فهرست این مقاله

کارخانه شیشه خم

صنایع شیشه و آینه کولیوند مجهزترین کارخانه شیشه خم در ایران                                  0912823524202188621912

 

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

تولید شیشه های خم در چند سال گذشته با رشد بسیار چشمگیری مواجه شده به طوری که امروزه بیش از 60 درصد فعالیت های کارکنان صنایع شیشه و آینه کولیوند مربوط به تولید انواع شیشه های خم می باشد ، صنعت ساختمانی کشور در دهه گذشته با تغییر رویکرد و میل به اجرای نمای شیشه ای در ساختمان ها در این امر تاثیر بسزایی داشته است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی و کارخانه شیشه خم در ایران این نوع شیشه ها در ابعاد گوناگون و با شعاع خم متفاوت تولید کرده و با قیمت بسیار مناسبی به صورت مستقیم با حذف واسطه ها در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد ، در ادامه به انواع محصولاتی که در کارخانه شیشه خم صنایع شیشه کولیوند تولید می شود می پردازیم .

 

تولید شیشه خم نما در کارخانه شیشه خم کولیوند 

همانطور که در بخش قبلی هم اشاره شد و در مقاله های دیگر به طور کامل به این موضوع پرداخته شده است اجرای نمای شیشه ای در ساختمان ها رواج پیدا کرده به ویژه در ساختمان های لوکس و مدرن که مهندسان ساختمانی به دنبال ایجاد یک نمای متفاوت و خاص می باشند ، شیشه خم نما معمولا به صورت سکوریت و دوجداره می باشد البته برای اجرای نمای شیشه ای اسپایدری از شیشه خم لمینت استفاده خواهد شد .

 

تولید شیشه خم بوفه در کارخانه شیشه خم کولیوند

صنایع چوبی برای ساخت بوفه های تزیینی معمولا ورق های چوبی را طوری کنار هم قرار می دهند که نمای بوفه به صورت یک نیم دایره ایجاد شده و جهت نصب شیشه خالی گذاشته می شود لذا برای کامل کردن کتر باید از شیشه خم بوفه استفاده کرد .

 

تولید شیشه خم آکواریوم در کارخانه شیشه خم کولیوند    

ساخت آکواریوم های خانگی و تزیینی امروزه به یک اصل در طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل شده است به طوری که در هر ساختمانی با توجه به نمای داخلی و مکان هایی که در ساختمان جهت اجرای وسایل تزینی تعبیه شده است یک آکواریوم با شیشه خم در ابعاد مورد نظر گذاشته خواهد شد ، برای تولید شیشه خم آکواریوم در کارخانه شیشه خم کولیوند از شیشه های کریستال یا همان اکسترا کلیر استفاده می شود .

 

تولید شیشه خم ویترین در کارخانه شیشه خم کولیوند

ویترین های شیشه ای امروزه در اغلب فروشگاه ها وجود دارد و به این دلیل که اجناس داخل این نوع ویترین ها به وضوح قابل مشاهده هستند هر روز شاهد استفاده بیشتر از ویترین شیشه ای خم هستیم ، برای تولید ویترین های شیشه ای nv کارخانه شیشه خم کولیوند از یراق آلات استیل و چسب های UV استفاده می شود .

 

تولید شیشه خم رنگی در کارخانه شیشه خم کولیوند

دو نوع شیشه خم رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود در حالت اول از شیشه رنگی به صورت دو رو نما یا همان شیشه خم رنگی ساده است اما در حالت دوم شیشه رنگی به صورت یک رو نما یا لاکوبل تولید می شود .

 

تولید شیشه خم دوجداره و لمینت در کارخانه شیشه خم کولیوند

همانطور که اطلاع دارید شیشه لمینت هم نوعی از شیشه های دوجداره محسوب می شود که به واسطه لایه PVB و SGP دو شیشه به هم متصل خواهند شد ، برای تولید شیشه خم دوجداره و شیشه خم لمینت در کارخانه شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند از مجهزترین دستگاه های روز دنیا استفاده می شود .

کارخانه شیشه خم کولیوند به واسطه ی استفاده از کوره های مدرن و پیشرفته زمانی که جهت ساخت شیشه خم صرف خواهد شد را تا حدود 40 درصد کمتر کرده که این امر موجب تولید بیشتر و صرفه جویی در مصرف انرژی می شود .

 

تولید شیشه خم سکوریت در کارخانه شیشه خم کولیوند

در برخی از پروژه ها مانند اجرای درب شیشه ای به دلیل ابعاد بزرگ شیشه و احتمال شکستن آن بهتر است که شیشه خم را پس از خارج کردن از کوره مجددا وارد کوره های مخصوص سکوریت کنیم البته توجه داشته باشید که پس از اینکه شیشه خم از کوره خارج می شود به حالت نیمه سکوریت تبدیل شده و مقاومت شیشه بالاست اما برای اینکه به طور کامل به سکوریت تبدیل شود در کارخانه شیشه خم کولیوند مجددا شیشه وارد کوره خواهد شد .

 

تولید شیشه خم هود در کارخانه شیشه خم کولیوند

امروزه هودهای آشپزخانه نیز به صورت خم تولید می شود و اغلب از شیشه های رنگی جهت تولید آن استفاده خواهد شد ، شیشه خم هود به دلیل جرارت بسیار زیاد باید به صورت سکوریت ساخته شود .

 

تولید شیشه خم کابینت در کارخانه شیشه خم کولیوند

طراحان دکوراسیون داخلی برای اجرای یک کابینت شیشه ای مدرن از شیشه های خم استفاده می کنند به طوری که با ترکیب شیشه های سکوریت ساده و خم نمای بسیار زیبایی در فضای داخلی آشپزخانه ایجاد خواهد شد .

 

تولید شیشه خم طرح دار در کارخانه شیشه خم کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم ایجاد می شود ، به طور مثال در سازمان ها و شرکت های بزرگ لوگوی مجموعه روی شیشه سندبلاست می شود .

 

تولید شیشه خم کریستال در کارخانه شیشه خم کولیوند

به طور کلی شیشه های خم شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر ( Extra clear glass ) دارای بیشترین میزان شفافیت و وضوح است .

 

تولید شیشه خم استوانه ای در کارخانه شیشه خم کولیوند

جدیدترین طرح شیشه های خم که به صورت استوانه ای تولید شده و در پروژه های مختلفی کاربرد دارد ، فرآیند تولید شیشه های استوانه ای بسیار زمانبر و پیچیده است و به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

تولید شیشه خم حکاکی شده در کارخانه شیشه خم کولیوند 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

تولید شیشه خم اسیدکاری شده در کارخانه شیشه خم کولیوند 

طرح جدیدی از شیشه های خم که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده می شود .

 

تولید شیشه خم هوشمند در کارخانه شیشه خم کولیوند

جدیدترین طرح شیشه های که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد شیشه خم هوشمند حرفه ای ترین نوع شیشه خم تولید شده در کارخانه شیشه خم محسوب می شود که فقط در پروژه های لوکس ساختمانی استفاده می شود .

کارخانه شیشه خم کولیوند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور چین چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه خم معرفی شده است ، نمایندگی کارخانه شیشه خم هوشمند کولیوند در تمامی استان های کشور وجود دارد لذا برای خرید شیشه های خم کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

تولید شیشه خم میز شیشه ای در کارخانه شیشه خم کولیوند

جدیدترین میزهای جلو مبلی ، کنسول ، عسلی و اداری در سرسر دنیا میزهای تمام شیشه ای محسوب می شود ، این نوع میزها به صورت خم 90 درجه تولید شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

تولید شیشه خم اکریلیک در کارخانه شیشه خم کولیوند

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

تولید شیشه خم نرده در کارخانه شیشه خم کولیوند

جدیدترین طرح نرده های شیشه ای با استفاده از شیشه خم اجرا می شود اما فرآیند تولید و اجرای این نوع نرده ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

تولید شیشه خم اکلیلی در کارخانه شیشه خم کولیوند

طرح دیگری از شیشه های خم که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، نمایندگی کارخانه شیشه خم کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد زیرا استقبال ار این نوع شیشه ها بسیار زیاد می باشد .

 

تولید شیشه خم سقف در کارخانه شیشه خم کولیوند 

برای اجرای سقف های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های خم 10 میل و 12 میل استفاده کرد ، به طور مثال برای سقف 2 متر در 3 مرت باید از شیشه های 16 میل کریستال لمینت شده بکار برد .

 

تولید شیشه خم هوشمند در کارخانه شیشه خم کولیوند 

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

تولید شیشه خم محافظ شیشه ای سنگ قبر در کارخانه شیشه خم کولیوند 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز می توان از شیشه های خم سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی برخوردار خواهد بود .

 

تولید شیشه خم ضخیم در کارخانه شیشه خم کولیوند 

برای تولید شیشه های خم با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های 16 میل کریستال بکار برد ، شیشه های خم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه خم رفلکس در کارخانه شیشه خم کولیوند  

طرح دیگری از شیشه های خم مدرن که از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس منحنی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

تولید شیشه خم تاشو در کارخانه شیشه خم کولیوند

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

تولید شیشه خم 20 میل در کارخانه شیشه خم کولیوند 

در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های خم 20 میل بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود ، شیشه های خم فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

کارخانه شیشه خم - اینستاگرام

 

کارخانه شیشه خم - واتساپ

 

جهت ارتباط با واحد فروش کارخانه شیشه خم صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای ارتباط با قسمت فروش کارخانه شیشه خم کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر کارخانه شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است کارخانه شیشه خم صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل یک تیم فنی مجرب انواع پروژه های نمای ساختمانی خم ، نرده شیشه ای خم ، پارتیشن شیشه ای خم و … را در سراسر ایران انجام می دهد .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

کارخانه شیشه خم

کارخانه آینه ضد بخار

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم 

تولید شیشه خم هوشمند در کارخانه شیشه خم کولیوند 

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کارخانه شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند