده کرد بدین شکل هنگام شب براحتی می توانید به استراحت خود بپردازید ، پنجره های پی وی سی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره دقیق خواهد شد .

 

پنجره یو پی وی سی تاشو 

در این طرح از پنجره های دوجداره ، لنگ ها به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگ های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره یو پی وی سی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پنجره یو پی وی سی مغناطیسی

طرح خاص دیگری از پنجره های دوجداره که از شیشه های مغناطیسی استفاده می شود بدین شکل از شیشه ها به عنوان وایت برد نیز بکار خواهد رفت به طوری که می توانید نکات خود را روی شیشه یادداشت نمایید ، پنجره های مغناطیسی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پنجره یو پی وی سی - اینستاگرام

 

پنجره یو پی وی سی - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید جهت مشاوره رایگان و سفارش پنجره یو پی وی سی به صنایع کولیوند به روش زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره یو پی وی سی و سفارش آن به صنایع کولیوند از طریق تماس با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره یو پی وی سی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم فنی مجرب خدمات نصب پروژه های پنجره یو پی وی سی شما مشتریان گرامی را در سراسر ایران می پذیرد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره دوجداره

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی 

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی 

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره یو پی وی سی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.everest.co.uk

 

 

تیم تحریریه کولیوند