فهرست این مقاله

پنجره upvc ویستا بست

تولید پنجره upvc ویستا بست در صنایع درب و پنجره کولیوند                                    0912823524202188621912

 

پنجره upvc ویستا بست

 

پنجره upvc ویستا بست

در چند سال گذشته با توجه بیشتر شدن اهمیت ذخیره انرژی بسیاری از کشورهای دنیا به دنبال راه های کارهای متفاوتی برای جلوگیری از اتلاف انرژی هستند ، یکی از راه هایی که می توان در ساخت و ساز بکار برد استفاده از پنجره های دوجداره می باشد البته این نوع پنجره های انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها به میزان قابل توجهی از اتلاف انرژی جلوگیری خواهد کرد که در این پنجره upvc ویستا بست طبق بررسی های انجام شده برترین نوع پروفیل پنجره های دوجداره محسوب می شود .

کاهش مصرف انرژی موجب زندگی بهتر نسل آینده کشورمان خواهد شد از همین رو باید همه ی مردم در راستای این هدف قدم برداشته و هرکسی به نوبه ی خود به ذخایر انرژی کشورمان کمک کند جالب است بدانید که در بین پروفیل های upvc تولید شده پنجره upvc ویستا بست ، وین تک و هافمن و به ترتیب رتبه های اول تا سوم پروفیل های برتر را از نظر سازمان تعیین استاندارد به خود اختصاص داده اند .

صنایع درب و پنجره کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پنجره upvc ویستا بست در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری تا کنون بیش از 500 پروژه مختلف ساختمانی را اجرا کرده است که در این بین با توجه با کیفیت پروفیل ویستا بست در اغلب ساختمان ها از این نوع پروفیل استفاده شده است .

 

پنجره upvc ویستا بست کشویی

اغلب ساختمان های ساخته شده در ساختمان به ویژه در 10 سال گذشته دارای متراژ کمی بوده به همین دلیل بهتر است که به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی ساختمان از پنجره های upvc کشویی استفاده شود زیرا در این صورت پنجره upvc ویستا بست هنگام باز و بسته شدن فضایی را بر خلاف پنجره های upvc لولایی اشغال نخواهد کرد .

 

پنجره upvc ویستا بست دو حالته

نوع دیگری از پنجره های upvc لولایی که علاوه بر باز و بسته شدن به صورت افقی ، به صورت عمودی نیز باز و بسته خواهد شد ، این نوع پنجره های اغلب در ساختمان های با ارتفاع زیاد اجرا می شود البته توجه داشته باشید که یراق آلات پنجره upvc ویستا بست دو حالته قیمت بیشتری نسبت به یراق های پنجره لولایی دارد .

 

پنجره upvc ویستا بست رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگپاشی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید پنجره های upvc رنگی می باشد به طوری که رنگ پروفیل در دراز مدت هم تاثبت خواهد ماند ، بدین شکل می توان رنگک پروفیل upvc را به رنگ سنگ نمای ساختمان تطابق داد .

در بین پنجره های دوجداره رنگی پنجره upvc ویستا بست مشکی بدون تردید جذاب ترین طرح پنجره محسوب می شود که اغلب در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پنجره upvc ویستا بست طرح چوب

معماری اصیل ایرانی همواره بر پایه چوب استوار بوده به همین دلیل نیز برخی از افراد تمایل بسیار زیادی به استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون دارند ، صنایع درب و پنجره کولیوند پنجره های upvc طرح چوب را در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن تولید می کند البته قیمت این نوع پنجره ها بیشتر از پنجره های ساده و رنگی می باشد .

 

پنجره upvc ویستا بست دکوراتیو

جدیدترین نوع پنجره های upvc که با طراحی خاص و منحصربفرد مورد توجه بسیاری از مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون قرار گرفته است ، ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است از یک شبکه بندی داخل پنجره استفاده شده و معمولا شیشه های استیند گلاس به عنوان شیشه دوجداره پنجره دکوراتیو به شمار می رود .

 

پنجره upvc ویستا بست خم

طرح جدیدی از پنجره های upvc که با استفاده از پروفیل های خم اجرا می شود ، برای تولید این نوع پروفیل ها از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا و قالب های فلزی با شعاع خم مختلف استفاده می شود .

 

پنجره upvc ویستا بست حفاظ دار

با توجه به سرقت های متعددی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های دوجداره حفاظ دار استفاده کرد ، این نوع پنجره ها دارای پروفیل های با ضخامت بالایی هستند .

 

پنجره upvc ویستا بست طرح دار

طرح جدیدی از پنجره های upvc ویستا بست که از شیشه های دکوراتیو طرح دار به عنوان شیشه پنجره استفاده می شود ، این نوع شیشه ها به دو صورت سندبلاست و استیند گلاس وجود دارد .

 

پنجره upvc ویستا بست سه جداره

برای برخی از مناطق سردسیر و مناطقی که آلودگی صوتی زیادی دارد باید از پنجره های سه جداره upvc استفاده کرد ، این نوع پنجره ها به دلیل وجود لایه های متعدد موجب کاهش 80 درصدی اتلاف انرژی می شود لازم به ذکر است پنجره upvc ویستا بست در کشورهایی نظیر فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و هلند در ساختمان های لوکس نصب می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی و خارجی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

پنجره upvc ویستا بست با شیشه هوشمند 

طرح دیگری از پنجره های upvc که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، پنجره upvc ویستا بست با شیشه هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

تفاوت پنجره upvc ویستا بست با ترمال بریک

بدون تردید پنجره های دوجداره ترمال بریک از نظر جلوگیری از اتلاف انرژی بهترنی نوع پنجره دوجداره محسوب می شود اما به دلیل قیمت بالا در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

پنجره upvc ویستا بست با شیشه استین گلاس 

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های استین گلاس طرح دار استفاده می شود این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

پنجره upvc ویستا بست تاشو 

طرح خاص دیگری از پنجره های دوجداره UPVC که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنحره های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پنجره upvc ویستا بست مغناطیسی

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه های مغناطیسی استفاده می شود بدین شکل از شیشه ها به عنوان وایت برد نیز بکار خواهد رفت به طوری که براحتی می توانید نکات خود را روی شیشه یادداشت نمایید ، پنجره های مغناطیسی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

پنجره upvc ویستا بست - اینستاگرام

 

پنجره upvc ویستا بست - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان پنجره upvc ویستا بست را به صنایع درب و پنجره کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت پنجره upvc ویستا بست و سفارش آن می توایند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع درب و پنجره کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc ویستا بست مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره upvc ویستا بست در صنایع درب و پنجره کولیوند با استفاده از مدرن ترین دستگاه های تولید پنجره های upvc صورت می گیرد که به روش اتوماتیک کار می کنند .

 

پنجره upvc

پنجره upvc

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc هافمن

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستابست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

پنجره upvc ویستا بست

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc ویستا بست در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wickes.co.uk

تیم تحریریه کولیوند