فهرست این مقاله

پنجره upvc هافمن

تولید انواع پنجره upvc هافمن در صنایع درب و پنجره کولیوند                                     0912823524202188621912

 

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

در سال های گذشته پروفیل های upvc متعددی در ایران تولید شد که هر کدام از آن دارای ویژگی های خاصی هستند اما به طور کلی کیفیت برخی از پروفیل های upvc از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشند مانند پروفیل های هافمن که در این مقاله به آن می پردازیم ، پنجره upvc هافمن نسبت به سایر پروفیل های upvc علاوه بر کیفیت مطلوبدارای قیمت مناسبی نیز است .

صنایع درب و پنجره کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی پنجره upvc هافمن در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 پروژه پنجره upvc ساختمانی را تولید و اجرا کرده است ، در پروفیل های هافمن به دلیل استفاده از ترکیبات و مواد اولیه درجه یک کیفیت بسیار خوبی حتی در دراز مدت مشاهده شده است بر خلاف برخی پروفیل ها که پس از مدت کوتاهی دچار افت کیفیت و تغییر حالت و رنگ می شوند .

قبل از اینکه به جزئیات پروفیل های upvc هافمن بپردازیم توجه داشته باشید که طبق برسی های انجام شده در سازمان تعیین استاندارد کالا پنجره upvc هافمن و وین تک به عنوان باکیفیت ترین پروفیل های upvc معرفی شده اند .

 

پنجره upvc هافمن لولایی 

این حالت در واقع متداولترین حالت پنجره upvc هافمن محسوب می شود چرا که در صورت استفاده از این نوع پنجره های upvc جلوگیری از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد ،  برای اجرای حالت لولایی می توان روش های مختلفی را پیاده سازی کرد به عنوان مثال در برخی از پروژه ها لنگه های بازشو در وسط کار قرار می گیرد در صورتی که در پروژه هایی هم لنگه های بازشو در کنار دیوار قرار خواهد گرفت .

 

پنجره upvc هافمن کشویی یا ریلی  

امروزه با توجه به اینکه اغلب ساختمان ها با متراژ های کمتر از 150 متر ساخته می شوند و در واقع باید از فضای داخلی ساختمان به بهترین شکل ممکن استفاده کرد می توان از روش پنجره های upvc کشویی بهره برد به طوری که یکی از لنگه ها جهت باز شدن به صورت ریلی در نظر گرفته می شود ، یراق آلات پنجره upvc هافمن کشویی به طور کلی با پنجره های لولایی متفاوت است به همین دلیل از قیمت های مختلفی نیز برخوردار هستند .

 

پنجره upvc هافمن دو حالته

پنجره های upvc دو حالته در واقع همان پنجره های لولایی محسوب می شوند که علاوه بر باز و بسته شدن به صورت افقی ، در حالت عمودی و از بالا به پایین هم به روش لولایی باز و بسته می شوند ، این نوع پنجره ها برای ساختمان هایی که به صورت متعدد نیاز به باز کردن پنجره در طول روز دارند مناسب می باشد .

 

پنجره upvc هافمن رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از کوره های مجهز و با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید پروفیل upvc رنگی می باشد ، با تولید این نوع پنجره های upvc استقیال بسیار زیادی از طرف طراحان دکوراسیون داخلی صورت گرفت که دلیل آن هم تاثیر چشمگیر تطبیق رنگ ها در تزیین فضای داخلی ساختمان می باشد لازم به ذکر است پنجره upvc هافمن رنگی در دراز مدت هم تغییر رنگ نخواهد داد و با خیالی آسوده می توان در مناطق شرجی و خشک نیز از این پنجره ها استفاده کرد .

به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم یا قهوه ای است باید از پنجره upvc هافمن شامپاینی استفاده کرد بدین شکل اصول طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

پنجره upvc هافمن طرح چوب 

در معماری کهن ایرانی همواره استفاده از چوب در ساخت بنا یک اصل محسوب می شود به همین دلیل بسیاری از افراد همچنان به دنبال اجرای پروژه ها با استفاده چوب می باشند ، صنایع درب و پنجره کولیوند با تولید پروفیل upvc طرح چوب  گام مهمی را در این زمینه برداشت ، این نوع پروفیل ها به دو صورت روشن و تیره تولید می شوند لازم به ذکر است که پنجره upvc هافمن طرح چوب در واقع همان پروفیل upvc است که دارای روکش های طرح چوب می باشد .

 

پنجره upvc هافمن دکوراتیو

در طرح های جدید و مدرن پنجره های upvc به صورت ساده نیستند بلکه با استفاده از فریم های نازک در داخل پنجره و شیشه های رنگی و استین گلاس در واقع شاهد یک پنجره های upvc هافمن دکوراتیو خواهید بود ،  اگر به دنبال اجرای یک پروژه لوکس هستید استفاده از پنجره های دکوراتیو کمک شایانی به نمای ساختمان شما می کند .

 

پنجره upvc هافمن یا وین تک

با توجه به بررسی های انجام شده و بازخوردهای مشتریان گرامی از نظر کیفیت پروفیل upvc وین تک با هافمن تفاوتی نداشته اما همانطور که اطلاع دارید پروفیل وین تک از قیمت بیشتری برخوردار می باشد .

 

پنجره upvc هافمن خم

طرح جدیدی از پنجره های upvc که با استفاده از پروفیل های upvc خم اجرا می شود ، برای تولید این نوع پروفیل ها از کوره های با درجره حرارت بسیار بالا و قالب های فلزی بکار برده می شود ضمنا در پروژه هایی که از پنجره upvc هافمن خم استفاده می شود باید از شیشه های دوجداره خم نیز استفاده کرد و به همین دلیل قیمت این نوع پنجره ها بیشتر از سایر پنجره های دکوراتیو است .

پنجره upvc هافمن خم جذابترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود که در ابعاد مختلفی قابل تولید است ، این نوع پنجره ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

پنجره upvc هافمن حفاظ دار

با توجه به اینکه امروزه سرقت های متعددی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های upvc حفاظ دار تولید شده در صنایع درب و پنجره کولیوند استفاده کرد ، حفاظ این نوع پنجره ها از پروفیل های با ضخامت بالا تشکیل شده است ، پنجره upvc هافمن حفاظ دار محبوب ترین طرح پنجره های upvc محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره ها جهت تزیین فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می کنند .

پنجره upvc هافمن حفاظ دار جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره به شمار می رود این نوع پنجره ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قزاز خواهند گرفت .

 

پنجره upvc هافمن سه جداره

در برخی از مناطق سردسیر و مناطقی که آلودگی صوتی بالایی دارد باید از پنجره های سه جداره upvc استفاده کرد ، این نوع پنجره ها به دلیل وجود لایه های مختلف حدود 80 درصد از اتلاف انرژی کاهش می دهد ضمنا پنجره upvc هافمن سه جداره در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های مرتفع استفاده می شود بدین شکل از نفوذ سرمای شدید جلوگیری خواهد شد .

 

پنجره upvc هافمن با شیشه هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه ی پنجره دوجداره هافمن از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره upvc با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پنجره upvc هافمن با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح پنجره upvc شناخته شده است قیمت پنجره upvc هافمن با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر پنجره های upvc ساده است به همین دلیل در پروژه های خاص و لوکس استفاده می شود .

پنجره upvc هافمن با شیشه هوشمند جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره به شمار منی رود این نوع پنجره ها اغلب در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

تفاوت پنجره upvc هافمن و پنجره ترمال بریک 

پنجره های هافمن و آلومینیومی ترمال بریک از نظر جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی از کیفیت مشابهی برخوردارند اما در دراز مدت پنجره های ترمال بریک عملکرد بهتری از خود نشان می دهند ، پنجره های ترمال بریک در مجله ی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همنی دلیل ابعاد پنجره دقیق خواهد شد .

 

پنجره upvc هافمن با قاب استیل 

در این طرح از پنجره های دوجداره یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای پنجره های دوجداره هافمن طرح جوب قهوه ای رنگ باید از قاب های طلایی بکار برد ، پنجره های با قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

پنجره upvc هافمن تاشو

جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که هنگام باز کردن پنجره ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، پنجره upvc هافمن تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است ضمنا در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره upvc هافمن تشاو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اضافی اشغال نخواهد شد .

تعویض پنجره upvc هافمن 

یکی از خدمات ارائه شده در صنایع کولیوند تعویض پنجره های قدی با پنجره های upvc ، بدون تخریب است به طوری که هیچ گونه تغییری در چارچوب پنجره ها ایجاد نخواهد شد ، پنحره های هافمن فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

پنجره upvc هافمن - اینستاگرام

 

پنجره upvc هافمن - واتساپ

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc هافمن از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره upvc هافمن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc هافمن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره upvc هافمن در صنایع درب و پنجره کولیوند با استفاده از یراق آلات با کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم و حذف واسطه ها با قیمت بسیار مناسبی پنجره  upvc هافمن را خریداری خواهید کرد .

 

پنجره دوجداره

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc طرح چوب

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc طرح چوب

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

 پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc هافمن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc هافمن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.modernupvcwindows.co.uk

تیم تحریریه کولیوند