فهرست این مقاله

کابین شیشه ای

تولید انواع کابین شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

کابین شیشه ای

 

کابین شیشه ای

با توجه به فراگیر شدن نمای شیشه ای در قسمت های مختلف یک ساختمان روز به روز شاهد استفاده بیشتر از شیشه در اجرای پروژه های ساختمانی هستیم از همین رو یکی دیگر از دستاوردهای صنایع شیشه کولیوند که به صورت تمام شیشه ای اجرا شده و با نام کابین شیشه ای شناحته شده است را بررسی خواهیم گرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی کابین شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف کابین های شیشه ای را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

شاید در گذشته حتی کسی تصور نمی کرد که روز کابین شیشه ای ساخته می شود اما اکنون شاهد تولید انبوه این نوع کابین ها در قسمت های مختلفی از یک ساختمان هستیم به طوری که از کمترین یراق آلات فلزی در اجرای آن استفاده می شود .

 

کابین شیشه ای آسانسور

در گذشته تمامی کابین های آسانسورها از جنس فلزی تشکیل شده بودند به همین دلیل نمای آن چندان زیبا به نظر نمی رسید اما با تولید کابین های شیشه ای نمای مدرن و زیبایی در آسانسور به وجود آمد ، برای تولید این نوع کابین ها از شیشه های سکوریت با ضخامت بالا استفاده می شود .

 

کابین شیشه ای دوش

یکی دیگر از کابین های شیشه ای که در سرویس بهداشتی وجود دارد ، کابین دوش شیشه ای یکی از مهم ترین قسمت هایی به شمار می رود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن برای ایجاد نمای مدرن در فضای داخلی استفاده می کنند ، به طور کلی کابین  دوش به دو صورت فریم لس و با فریم های استیل اجرا خواهد شد .

 

کابین شیشه ای جکوزی

اگر به خاطر داشته باشید در استخرها نیز کابین های جکوزی معمولا از جنس سرامیکی بودند اما با رویکار آمدن کابین های شیشه ای طراحی کابین جکوزی به طور کلی تغییر پیدا کرد ، با اجرای کابین های شیشه ای جکوزی در واقع یک آکواریومی را مشاده خواهید کرد که در آن انسان ها وجود دارد به هین دلیل جذابیت بسیار زیادی را افراد ایجاد می کند .

 

کابین شیشه ای سکوریت 

متداول ترین نوع کابین های شیشه ای که از شیشه های سکوریت شده برای اجرای آن استفاده می شود ، شیشه سکوریت در واقع همان شیشه های ساده و خام است که طی فرآیندی داخل کوره هیا با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده شده و در پی آن مقاومت شیشه اقزایش پیدا خواهد کرد .

 

کابین شیشه ای لمینت

چنانچه ابعاد کابین های شیشه ای بیش از حد استاندارد تعیین شده باشد باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB شیشه ها به یکدیگر چسبیده می شوند به طوری که با شکسته شدن شیشه ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

کابین شیشه ای طرح دار

با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های سکوریت کابین های شیشه ای ایجاد کرد ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ها به صورت سندبلاست ایجاد کرد .

 

کابین شیشه ای استوانه ای

خاص ترین حالت کابین های شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم اجرا می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته شده سپس به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

کابین شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی کابین های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

کابین شیشه ای هوشمند

طرح دیگری از کابین های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، کابین شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایبر کشورها قرار گرفته است .

کابین شیشه ای هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح کابین های شیشه ای معرفی شده است ، قیمت کابین شیشه ای هوشمند تقریبا دو برابر کابین های شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده می کنند .

 

کابین شیشه ای رفلکس

در این طرح از کابین های شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

کابین شیشه ای کریستال 

کابین های شیشه ای از نظر شفافیت به دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر شفاف ترین نوع شیشه کابین به شمار می رود ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

کابین شیشه ای تاشو 

طرح خاص دیگری از کابین های شیشه ای که از سیستم تاشو استفاده خواهد شد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضاهای داخلی مواجه هستید بهتر است که از کابین شیشه ای تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

کابین شیشه ای - اینستاگرام

 

کابین شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان انواع کابین شیشه ای را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت کابین شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری کابین شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است ساخت کابین شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سکوریت و لمینت سوپر کلیر و کریستال با درجه کیفیت +A صورت می گیرد .

 

کابین شیشه ای

کابینت شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین دوش شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

کابین شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کابین شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند