فهرست این مقاله

پنجره upvc ریلی

تولید انواع درب و پنجره upvc ریلی در صنایع کولیوند                                                  0912823524202188621912

 

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

تولید پنجره های upvc در چند سال گذشته بسیار بیشتر شده و به دلیل میزات تاثیرگذاری این نوع پنجره ها در جلوگیری از اتلاف انرژی موجب شده تمامی ساختمان های نوساز از پنجره upvc به عنوان پنجره دوجداره استفاده کنند حتی در بسیاری از ساختمان های قدیمی هم پنجره upvc جایگزین پنجره های آلومینیومی قدیمی شده است در همین راستا در این مقاله به نوعی از پنجره های upvc که بیشتر در ساختمان هایی که محدودیت فضا دارند و با نام پنجره upvc ریلی و کشویی شناخته شده اند می پردازیم .

در اوایل تولید پنجره های upvc فقط حالت لولایی تولید می شد که بسیار هم در امر جلوگیری از اتلاف انرژی تاثیرگذار بود اما رفته رفته با بالارفتن قیمت آپارتمان های مسکونی کسانی هم در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارند به نوعی مجبور به ساخت ساختمان هایی شدند که فضای کوچکی داشته و در واقع واحدهای با متراژ کم ساخته می شود به همین دلیل تولید پنجره upvc ریلی رایج شد .

صنایع کولیوند از سال 1391 فعالیت خود را در زمینه تولید درب و پنجره upvc ریلی آغاز کرده و با یاری خدا تا کنون بیش از 3000 واحد مسکونی را در سراسر ایران مجهز به پنجره های دوجداره upvc کرده است جالب است بدانید که در بیش از 60 درصد پروژه ها از پنجره های upvc ریلی استفاده شده است .

 

نوع پروفیل پنجره upvc ریلی   

اولین بحث در تولید پنجره های upvc کشویی تعیین نوع پروفیل upvc است امروزه با توجه به اینکه شرکت های مختلفی اقدام به تولید پروفیل های upvc کرده اند و به نوعی فضای رقابتب در این زمینه ایجاد شده است انتخاب پروفیل پنجره upvc ریلی کار چندان آسانی هم نسیت اما با توجه به مواردی که در ادامه شرح داده خواهد شد می توان پروفیل upvc مناسب را انتخاب کرد .

اولین موردی که در انتخاب نوع پروفیل پنجره upvc ریلی باید در نظر گرفت میزان بودجه در نظر گرفته شده برای مجهز کزدن ساختمان به پنجره های دوجداره می باشد چرا که پروفیل های موجود در بازار قیمت های مختلفی دارند به عنوان مثال پروفیل پنجره upvc ریلی وین تک قیمت بیستری نسبت به پروفیل upvc هافمن دارد .

مورد بعدی که در تعیین نوع پروفیل upvc تاثیرگذار است هدف از مجهز کردن ساختمان به پنجره دوجداره می باشد به عبارتی شما نقش بساز بفروش را دارید یا اینکه هدف شما ساخت یک ساختمان استاندارد و مجهز می باشد طبیعیست که افرادی که شغل آن ها ساخت ساختمان های متعدد است اولین اولویت کم بودن هزینه در نظر گرفته می شود .

 

انواع پروفیل پنجره upvc ریلی 

  • پنجره upvc کشویی وین تک
  • پنجره upvc کشویی وستابست
  • پنجره upvc کشویی هافمن
  • پنجره upvc کشویی دکتر وین
  • پنجره upvc کشویی سیندژ
  • پنجره upvc کشویی کندو
  • پنجره upvc کشویی ایده ال و …

 

پنجره upvc ریلی وین تک

پنجره های upvc وین تک دارای دو شاخصه ای هستند که اغلب افرراد را ترغیب به استفاده از این پروفیل ها برای ساخت پنجره upvc ریلی می کند و آن هم قیمت مناسب و کیفیت بسیار مطلوب این پروفیل است ، بیش از 50 درصد پروژه هایی که توسط صنایع کولیوند در سراسر ایران اجرا شده است از پنجره upvc ریلی وین تک استفاده شده و در تمامی موارد رضایت مشتری وجود داشته است .

 

پنجره upvc ریلی هافمن

پس از پنجره upvc وین تک پنجره های upvc هافمن دارای بیشرین میزان کیفیت هستند و از نظر قیمت هم نسبت به پنجره های upvc ریلی وین تک حدود 20 درصد کمتر است ، در دو سال گذشت رقابت بسیار نزدیکی بین پنجره upvc وین تک و هافمن وجود داشته که کماکان هم این رقابت وجود دارد .

لازم به ذکر است که پنجره upvc ریلی ویستابست هم دارای کیفیت بسیتر مطلوبی است اما به دلیل اینکه قیمت بیشتری نسبت به پروفیل های اشاره شده را دارد فقط در پروژه هایی که استفاده می شود که کیفیت تنها معیار اجرای پروژه می باشد .

 

پنجره upvc ریلی رنگی

صنایع درب و پنجر کولیوند با بهره گیری از کوره های مجهز و با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید پروفیل های upvc رنگی می باشد ، برای تولید این پروفیل ها ابتدا توسط دستگاه پروفیل رنگ خواهد شد سپس آن ها را وارد کوره می کنیم .

 

پنجره upvc ریلی دکوراتیو

ساختار پنجره های upvc ریلی دکوراتیو به گونه ای است که داخل پنجره به نوعی شبکه بندی شده است و معمولا از شیشه های استیند گلاس دوجداره استفاده می شود ، این نوع پنجره ها در ساختمان های لوکس اجرا خواهد شد .

 

پنجره upvc ریلی طرح چوب

با توجه به معماری اصیل ایرانی که بر پایه متریال چوب بنا شده است همچنان برخی افراد تمایل به استفاده از طراحی دکوراسیون چوبی دارند از همین رو صنایع کولیوند پنجره های upvc طرح چوب ریلی را تولید  می کند ضمنا پنجره upvc ریلی طرح چوب در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای خارجی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

پنجره upvc ریلی سه جداره

در برخی از مناطق سردسیر و مناطقی که دارای آلودگی صوتی بالایی برخوردار می باشد بهتر است که از پنجره های سه جداره upvc استفاده کرد ، این نوع پنجره ها نیز در رنگ های مختلفی تولید می شوند .

 

پنجره upvc ریلی خم

برای تولید پنجره های دوجداره upvc خم ابتدا پروفیل های upvc در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه برش داده شده سپس جهت خم شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد ، لازم به ذکر است پنجره upvc ریلی خم در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

پنجره upvc ریلی حفاظ دار

امروزه متاسفانه سرقت های فراوانی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد به همین دلیل بهتر است که از پنجره های upvc حفاظ دار تولید در صنایع درب و پنجره کولیوند استفاده کرد ، پنجره های حفاظ دار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها پنجره ها دقیق خواهد شد .

 

پنجره upvc ریلی هوشمند

طرح دیگری از پنجره های upvc که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، پنجره upvc ریلی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا ، هلند و بلژیک به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

پنجره upvc ریلی یا آلومینیومی 

بدون تردید پنجره های upvc ریلی مدرن عایق مناسب تری نسبت به پنجره های آلومینیومی تک جداره و دوجداره هستند چرا که پنجره های آلومینیومی رسانا بوده و براحتی سرما و گرما را انتقال می دهد به همین دلیل در مناطق سردسیر استفاده از پنجره ریلی آلومینیومی اشتباه بزرگیست لذا در چنین پروژه هایی باید از پنجره upvc ریلی بکار برد بدین شکل اتلاف انرژی به کمترین میزان خود خواهد رسید .

 

توری پنجره upvc ریلی 

با توجه به اینکه با گرم شدن هوا حشرات مورد زیادی به داخل ساخمان وارد می شوند بهتر است که از توری های پنجره کشویی و پلیسه ای استفاده کرد بدین شکل شب ها براحتی می توانید استراحت کنید ، پنجره های ریلی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

پنجره upvc ریلی با شیشه استین گلاس 

طرح خاصی دیگری از پنجره های دوجداره که از شیشه های استین گلاس در داخل پنجره استفاده می شود این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد ، پنجره دوجداره با شیشه های استین گلاس در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته است .

 

 

 

پنجره upvc ریلی - اینستاگرام

 

پنجره upvc ریلی - واتساپ

 

 

جهت ارتباط با کارشناسان صنایع کولیوند و سفارش پنجره upvc ریلی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره upvc ریلی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولوند به صورت پنجره upvc ریلی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم فنی مجرب خدمات نصب پنجره upvc ریلی را در تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

پنجره upvc ریلی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc ریلی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.goodwillrailings.com

تیم تحریریه کولیوند