فهرست این مقاله

پنجره upvc دکوراتیو

تولید انواع پنجره upvc دکوراتیو در صنایع درب و پنجره کولیوند                                      0912823524202188621912

 

پنجره upvc دکوراتیو

 

پنجره upvc دکوراتیو

تولید پنجره های دوجداره از سال 1390 تا کنون در بسیاری از کارگاه های صنعتی صورت گرفته است و در طرح های جدید تولید شده شاهد نوعی از پنجره های upvc طرح دار هستیم که علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان در طراحی دکوراسیون داخلی نیز موثر است ، این نوع پنجره ها با نام پنجره upvc دکوراتیو شناخته شده هستند و در رنگ های مختلفی در صنایع درب و پنجره کولیوند تولید می شود .

صنایع درب و پنجره کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی پنجره های upvc در ایران با استفاده از پروفیل های upvc مختلفی مانند پروفیل وین تک و ویستابست پنجره های upvc را در حالت های لولایی ، کشویی و دو حالته تولید کرده و به سراسر ایران ارسال می نماید ، پنجره upvc دکوراتیو به دلیل نمای بسیار زیبا در بین تمامی پنجره های upvc تولید شده در صنایع درب و پنجره کولیوند از محبوبیت بیشتری در بین مشتریان گرامی برخوردار است  .

 

فرآیند تولید پنجره upvc دکوراتیو 

برای تولید پنجره های upvc دکوراتیو ابتدا اندازه گیری دقیق پنجره صورت می گیرد و نقشه پنجره با استفاده از نرم افزارهای طراحی شده توسط کارشناسان کامپیوتر و شبکه در صنایع درب و پنجره کولیوند کشیده خواهد شد در نرم افزار علاوه بر اندازه های دقیق باید طرح پنجره هم تعیین گردد به عبارتی اینکه پنجره لولایی ، کشویی یا دو حالته در نظر گرفته شود بسیار مهم خواهد بود در مرحله بعدی از تولید پنجره upvc دکوراتیو نوع پروفیل upvc تعیین می گردد در این مرحله با توجه به میزان بودجه ای که برای اجرای پنجره های دوجداره در نظر گرفته شده است نوع پروفیل انتخاب می شود .

امروزه پروفیل های مختلفی جهت تولید پنجره upvc دکوراتیو وجود دارد اما با توجه به بررسی های انجام شده پروفیل وین تک ، ویستابست و هافمن از نظر کیفیت و ماندگاری در دراز مدت نسبت به سایر پروفیل های upvc از شرایط بهتری برخوردار هستند پس از اینکه نوع پروفیل هم انتخاب شد فرآیند تولید پنجره upvc دکوراتیو در کارگاه مجهز با دستگاه های پیشرفته صنایع درب و پنجره کولیوند توسط تیم تولید صورت می گیرد .

 

شیشه های پنجره upvc دکوراتیو

به طبع شیشه پنجره های دوجداره upvc باید به صورت دوجداره تولید شود اما در تولید پنجره های دکوراتیو معمولا از شیشه های استیند گلاس استفاده می شود همانطور که مستحضر هستید این نوع شیشه ها با استفاده از مراحل مختلفی چون اسیدکاری ، سندبلاست کردن ، حکاکی و رنگ آمیزی شیشه تولید می شوند که حتی در کشورهای اروپایی هم به کرات در درب و پنجره های دوجداره استفاده می شوند .

 

پنجره upvc دکوراتیو رنگی  

برای تولید پنجره های دکورایتو می توان از پروفیل های رنگی upvc نیز استفاده کرد و به عبارتی یک پنجره upvc رنگی را تولید کرد ، در صنایع درب و پنجره کولیوند پروفیل های upvc وین تک ، ویستابست و هافمن در رنگ های مختلفی نظیر آبی ، سبز ، قهوه ای ، مشکی ، شامپاینی و … وجود دارد ، قیمت پنجره upvc رنگی نسبت به پنجره های upvc ساده حدود 30 درصد بیشتر خواهد شد .

به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم یا قهوه ای است باید از پنجره upvc دکوراتیو با رنگ شامپاینی استفاده کرد بدین شکل اصول طراحی دکوراسیون نیز در ساختمان رعایت خواهد شد .

 

پنجره upvc دکوراتیو طرح چوب

پنجره upvc دکوراتیو به دلیل اجرای شاخه های تزیینی روی پروفیل خود جنبه تزیینی داشته اما اگر از پروفیل های طرح چوب جهت تولید این نوع پنجره ها استفاده شود به طبع شاهد یک پنجره زیباتری نیز خواهید بود ، پنجره upvc دکوراتیو طرح چوب برای ساختمان هایی که دارای سنگ نماهای قهوه ای و کرم رنگ هستند بهترین انتخاب محسوب می شود اما لازم به ذکر است که قیمت این پنجره ها نسبت پنجره های upvc ساده بسیار بیشتر می باشد .

 

پنجره upvc دکوراتیو کشویی

همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد پنجره های upvc به سه روش کشویی ، لولایی و دو حالته نصب می شوند که در این بین پنجره upvc کشویی به دلیل اشغال نکردن فضای داخلی ساختمان بیشترین تقاضا را دارد ، لازم به ذکر است پنجره upvc دکوراتیو کشویی دارای قیمت بیشتری نسبت به پنجره های upvc لولایی است به همین دلیل اغلب در ساختمان های با نمای لوکس اجرا می شود .

 

پنجره upvc دکوراتیو وین تک و هافمن

امروزه با توجه به زیاد شدن تولیدکنندگان پروفیل های upvc در ایران رقابت بسیار سنگینی در این حوزه وجود دارد اما پروفیل های وین تک و هافمن از نظر کیفیت و ماندگاری در دراز مدت بسیار مطلوب می باشد ، طبق بررسی های انجام شده در سازمان تعیین استاندارد پروفلی های پنجره upvc دکوراتیو ویستابست ، وین تک و هافمن دارای کیفیت لازم جهت صادرات به کشورهای همسایه هستند .

 

پنجره upvc دکوراتیو دو حالته

پنجره های upvc دو حالته در واقع همان پنجره های upvc لولایی یا بازشو هستند که علاوه بر باز و بسته شدن به صورت افقی به صورت عمودی نیز باز و بسته خواهد شد ، یراق آلات این نوع پنجره ها متفاوت از پنجره های ساده است ، پنجره upvc دکوراتیو دو حالته اغلب در ساختمان های اداری کاربرد دارد به عبارتی این نوع پنجره ها با سهولیت بیشتری باز و بسته می شود .

 

پنجره upvc دکوراتیو سه جداره

در برخی از مناطق سردسیر کشور باید از پنجره های سه جداره upvc دکوراتیو استفاده کرد این نوع پنجره ها 15 درصد بیشتر نسبت به پنجره های دوجداره از اتلاف انرژی و آلودگی صورتی جلوگیری می کند ، برای تولید پنجره upvc سه جداره در واقع از شیشه های سه جداره که دارای دو لایه اسپیسر فلزی است استفاده می شود این نوع شیشه ها مقاومت بیشتری هم نسبت به شیشه های دوجداره دارند .

 

پنجره upvc دکوراتیو خم

یکی از خاص ترین پنجره های upvc دکوراتیو پروفیل های upvc به صورت خم تولید می شوند ، تولید اینگونه پنجره ها نیاز به زمان بسیار زیادی داشته و به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار است ، برای تولید پنجره upvc دکوراتیو خم ابتدا پروفیل های upvc در ایعاد مورد نظر برش داده شده داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

پنجره upvc دکوراتیو خم جذابترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود که در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده می شود ، این نوع پنجره های در ابعاد مختلفی قابل تولید است .

 

پنجره upvc دکوراتیو حفاظ دار

با توجه به سرقت های متعددی که در طول سال از ساختمان های مسکونی و اداری صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های upvc حفاظ دار استفاده کنید ، این نوع پنجره ها دارای فریم های با ضخامت بالایی است .

 

پنجره upvc دکوراتیو چند لنگه

در برخی از پروژه ها به دلیل ابعاد بزرگ چارچوب آهنی تعداد لنگه های پنجره upvc دکوراتیو بیش از 2 عدد  می شود در این حالت برخی از لنگه ها به صورت ثابت و برخی دیگر به صورت بازشو خواهد شد .

 

پنجره upvc دکوراتیو با شیشه هوشمند

طرح خاصی از پنجره های UPVC که از شیشه های هوشمند مات شونده به عنوان شیشه پنجره استفاده می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره upvc دکوراتیو با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پنجره upvc دکوراتیو با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره upvc شناخته شده است قیمت پنجره upvc دکوراتیو با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر پنجره های ساده است به همین طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

پنجره upvc دکوراتیو با شیشه رفلکس

در این طرح از پنجره های upvc از شیشه های رفلکس دوجداره استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک طرف شیشه و طرف دیگر آینه می باشد ، شیشه رفلکس در رنگ های مختلفی تولید می شود .

 

پنجره upvc دکوراتیو با شیشه حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه پنجره های دوجداره حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، پنجره upvc دکوراتیو با شیشه حکاکی شده در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

 

نفاوت پنجره upvc دکوراتیو با پنجره ترمال بریک 

پنجره های upvc و ترمال بریک آلومینیومی از نظر جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلوگی صوتی مشابه هم هنستند با این تفاوت که پنجره های ترمال بریک دوام بیشتری نسبت به پنجره های upvc دارند ، پنجره های ترمال بریک در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره upvc دکوراتیو با قاب استیل 

در این طرج از پنجره های دوجداره مدرن یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای یک پنجره upvc طرح چوب قهوه ای رنگ باید از قاب های استیل طلایی بکار برد ، پنجره با قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پنجره upvc دکوراتیو تاشو 

جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که هنگام باز کردن پنجره ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، پنجره upvc دکوراتیو تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ضمنا در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هسید بهتر است که از پنجره upvc دکوراتیو تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تعویض پنجره upvc دکوراتیو 

یکی از خدمات کاربردی در صنایع کولیوند تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره upvc بدون تخریب است به طوری که هیچ گونه تغییری در چارچوب پنجره ها داده نخواهد شد ، پنجره های دکوراتیو فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

پنجره upvc دکوراتیو - اینستاگرام

 

پنجره upvc دکوراتیو - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان صنایع درب و پنجره کولیوند و سفارش پنجره upvc دکوراتیو از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره upvc دکوراتیو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc دکوراتیو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است پنجره upvc دکوراتیو تولید شده در صنایع درب و پنجره کولیوند به دلیل دریافت نشان تولید کننده برتر از نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران از سال 1395 به برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می شود .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره دوجداره دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc حفاظ دار

تعویض پنجره upvc

تعویض پنجره upvc

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc حفاظ دار

پنجره upvc دکوراتیو خم

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc وین تک

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

پنجره upvc دکوراتیو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc دکوراتیو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند