فهرست این مقاله

پنجره upvc کشویی

تولید انواع پنجره upvc کشویی در صنایع کولیوند                                    0912823524202188621912

 

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

تولید پنجره های دوجداره در چند سال گذشته به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افرادی که در گذشته به ساخت پنجره های آهنی می پرداختند اکنون به نوعی تغییر شغل داده و در حال ساخت پنجره های دوجداره آلومینیومی و upvc هستند ، در این مقاله به طور خاص به پنجره upvc کشویی می پردازیم .

بارها در مورد اینکه چرا باید از پنجره های دوجداره استفاده کینم بحث کرده ایم اما اینکه پنجره دوجداره به صورت کشویی نصب شود یا لولایی بحثی است که در این مقاله به طور مفصل به ان می پردازیم ، به کرات مشتریان گرامی هنگام سفارش پنجره های دوجداره upvc سوالی مبنی بر اینکه پنجره upvc کشویی بهتر است یا پنجره upvc لولایی از کارشناسان ما می پرسند و پاسخ این سوال را نمی توان به صورت سطحی داد به همین دلیل از شما عزیزان خواهشمندم که ادامه ی مقاله را با دقت مطالعه نمایید .

 

پنجره upvc کشویی یا لولایی ؟

در اوایل پنجره های upvc فقط در حالت لولایی تولید و نصب می شدند و به همین دلیل مشتریان گرامی تنها یک گزینه جهت سفارش پنجره دوجداره upvc داشتند اما پس از اینکه در کشورهای اروپایی و آسیای شرقی تولید پنجره upvc کشویی شروع شد بلافاصله فعالان صنعت پنجره دوجداره در کشورمان هم تولید این نوع پنجره ها را شروع کردند و جالب است که خیلی زود استفاده از پنجره های کشویی رواج پیدا کرد .

اینکه پنجره upvc لولایی عایق بهتری است نسبت به پنجره upvc کشویی کاملا موضوع صحیحی می باشد چرا که در حالت لولایی هنگام بسته شدن پنجره هیچ گونه راه نفوذی جهت ورود و خروج هوا وجود ندارد و به همین دلیل عایق بسیار مناسبی جهت جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد .

در حالت پنجره upvc کشویی هر چقدر هم که هنگام نصب پنجره فاصله های بین پنجره ثابت و متغیر را از بین ببریم باز هم درزهای بسیار باریکی بین پنجره باقی خواهد ماند و این در حالتی است که نمی توان درزها را با چسب های مخصوص ماستیک از بین برد لذا در این صوزرت پنجره ی upvc کشویی باز و بسته نخواهد شد .

بناراین پنجره upvc لولایی نسبت به پنجره upvc کشویی عایق بهتری محسوب می شود البته توجه داشته باشید که پنجره ی upvc ریلی هم عایق بسیار مناسبی به شمار می رود اما در مقایسه با حالت لولایی عایق با کیفیت پایین تری به شمار می رود .

لازم به ذکر است پنجره upvc کشویی دارای ساختارهای متنوعی است که متداول ترین آن از یک پنجره ثابت در وسط کار و دو عدد پنجره کشویی در طرفین کار تشکیل شده است ، برای مشاهده طرح های مختلف به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

انواع پنجره upvc کشویی 

  • پنجره های upvc کشویی ویستابست
  • پنجره های upvc کشویی وین تک
  • پنجره های upvc کشویی سیتدژ
  • پنجره های upvc کشویی دکتر وین
  • پنجره های upvc کشویی کندو
  • پنجره های upvc کشویی هافمن

در خصوص اینکه کدامیک از پروفیل های اشاره شده برای ساخت پنجره upvc کشویی مناسب است هم در مقاله های دیگر به طور کامل شرح داده شد اما دقت نظر داشته باشید که پروفیل ویستابست ، هافمن و وین تک هر ساله به عنوان پروفیل های برتر معرفی می شوند ، برای آن دسته از افرادی که به دنبال کیفیت مناسب به همراه قیمت مناسب هستند پنجره upvc کشویی وین تک انتخاب محتملی به شمار می رود .

لازم به ذکر است که پروفیل upvc ویستا بست طبق بررسی های انجام شده دارای بالاترین سطح کیفیت در بین پروفیل های upvc برای ساخت پنجره upvc کشویی است اما قیمت آن به مراتب بیشتر از سایر پروفیل های upvc می باشد .

 

یراق پنجره upvc کشویی 

یکی از عواملی که در کیفیت پنجره های دوجداره بسیار تاثیرگذار است و در دراز مدت تاثیر چشمگیری آن پدیدار خواهد شد استفاده از یراق های با کیفیت برای پنجره دوجداره می باشد ، یراق پنجره upvc کشویی تاثیر بسیار زیادی در سهولت باز و بسته شدن پنجره دارد زیرا هنگامی که پنجره روی ریل حرکت می کند اگر یراق پنجره از نوع درجه +A نباشد به طور حتم پس از مدتی به سختی خواهید توانست پنجره را باز و بسته کنید .

در حال حاضر یراق پنجره upvc کشویی در سه نوع یراق ترک ، یراق چینی و یراق ایرانی وجود دارد که یراق ترک از نظر کیفیت به مراتب بهتر است از یراق چینی اما یراق ایرانی بویژه در دو سال گذشته پیشرفت بسیار زیادی داشته و در پروژه هایی که برای نصب پنجره های upvc کشویی از یراق ایرانی استفاده شده است پس از گذشت مدتی همچنان کیفیت اولیه خود را حفظ کرده است .

 

پنجره upvc کشویی طرح چوب 

از نظر طرح و رنگ پنجره upvc طرح چوب خاص ترین نوع پنجره های upvc کشویی که در ایران تولید شده محسوب می شود که گزینه مناسبی برای ساختمان های با سنگ نمای کرم و قهوه ای به شمار می رود ، صنایع کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پنجره upvc کشویی را در رنگ های مختلفی تولید می کند که به دلیل کوره ای بودن رنگ ها پنجره upvc رنگی در دراز مدت هم ثابت و بدون تغییر رنگ خواهد ماند .

 

پنجره upvc کشویی دکوراتیو

نحوه ی ساخت پنجره upvc دکوراتیو کشویی با پنجره های upvc ساده کشویی تفاوت زیادی دارد زیرا فریم بندی پنجره های upvc دکوراتیو نیاز به محاسبات دقیقی دارد که به زمان بسیار زیادی هم جهت تولید آن ها نیاز است .

 

پنجره upvc کشویی رنگی

برای تولید پنجره های upvc رنگی از روش کوره ای استفاده می شود به طوری که ابتدا پروفیل های upvc توسط پیسوله رنگ شده سپس آن ها را وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا جهت تثبیت رنگ خواهیم کرد ، به طور مثال در ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از پنجره های UPVC کشویی شامپاینی یا طرح چوب استفاده کرد .

 در بین پنجره های دوجداره رنگی پنجره upvc کشویی رنگی مشکی بدون تردید جذاب ترین و خاص ترین نوع پنجره محسوب می شود که اغلب در پروژه های خاص و لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پنجره upvc کشویی خم

خاص ترین حالت پنجره های upvc کشویی که ترکیب پنجره های خم و ساده تشکیل شده است به طوری که معمولا لنگه های ثابت به صورت خم و لنگه های متحرک به صورت ساده تولید می شود .

 

پنجره upvc کشویی بالکن

با توجه به فضای محدود ساختمان تازه ساز استفاده بهینه از فضای بالکن امر مهمی محسوب می شود لذا با استفاده از پنجره های upvc کشویی می توان هم از اتلاف انرژی جلوگیری کرد و هم اینکه از فضای بالکن به طور کامل استفاده کرد .

 

پنجره upvc کشویی سه جداره

در ماطق سردسیر کشور بهتر است که از پنجره های سه جداره upvc استفاده کرد ، لایه های عایق این نوع پنجره ها و شیشه سه جداره موجب به حداقل رسیدن اتلاف انرژی در ساختمان خواهد شد .

 

توری پنجره upvc کشویی

در فصل تابستان به دلیل ورود حشرات به داخل ساختمان نیاز مبرمی به توری های پنجره جهت جلوگیری از ورود آن ها وجود دارد ، صنایع درب و پنجره کولیوند انواع توری پنجره upvc را در رنگ های مختلف تولید می کند .

 

پنجره upvc کشویی حفاظ دار

همانطور که به طور حتم مطلع هستید سرقت های متعددی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد از همین رو بهتر است که از پنجره های upvc حفاظ دار استفاده شود در این صورت احتمال سرقت تا 70 درصد کاهش پیدا خواهد کرد .

 

پنجره upvc کشویی طرح دار

پنجره های upvc کشویی را می توان در اشکال مختلف هندسی تولید کرد که متداول ترین حالت آن پنجره upvc گرد است الیته توجه داشته باشید که قیمت پنجره های upvc خاص بسیار بیشتر از پنچره های مربعی و مستطیلی است .

 

پنجره upvc کشویی چند لنگه

در برخی از ساختمان ها به دلیل ابعاد بزرگ چارچوب های آهنی تعبیه شده باید از پنجره های upvc چند لنگه استفاده کرد به طوری که تعدادی از لنگه ها به صورت ثابت و تعدادی نیز به صورت بازشو نصب خواهد شد .

 

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc کشویی

طرح تعویض پنجره قدیمی با upvc به صورت بدون تخریب در صنایع درب و پنجره کولیوند صورت می گیرد به طوری که ابتدا پنجره قدیمی از روی فریم آهنی جدا شده سپس پنجره ی upvc روی همان فریم نصب خواهد شد ، توجه داشته باشید که پنجره upvc کشویی باید کاملا تراز نصب شود در غیر این صورت پنجره براحتی باز و بسته نخواهد شد از همین رو قبل از نصب پنجره توسط دستگاه خط تراز بررسی خواهد شد .

 

پنجره upvc کشویی هوشمند 

جدیدترین طرح پنجره های upvc که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواه افتاد .

 

نصب پنجره upvc کشویی

فرآیند نصب پنجره های upvc کشویی با لولایی کاملا متفاوت است به طوری که برای پنجره های کشویی ابتدا فریم اصلی روی چارچوب نصب شده سپس لنگه های ثابت و بازشو در آن قرار می گیرند لازم به ذکر است هنگام نصب کردن پنجره upvc کشویی اگر پیچ های فریم اصلی به مقدار مناسبی داخل سوراخ های تعبیه شده فرو نرفته نباشد پنجره براحتی باز و بسته نخواهد شد .

 

پنجره upvc کشویی هافمن 

بهترین نوع پروفیل upvc که با نام هافمن شناخته شده است این نوع پروفیل و پروفیل وین تک در واقع بهترین نوع پروفیل upvc به شمار می رود که برای پروژه های لوکس و خاص استفاده می شود .

 

تفاوت پنجره upvc کشویی با ترمال بریک 

بدون تردید پنجره های ترمال بریک از نظر جلوگیری از اتلاف انرژی بهترین نوع پنرجه دوجداره محسوب می شود اما به دلیل قسمت بالا در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

پنجره upvc کشویی با شیشه استین گلاس 

در این طرح از پنجره های دوجداره مدرن از شیشه های استین گلاس رنگی استفاده می شود این نوع پنجره ها در پروژه های خاصی بکار رفته و موجب ارتقای سطح طراحی داخلی خواهد شد .

 

پنجره upvc کشویی تاشو 

طرح خاص دیگری از پنجره های دوجداره که پنجره به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع پنجره ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

پنجره upvc کشویی مغناطیسی 

در این طرح از پنجره های دوجداره از شیشه مغناطیسی استفاده می شود بدین شکل از شیشه ها به عنوان وایت نیز بکار خواهد رفت به طوری که براحتی می توانید نکات خود را روی شیشه یادداشت کنید ، پنجره های تاشو فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

پنجره upvc کشویی - اینستاگرام

 

پنجره upvc کشویی - واتساپ

 

 

جهت سفارش پنجره upvc کشویی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پنجره upvc کشویی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 02188621912091282352420921419518 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc کشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پنجره upvc کشویی در صنایع کولیوند با دستگاه های بسیار مجهز انجام می شود در ضمن با توجه به درخواست مکرر مشتریان گرامی ازین پس سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

 

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

پنجره upvc کشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc کشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.duroplast.org

 

 

تیم تحریریه کولیوند