فهرست این مقاله

کابین روشویی

تولید و عرضه انواع کابین روشویی در صنایع کولیوند                                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

کابین روشویی

 

کابین روشویی

کابین های روشویی بدون تردید یکی از مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده ی سرویس بهداشتی محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی زمان قابل توجهی را صرف طراحی این قسمت می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع کابین روشویی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین تولید کننده ی کابین های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این کابین از جمله کابین روشویی چوبی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید کابین های روشویی به گونه ای است که ابتدا طراحی کابین توسط نرم افزارهای کورل و اداب صورت می گیرد سپس تیم قنی صنایع کولیوند در کارگاه های تجهیز به دستگاه های مدرن و پیشرفته فرآیند تولید کابین را آغاز می کنند در مرحله ی بعدی جزء به جزء کابین توسط تیم نظارت بررسی خواهد شد و کابین از خط تولید خارج می شود .

 

کابین روشویی – سنگی

متداول ترین طرح کابین های روشویی که از ترکیب سنگ های با استحکام بالا و بسیار زیبا ساخته می شود ، کابین های روشویی سنگی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد اما خیلی زود در سایر کشورها به پرفروش ترین طرح کابین تبدیل شد .

 

کابین روشویی – چوبی

محبوب ترین طرح کابین های روشویی که از چوب تشکیل شده است ، برای تولید کابین چوبی ابتدا چوب در ابعاد و طرح مورد نظر برش داده شده سپس توسط دستگاه پرداخت لبه های چوب تزییم می شود در نهایت هم با استفاده از دستگاه پیسوله رنگ مورد نظر روی شیشه کابین پاشیده خواهد شد و جهت تثبیت رنگ داخل کوره قرار داده می شود .

 

کابین روشویی – طرح چوب

کابین های روشویی چوبی به طبع از قیمت بالایی برخوردار است به همین دلیل در صنایع کولیوند کابین های روشویی طرح چوب نیز تولید می شود ، برای تولید این نوع کابین ها از ورق های هایگلاس و ام دی اف استفاده می شود به طوری که روکش های چوبی ۳ میل روی کابین کار خواهد شد .

 

کابین روشویی – ضد آب

به طبع کابین های روشویی به دلیل برخورد مدام آب به کابین باید از خاصیت ضد آب بودن برخوردار باشد به طوری که با پس از مدتی کابین شروع به پوسته پوسته شدن نکند به طور کلی یکی از استانتداردهای کابین های روشویی WATERPRROOF است .

 

شرکت های معتبر تولید کابین های روشویی 

  • لوتوس
  • رزتی
  • ویتا
  • بومرنگ

 

از طریق زیر می توان انواع کابین روشویی را به صنایع کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت کابین روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس بگیرید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری کابین روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید کابین روشویی در صنایع کولیوند با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته و همچنین بهترین متریال های صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کابین روشویی

کابین روشویی

کابین روشویی

کابین روشویی

کابین روشویی

کابین روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کابین روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند