فهرست این مقاله

پنجره upvc خم

تولید انواع پنجره upvc خم در صنایع درب و پنجره کولیوند                                    0912823524202188621912

 

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

امروزه با توجه اهمیت بسیار زیاد ذخیره انرژی در کشور باید از تمامی ظرفیت ها جهت جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده شود ، یکی از راه هایی که تاثیر بسزایی در احقاق این مهم دارد استفاده از پنجره های دوجداره upvc است که در این مقاله یکی از خاص ترین پنجره های upvc یعنی پنجره upvc خم را بررسی خواهیم کرد .

صنایع درب و پنجره کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پنجره های دوجداره upvc در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 100 طرح مختلف پنجره upvc خم را تولید و اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کاره و یا به صفحه اینستاگرامی صنایع درب و پنجره کولیوند به نشانی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شاید کسی حتی تصور اینکه روزی پنجره upvc خم را تولید شود را نمی کرد اما امروزه این نوع پنجره ها حتی با شعاع خم بیش از نود درجه نیز تولید می شود البته توجه داشته باشید که تولید پنجره های upvc خم به زمان بسیار بیشتری نسبت به تولید پنجره های upvc ساده دارد و همچنین از فرآیند تولید پیچیده ای برخوردار است .

 

فرآیند تولید پنجره upvc خم 

در گام نحست باید نقشه پروژه به صورت کامل کشیده شده و اندازه گیری دقیق پنجره ها صورت گیرد لذا تیم فنی صنایع درب و پنجره کولیوند جهت انجام اندازه گیری به محل مورد نظر مراجعه خواهد کرد سپس با توجه نقشه فرآیند تولید پنجره upvc خم در کارخانه آغاز می شود به طوری که ابتدا پروفیل های upvc در ابعاد مورد نیاز برش داده شده سپس توسط دستگاه جوشو پیچ بندی پروفیل ها به یکدیگر متصل می شوند .

در مرحله بعدی از تولید پنجره upvc خم با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پروفیل های upvc برش داده شده به همراه قالب فلزی ساخته شده به حالت خم تبدیل می شود در نهایت هم شیشه های دوجداره خم تولید شده و در داخل پروفیل قرار داده می شود این خلاصه ای از ساخت پنجره upvc خم محسوب می شود .

 

پنجره upvc خم رنگی

در صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پروفیل های upvc رنگی تولید می شود به طوری که ابتدا توسط پیسوله رنگ مورد نظر روی پروفیل پاشیده شده سپس پروفلی های upvc رنگی داخل کوره قرار داده می شوند تا اینکه رنگ روی پروفیل ثابت شود .

در بین پنجره upvc خم تولید شده در صنایع کولیوند پنجره های مشکی رنگی از جذابیت بیشتری برخوردار است که در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پنجره upvc خم دکوراتیو

در ساختمان های لوکس معمولا از پنجره های upvc دکوراتیو استفاده می شود ، برای تولید این نوع پنجره ها از یک نوع شبکه بندی متشکل از فریم های upvc بکار برده خواهد شد و در اغلب موارد از شیشه های دوجداره دکوراتیو استین گلاس استفاده می شود ، این نوع پنجره ها نیز در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

پنجره upvc خم دو حالته

پنجره های upvc دو حالته در واقع نوعی از پنجره های upvc لولایی محسوب می شود که علاوه بر حالت افقی ، به حالت عمودی نیز باز و بسته می شود ، این نوع پنجره ها اغلب در ساختمان هایی که بیش از 3 طبقه هستند اجرا می شود البته توجه داشته باشید که یراق آلات پنجره های دو حالته قیمت بیشتری نسبت به یراق پنجره های ساده دارد .

 

پنجره upvc خم طرح چوب 

با توجه به علاقه مندی برخی افراد به معماری اصیل ایرانی که چوب در آن نقش بسیار مهمی دارد در صنایع درب و پنجره کولیوند پروفیل های upvc طرح چوب نیز تولید می شود ، این نوع پروفیل ها در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن وجود دارد .

 

پنجره upvc خم حفاظ دار

با توجه به اینکه امروزه شاهد انواع سرقت ها از منازل هستیم بهتر است که از پنجره های upvc حفاظ دار استفاده کرد ، در این حالت از پروفیل های با ضخامت بالا به عنوان حفاظ روی پنجره استفاده می شود .

 

پنجره upvc خم طرح دار

پنجره های upvc را می توان در اشکال مختلف هندسی تولید کرد که متداول ترین حالت آن پنجره upvc گرد است البته توجه داشته باشید که قیمت پنجره های upvc با اشکال خاص بسیار بیشتر از پنجره های مستطیلی و مربعی می باشد ، پنجره های طرح دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره upvc خم با شیشه هوشمند

در این طرح از پنجره های upvc با استفاده از ریموت شیشه پنجره دوجداره UPVC از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره upvc خم با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پنجره upvc خم وین تک

بهترین نوع پنجره upvc که از پروفیل های upvc وین تک استفاده می شود این نوع پروفیل مرغوب ترین نوع پروفیل upvc تولید شده در ایران به شمار می رود که از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .پنجره های وین تک در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح پنجره های دوجداره کعرفی شده است و طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

پنجره upvc خم سه جداره 

در مناطقی که سرما و گرمای هوا بیش از حد وجود دارد باید از پنجره های سه جداره استفاده کرد بدین شکل از اتلاف انرژی به میران قابل توجهی جلوگیری شده و افراد داخل ساختمان براحتی اوقات خود را می گذرانند ، پنجره های سه جداره در کشورهای سردسیر اروپایی مانند سوئیس ، هلند و عمان به کرات استفاده می شود و افراد را تحت تاثیر قرار خواهند داد .

 

پنجره upvc خم با شیشه استین گلاس 

یکی دیگر از پنجره های دوجداره خم که از شیشه های استین گلاس رنگی دوجداره استفاده می شود این نوع پنجره ها معمولا  در ساختمان های با طراحی داخلی لاکچری بکار می رود ، طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های لاکچری  از پنجره upvc خم با شیشه استین گلاس بکار می رود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

پنجره upvc خم تاشو 

در این طرح از پنجره های UPVC از پروفیل های تاشو مدرن استفاده می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگه های بازشو و ثابت روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره upvc خم تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پنجره upvc خم - اینستاگرام

 

پنجره upvc خم - واتساپ

 

 

جهت سفارش پنجره upvc خم به صنایع درب و پنجره کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره upvc خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره upvc خم در صنایع درب و پنجره کولیوند با استفاده از پروفیل های upvc وین تک ، ویستا بست و هافمن صورت می گیرد چرا که این سه نوع پروفیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند .

 

پنجره upvc خم

پنجره دوجداره

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

پنجره upvc خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.sehbac.com

تیم تحریریه کولیوند