فهرست این مقاله

کابین دوش شیشه ای

اجرای کابین دوش شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

کابین دوش شیشه ای

 

کابین دوش شیشه ای

همانطور که در دیگر مقاله ها به آن اشاره کردیم نمای شیشه ای در صنعت ساختمانی فراگیر شده است و هر روز شاهد دستاوردهای شیشه ای جدیدی هستیم ، ساخت کابین دوش شیشه ای یکی از جذاب ترین این دستاوردها به شمار می رود چرا که دیگر لازم نسیت برای دوش گرفتن وارد یک محفظه بسته شویم و احساس خفگی را تجربه کنیم .

 

چه نوع شیشه ای در ساخت کابین دوش شیشه ای استفاده می شود ؟

ساخت کابین های شیشه ای مانند ساخت اتاقک های شیشه ای از حساسیت بالایی برخوردار است چرا که افراد باید وارد یک محیط تمام شیشه ای شوند از همین رو باید از شیشه سکوریت شده استفاده کنیم که شیشه مقاومت بالایی را  هنگام ضربه یا فشار احتمالی از خود نشان دهد اما سوالی که اکثر مشتریان گرامی هنگام سفارش کابین از کارشناسان فروش صنایع شیشه کولیوند می پرسند مبتنی بر رنگ شیشه است .

توجه داشه باشید که ساخت کابین دوش شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند در رنگ های مختلفی انجام می شود به طور مثال می توان به رنگ های آبی ، بنفش ، دودی ، برنز و سبز اشاره کرد بنابراین هنگام سفارش می توانید رنگ مورد دلخواه خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید .

در اغلب پروژه های اجرای کابین دوش شیشه ای از شیشه نشکن 10 میل استفاده می شود زیرا این نوع شیشه ها هم مقاومت بسیار بالایی داشته و اینکه وزن شیشه به صورتی است که می توان با بست های فلزی روی دیوار قرار گیرد ضمنا می توان از شیشه های سندبلاست طرح دار نیز جهت پوشش برخی از قسمت های کابین دوش شیشه ای استفاده کرد معمولا پهنای 50 سانتی متر  از وسط شیشه مات خواهد شد .

 

انواع کابین دوش شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

1- کابین دوش شیشه ای با فریم های استیل و آلومینیومی :

در این حالت روی لبه های شیشه ها به صورت جداگانه فریم های استیل و آلومینیومی قرار می گیرد در این صورت یک نمای کرتین وال را خواهیم داشت لارم به ذکر است که فریم ها در رنگ های مختلفی در صنایع کولیوند تولید می شود اما پرکاربردترین آن ها رنگ طلایی ، نقره ای و سفید است .

2- کابین دوش شیشه ای بدون فریم :

در این حالت کابین تمام شیشه ای را مشاهده خواهید کرد لذا شیشه ها با استفاده از بست های فلزی یا بیرنگ به هم متصل می شوند ، این نوع کابین های شیشه ای به دلیل اینکه یک نمای کاملا شیشه ای را ایجاد می کند بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است .

 

کابین دوش شیشه ای کریستال 

ساخت کابین های شیشه ای با استفاده از شیشه کریستال موجب نمای زیباتر کابین دوش به دلیل شفافیت بسیار بالای شیشه کریستال خواهد شد اما توجه داشته باشید که قیمت ساخت کابین شیشه ای با استفاده از شیشه کریستال به مراتب بیشتر از ساخت کابین شیشه ای با استفاده از شیشه فلوت و کلیر می باشد .

 

طراحی کابین دوش شیشه ای

طراحان دکوراسیون صنایع شیشه و آینه کولیوند قادر به اجرای کابین شیشه ای گرد با استفاده از شیشه خم و کابین های شیشه ای چند ضلعی است اما اگر طرح خاصی مد نظر داریم کافیست که تصویر طرح مورد نظر کابین دوش شیشه ای را برای کارشناسان صنایع شیشه کولیوند ارسال کنید ، پس از بررسی طرح امکان اینکه طرح قابل اجرا است در کمتر از یک ساعت به شما گفته خواهد شد .

ابعاد کابین دوش شیشه ای بستگی به نوع طراحی سرویس بهداشتی ساختمان و همچنین ابعاد آن خواهد داشت از همین رو پس از تماس شما با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند تیم فنی ما جهت اندازه گیری دقیق به منزل شما مراجعه خواهد کرد .

 

کابین دوش شیشه ای گرد 

صنایع شیشه و آبنه کولیوند با بهره گیری از کوره های مخصوص شیشه خم قادر به تولید کابین های شیشه ای گرد و استوانه ای نیز می باشد اما دقت داشته باشید که قیمت کابین های گرد بسیار متفاوت از کابین های ساده می باشد چرا که برای ساخت کابین دوش شیشه ای گرد باید فرآیند خم کردن شیشه ها توسط کوره های با درجه حرارت بسیار بالا صورت گیرد .

 

کابین دوش شیشه ای رنگی

در اجرای طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی استفاده از رنگ هایی که با هم همخوانی داشته باشند بسیار مهم است از همین رو با استفاده از شیشه سکوریت رنگی می توان کابین های شیشه ای را با دیگر اجزای سرویس بهداشتی ست کرد به طور مثال برای اجرای کابین دوش شیشه ای که رنگ اصلی در سرویس بهداشتی کرم در نظر گرفته شده است باید از شیشه های سکوریت برنز استفاده کرد .

 

کابین دوش شیشه ای مات

به طور کلی شیشه مات سکوریت مات به دو دسته شیشه های سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که تفاوت اصلی این دو نوع شیشه در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، به طور مثال قسمتی از کابین دوش شیشه ای که اندام های تناسلی قابل مشاهده است را می توان به صورت سندبلاست مات کرد .

 

کابین دوش شیشه ای طرح دار

با استفاده از شیشه های طرح دار سکوریت می توان کابین های دوش شیشه ای را از حالت سادگی خارج کرد و به نوعی یک کابین دوش دکوراتیو را ایجاد کرد ، به دو صورت رنگی و مات طرح روی شیشه ایجاد می شود در اغلب موارد قسمت وسط کابین دوش شیشه ای در طرح های مختلفی سندبلاست خواهد شد و بدین شکل حریم شخصی افراد نیز حفظ می شود .

 

کابین دوش شیشه ای فریم لس

کابین های دوش شیشه ای اغلب با فریم های استیل نقره ای و طلایی نصب می شوند اما می توان با بهره گیری از یراق آلات جدید این نوع کابین ها را به صورت فریم لس نیز اجرا کرد ، در این روش از بست های کوچک شیشه به دیوار و شیشه به شیشه استفاده می شود ، به طور کلی در سرویس های بهداشتی که فضای داخلی آن کوچک است بهتر است که کابین دوش شیشه ای به صورت فریم اس اجرا شود .

 

کابین دوش شیشه ای با فریم

با استفاده از فریم های استیل طلایی و نقره ای و فریم های آلومینیومی رنگی نیز می توان کابین دوش شیشه ای را اجرا کرد توجه داشته باشید که رنگ فریم با رنگ های شیرآلات استفاده شده در سرویس مطابقت داشته باشد به طور مثال برای اجرای کابین دوش شیشه ای سرویس بهداشتی که رنگ مشکی به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از فریم های استیل طلایی رنگ استفاده کرد .

 

کابین دوش شیشه ای اتاق خواب

در ساختمان هایی که دارای اتاف مستر هستند یک سرویس بهداشتی تعبیه می گردد حال اگر کابین دوش سرویس بهداشتی به صورت شیشه ای اجرا شود نمای مدرن و جذابی در سرویس بهداشتی اتاق ایحاد می شود ، به هر حال با توجه به اینکه اتاق مستر به نوعی مهم ترین اتاق در یک ساختمان مسکونی محسوب می شود باید المان های طراحی به بهترین شکل ممکن اجرا شود که اجرای یک کابین دوش شیشه ای حرفه ای از اولویت های چنین طراحی خواهد بود .

امروزه در ساختمان های با طراحی لوکس کابین دوش شیشه ای در همه اتاق خواب ها اجرا می شود اما طرح آن با توجه به فضای اتاق تعیین می گردد به طور مثال برای اتاق های با فضای کوچک از کابین های شیشه ای گرد استفاده می شود .

 

کابین دوش شیشه ای کشویی

در ساختمان هایی که سرویس بهداشتی فضای کوچکی داشته بهتر است که از روش کشویی جهت نصب شیشه سکوریت استفاده شود در این صورت فضایی جهت باز و بسته شدن درب کابین اشغال نخواهد شد ، در ساختمان های تجاری و اداری لوکس معمولا از کابین دوش شیشه ای مدرن کشویی بکار می رود در این صورت از فضای داخلی به طور مناسب استفاده شده و نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

اجرای پارتیشن شیشه ای در سرویس بهداشتی

برخی از طرح های سرویس بهداشتی به گونه ای است که نیازی به کابین دوش شیشه ای نیست بلکه می توان با اجرای پارتیشن های شیشه ای ساده و طرح دار فضای داخل سرویس بهداشتی جدا کرد .

 

کابین دوش شیشه ای حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه اینگریوینگ طرح های مختلفی را می توان روی شیشه های کابین دوش ایجاد کرد ، به طور مثال در هتل ها لوگوی مجموعه روی شیشه ها حکاکی می شود لازم به ذکر است کابین های دوش شیشه ای حکاکی شده در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

کابین دوش شیشه ای حکاکی شده محبوب ترین طرح کابین های شیشه ای محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات کابین های شیشه ای به اینت طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

 

کابین دوش شیشه ای اسید کاری شده

طرح جدیدی از کابین های دوش شیشه ای که با استفاده از شیشه های اسیدکاری شده اجرا می شود ، این نوع شیشه ها زیر شاخه ی شیشه های دکوراتیو محسوب شده و با نام شیشه آنتیک و پتینه کاری شده نیز شناخته شده است چنانچه طرح خاصی برای تولید کابین دوش شیشه ای اسیدکاری شده دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

کابین دوش شیشه ای لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های کابین دوش بیش از حد استاندار در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت جهت اجرای کابین شیشه ای استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها دو عدد شیشه سکوریت توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود لازم به ذکر است در صورت اجرای کابین دوش شیشه ای لمینت حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد و خطری در پی نخواهد داشت .

 

کابین دوش شیشه ای هوشمند

طرح خاصی از کابین های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق ار کار خواهد افتاد در صورت اجرای کابین دوش شیشه ای هوشمند می توان هنگام استحمام کردن شیشه را مات کرد و پس از آن شیشه را به حالت شفاف تبدیل کرد .

کابین دوش شیشه ای هوشمند به دلیل نمای مدرن و خاص در اغلب کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، قیمت کابین دوش شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر کابین های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

کابین دوش شیشه ای اکریلیک 

در این طرح از کابین های شیشه ای با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری به شمار می رود ، کابین دوش شیشه ای اکریلیک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود ، این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم برخوردار می باشد .

کابین دوش شیشه ای اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

کابین دوش شیشه ای چاپی 

برای تولید کابین های شیشه ای مدرن باید از شیشه های چاپی رنگی استفاده کرد ، به طور مثال می توان نصاویر افراد خانواده روی کابین شیشه ای چاپ کرد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد در جدیدترین طرح کابین های شیشه ای طرح سنگ روی شیشه ایجا می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

کابین دوش شیشه ای کوکان 

در این طرح از شیشه های سکوریت طرح دار رنگی استفاده می شود که شخصیت های انیمیشنی روی کابین دوش شیشه چاپ شده است به طور مثال در جدیدترین طرح کابین شیشه ای بتمن و باب اسفنجی روی شیشه چاپ می شود .

 

کابین دوش شیشه ای ضخیم

برای تولید کابین های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل سکوریت استفاده کرد به طور مثال برای یک کابین با ابعاد 150 * 150 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل سکوریت بکار برد ، شیشه های ضخیم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

کابین دوش شیشه ای شامپاینی 

به طور کلی شیشه های سکوریت قهوه ای به دو دسته ی شیشه های برنز و شیشه های شامپاینی تقسیم می شود که در این بین شیشه شامپاینی به صورت قهوه ای کم رنگ است ، کابین های شامپاینی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فراسنه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

 

کابین دوش شیشه ای 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد کابین دوش شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

کابین دوش شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از کابین های شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کابین دوش شیشه ای - اینستاگرام

 

کابین دوش شیشه ای - واتساپ

 

نحوه سفارش کابین دوش شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت کابین دوش شیشه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند کابین دوش شیشه ای مورد نظر خود را به کارشناسان فروش ما به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب کابین دوش شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین شیشه ای دوش

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای 

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کابین دوش شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.archiproducts.com

 

تیم تحریریه کولیوند