فهرست این مقاله

پنجره upvc حفاظ دار

تولید انواع پنجره upvc حفاظ دار در صنایع درب و پنجره کولیوند                                     0912823524202188621912

 

پنجره upvc حفاظ دار

 

پنجره upvc حفاظ دار

امروزه با توجه به جایگاه بسیار مهم انرژی و ذخیره آن در منافع ملی کشور باید تمام افراد جامعه در کاهش میزان استفاده از انرژی کوشا باشند چرا که آینده فرزندان همه ی ما به این مهم بستگی دارد ، یکی از راه هایی که می توان از اتلاف انرژی جلوگیری کرد استفاده از پنجره های دوجداره upvc است و در این مقاله به بررسی یکی دیگر از انواع آن یعنی پنجره upvc حفاظ دار  می پردازیم .

صنایع درب و پنجره کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پنجره upvc حفاظ دار در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 پروژه مختلف را اجرا کرده است برای مشاهده پروژه های انجام شده به قسمت نمونه کارها مراجعه فرمایید .

در صورت استفاده از پنجره upvc حفاظ دار علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی به دلیل لایه های عایق داخل پروفیل ، آلودگی صوتی نیز کاهش پیدا خواهد کرد ضمنا حفاظ های جلو پنجره به نوعی این پنجره ها را به پنجره های ضد سرقت تبدیل می کند و براحتی نمی توان از طریق پنجره ها به داخل ساختمان وارد شد ، یکی از راه هایی که با استفاده از آن می توان از میزان سرقت ها به ساختمان های مسکونی جلوگیری کرد اجرای پنجره upvc حفاظ دار می باشد .

 

پنجره upvc حفاظ دار رنگی

در صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های مجهز با درجه حرارت بسیار بالا پروفیل های upvc رنگی تولید می شود ، رنگج پروفلی در دراز مدت نیز تغییر نخواهد کرد و بدین شکل براحتی می توان رنگ پنجره upvc حفاظ دار را با رنگ های بکار رفته در نمای ساختمان تطبیق داد به عنوان مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم است بای از پروفیل های upvc شامپاینی استفاده کرد .

 

پنجره upvc حفاظ دار طرح چوب

با توجه به استفاده بسیار زیاد چوب در معماری ایرانی بسیاری از افراد علاقه ی وافری به بکار بردن چوب در نمای خارجی و داخلی ساختمان دارند ، در صنایع درب و پنجره کولیوند پروفیل های upvc طرح چوب نیز تولید می شود این پروفلیل ها در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن موجود می باشد .

 

پنجره upvc حفاظ دار دکوراتیو 

با استفاده از پنجره های upvc دکوراتیو علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی ، کاهش میزان آلودگی صوتی و همچنین جلوگیری از سرقت به نوعی طراحی نمای خارجی ساختمان نیز ارتقا پیدا می کند ، ساختار پنجره upvc حفاظ دار دکوراتیو به گونه ای است که از یک شبکه بندی داخل پنجره استفاده شده و معمولا از شیشه های دوجداره استیند گلاس به عنوان شیشه پنجره بکار برده شده است .

 

پنجره upvc حفاظ دار دو حالته

نوعی از پنجره های upvc لولایی که علاوه بر باز و بسته شدن به صورت افقی ، پنجره به صورت عمودی نیز باز و بسته می شود ، یراق آلات پنجره های دو حالته متفاوت از یراق پنجره لولایی است .

 

پنجره upvc حفاظ دار خم

یکی از جدیدترین طرح های پنجره های upvc که از پروفیل های upvc خم استفاده می شود ، برای تولید این نوع پروفیل ها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا و قالب های فلزی بکار برده خواهد شد ، پنجره upvc حفاظ دار خم جذابترین طرح پنجره های دوجداره upvc محسوب می شود که در ابعاد مختلفی قابل تولید است این نوع پنجره ها در ساختمان های لوکس و با طراحی خاص استفاده می شود .

 

پنجره upvc حفاظ دار کشویی

در ساختمان هایی که فضای داخلی کوچک است باید از پنجره های upvc کشویی استفاده کرد در این صورت فضای کمتری جهت باز و بسته شدن پنجره نسبت به پنجره های لولایی اشغال خواهد شد البته توجه داشته باشید که به طور کلی پنجره upvc حفاظ دار بهتر است که به صورت لولایی تولید شود چرا که پروفیل upvc پس از مدتی به کندی روی ریل حرکت می کند .

 

پنجره upvc حفاظ دار سه جداره

طرح خاصی از پنجره های upvc  که از سه جداره ی پروفیل upvc و شیشه تشکیل شده است این نوع پنجره ها در مناطق سردسیر و مناطقی که آلودگی صوتی زیادی دارد مورد استفاده قرار می گیرد ، پنجره upvc حفاظ دار در کشورهای روسیه و فرانسه در ساختمان های با تعداد طبقا بالا استفاده می شود بدین شکل سرمای هوا تاثیر کمتری روی دمای داخلی ساختمان خواهد داشت .

 

پنجره upvc حفاظ دار با شیشه هوشمند 

در این طرح از پنجره های upvc که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره upvc حفاظ دار با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پنجره upvc حفاظ دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره UPVC معرفی شده است ، قیمت پنجره upvc حفاظ دار تقریبا دو برابر پنجره های upvc ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره های در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

نوع پنجره upvc حفاظ دار 

به طور کلی پروفلی های متعددی را می توان برای تولید پنجره های upvc بکار برد اما با توجه به بررسی های انجام شده و بازخورد از مشتریان گرامی پروفیل های upvc ویستا بست ، وین تک و هافمن دارای بیشترین میزان کیفیت هستند از همین رو در صنایع درب و پنجره کولیوند از پروفیل های اشاره شده برای تولید پنجره upvc حفاظ دار استفاده می شود .

لازم به ذکر است پروفیل upvc ویستا بست کیفیت بسیار بالایی داشته و عایق ایده الی محسوب می شود اما قیمت آن بشی از سایر پروفیل های نام برده است به همین دلیل پیشنهاد ما به شما مشتریان گرامی اینست که اگر علاوه بر کیفیت پنجره های upvc حفاظ دار قیمت آن نیز برای شما حائر اهمیت است باید از پروفلی های upvc وین تک و هافمن استفاده کنید .

 

پنجره upvc حفاظ دار وین تک 

محبوب ترین نوع پروفیل upvc حفاظ دار که با نام وین تک شناخته شده است ، به طور مثال برای سک ساختمان با فضای خارجی قهوه ای رنگ باید از پروفیل های یو پی وی سی شامپاینی بکار برد ، پنجره های دوجداره با پروفیل وین تک بدون تردید لاکچری ترین طرح پنجره دوجداره به شمار می رود که فقط در پروژه های مدرن و خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

پنجره های وین تک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

تفاوت پنجره upvc حفاظ دار با ترمال بریک

پنجره های ترمال بریک بدون تردید با کیفیت ترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود امل از نظر عایق بودن گرما و سرما پنجره های دوجداره upvc عملکرد به مراتب بهتری از خود نشان می دهند ، پنجره های ترمال بریک در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح پنجره معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

پنجره upvc حفاظ دار با قاب استیل 

در این طرح از پنجره های دوجداره از قاب های استیل به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای پنجره های قهوه ای رنگ باید از قاب استیل طلایی بکار برد بدین شکل نمیا زیبایی در فضای خارجی ساختمان ایجاد خواهد شد ، پنجره های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پنجره upvc حفاظ دار تاشو 

جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگه های پنجره هنگام باز شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هسیتد بهتر است که از پنجره upvc حفاظ دار تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه بکار برده می شود .

 

تعویض پنجره upvc حفاظ دار 

یکی از خدمات بسیار کاربردی که در صنایع کولیوند ارائه می شود تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره مدرن به صورت بدون تخریب است به طوری که هیچ گونه تغییدی در چراچوب پنجره داده نخواهد شد ، پنجره های حفاط دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

پنجره upvc حفاظ دار - اینستاگرام

 

پنجره upvc حفاظ دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش پنجره upvc حفاظ دار به صنایع درب و پنجره کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره upvc حفاظ دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc حفاظ دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره upvc حفاظ دار در صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از مدرنترین دستگاه های ساخت پنجره های دوجداره ترک صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی عرضه می شود .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شنبه به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

پنجره UPVC حفاظ دار

پنجره UPVC حفاظ دار

پنجره upvc

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار 

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc حفاظ دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wickes.co.uk

تیم تحریریه کولیوند