فهرست این مقاله

کارخانه شیشه لمینت

تولید انواع شیشه لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند                                            0912823524202188621912

 

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد و مستحضر هستید شیشه های دوجداره به دو صورت تولید می شوند که هر یک به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرند ، در این مقاله به بررسی چگونگی تولید شیشه لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند می پردازیم و تمامی محصولاتی زیر شاخه ی این نوع شیشه ها را معرفی خواهیم کرد .

اگر بخواهیم شیشه لمینت را در یک جمله توصیف کنیم باید گفت که شیشه ی دوجداره ای است که به واسطه ی مایعی با خاصیت چسبندگی بسیار بالا تولید می شود ، کارخانه شیشه لمینت کولیوند فعالیت خود را در سال 1390 آغاز کرد و با استعانت از خدای بزرگ و بلند مرتبه شیشه های لمینت تولید شده را به سراسر ایران ارسال کرده است .

در واقع شیشه لمینت یک شیشه ایمنی محسوب می شود که در اجرای پروژه های با نمای شیشه ای کاربرد دارد ، در صورت استفاده از شیشه های لمینت حتی اگر شیشه ها در اثر ضربه شدیدی شکسته شوند ذرات شیشه از هم جدا نخواهد شد زیرا در هنگام تولید این نوع شیشه ها در کارخانه شیشه لمینت کولیوند از لایه PVB و SGP جهت چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده خواهد شد .

قبل از اینکه به انواع شیشه های لمینت تولید شده بپردازیم لازم به ذکر است شیشه های لمینت رنگی در ابعاد مختلف به صورت یک رو نما و دو رو نما ( شیشه لاکوبل رنگی ) در کارخانه شیشه لمینت کولیوند تولید می شود .

 

نحوه تولید شیشه لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند 

در ابتدا با توجه به ابعاد مورد نیاز شیشه ها توسط دستگاه CNC و MASTER برش داده می شود زیرا برای ساخت شیشه لمینت باید ابعاد شیشه ها دقیقا یکسان باشد به عبارتی حتی 2 میل اختلاف موجب اخلال در هنگام نصب شیشه خواهد شد سپس مایع PVB در کارخانه شیشه لمینت روی یکی از شیشه ها ریخته شده و شیشه مشابه را روی شیشه ای که مایع PVB ریخته شده قرار می دهیم در انتها شیشه ها را در محفظه های مخصوصی قرار داده تا اینکه به طور کامل چسب خشک شده باشد .

در کارخانه شیشه لمینت کولیوند بیش از 60 درصد مراحل تولید شیشه توسط ربات های هوشمند انجام خواهد شد به همین دلیل ضرایب اشتباه در کمترین حد ممکن می باشد لازم به ذکر است که در صورت استفادهاز دستگاه CNC جهت بشر شیشه ها باید از دستگاه دیاموند جهت ابزار زدن دور شیشه استفاده کرد .

 

تولید شیشه سکوریت لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

در اغلب پروژه هایی که از شیشه لمینت استفاده می شود قبل از اینکه شیشه ها در کارخانه شیشه لمینت توسط لایه PVB به هم چسبانده شوند باید جهت سکوریت شدن داخل کوره های مخصوصی با درجه حرارت بسیار بالا قرار گیرند ، اجرای پروژه هایی چون نرده شیشه ای ، پله شیشه ای ، ثقف شیشه ای نیاز به شیشه سکوریت لمینت شده می باشد .

 

تولید شیشه دوجداره لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

برای تولید شیشه های لمینت دوجداره ابتدا دو شیشه تک جداره با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند ، این نوع شیشه ها در اجرای پروژه های نمای شیشه ای کاربرد دارد .

 

تولید شیشه خم لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

با توجه به نمای زیبا و جذاب شیشه های خم در بسیاری از ساختمان هایی که نمای شیشه ای اجرا خواهد شد از شیشه خم بکار برده می شود حال اگر بخواهیم یک نرده شیشه ای خم را اجرا کنیم باید شیشه های خم تولید شده به لمینت خم تبدیل شوند ، کارخانه شیشه لمینت کولیوند شیشه های لمینت خم را با شعاع های مختلفی تولید کرده بدون آنکه حتی کوچکترین تفاوتی از لحاظ ابعاد و شعاع خم بین دو شیشه وجود داشته باشد .

لازم به ذکر است تولید شیشه خم استوانه ای لمینت نیز در کارخانه شیشه لمینت کولیوند صورت می گیرد البته فرآیند تولید این نوع از شیشه های خم بسیار سخت بوده و نیاز به زمان بسیار زیادی دارد .

 

تولید شیشه سه جداره در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

در پروژه هایی نظیر پله شیشه ای که شیشه فشار بسیار زیادی را متحمل خواهد شد و احتمال شکستن شیشه بسیار زیاد است باید از شیشه های لمینت سه جداره استفاده کرد ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها دقیقا مشابه شیشه لمینت دوجداره می باشد توجه داشته باشید که یراق آلات شیشه های سه جداره قیمت بسیار بیشتری نسبت به یراق شیشه های دوجداره دارند .

 

تولید شیشه لمینت رنگی در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

با توجه به تاثیر رنگ ها در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از شیشه های رنگی بسیار حائز اهمیت است از همین رو شیشه لمینت رنگی در ابعاد مختلفی در کارخانه کولیوند تولید می شود ضمنا در کارخانه شیشه لمینت کولیوند شیشه های رنگی دو رو نما ( ساده ) و یک رو نما ( لاکوبل ) تولید شده که می توان برای تولید شیشه های لمینت استفاده کرد .

 

تولید شیشه طرح دار لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی را می توان روی شیشه های لمینت ایجاد کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه هایی مانند اجرای نرده شیشه ای کاربرد دارد .

 

تولید شیشه حکاکی شده لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های لمینت حکاکی یا اینگریونیگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

تولید شیشه گرد لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

تولید شیشه ضد گلوله لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

خاص ترین نوع شیشه های لمینت که در واقع از چند عدد شیشه سکوریت تشکیل شده است ، شیشه ضد گلوله در پروژه های مختلفی نظیر اجرای ویترین شیشه ای جواهر فروشی کاربرد دارد .

 

تولید شیشه هوشمند لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

طرح خاصی از شیشه های لمینت که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد شیشه لمینت هوشمند در بین شیشه های لمینت تولید شده در کارخانه شیشه لمینت حرفه ای ترین نوع شیشه خم محسوب می شود که در پروژه های لوکس ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد .

کارخانه شیشه لمینت کولیوند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در چین معرفی شده است به عنوان برترین کارخانه شیشه خم معرفی شده است .

 

تولید شیشه اسیدکاری لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

در این طرح از شیشه های خم الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

تولید شیشه اکلیلی لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

طرح دیگری از شیشه های لمینت که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه لمینت لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، نمایندگی کارخانه شیشه لمینت کولیوند در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز وجود دارد زیرا استقبال بسیار زیادی از این نوع شیشه ها شده است .

نمایندگی کارخانه شیشه لمینت کولیوند در تمامی استان های کشورو حتی برخی از شهرستان های کوچک وجود دارد لذا برای خرید شیشه لمینت کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

تولید شیشه استین گلاس لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

شیشه های استین گلاس در واقع از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، حکاکی و رنگ آمیزی اکلیلی تشکیل شده است این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قزاز خواهند گرفت .

 

تولید شیشه دیوارپوش در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای مدرن می توان از شیشه های رنگی لاکوبل سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه رنگی سفید یا مشکی لمینت بکار برد .

 

تولید شیشه ضخیم لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

برای تولید شیشه های لمینت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک نرده شیشه ای با ابعاد 90 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 16 میل لمینت بکار برد .

 

تولید شیشه رفلکس لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

در این طرح از شیشه های لمینت مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

تولید شیشه بیضی لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

برای تولید شیشه های بیضی شکل باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد به طور مثال برای اجرای نرده شیشه ای بیضی شکل با ابعاد 100 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 15 میل بکار برد ، شیشه های بیضی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

تولید شیشه تاشو لمینت در کارخانه شیشه لمینت کولیوند

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه های لمینت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

کارخانه شیشه لمینت - اینستاگرام

 

کارخانه شیشه لمینت - واتساپ

 

جهت ارتباط با واحد فروش کارخانه شیشه لمینت کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه لمینت و ثبت سفارش در کارخانه شیشه لمینت کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه های لمینت مورد نظر خود را به کارخانه شیشه لمینت کولیوند را سفارش دهید .

شایان ذکر است شیشه های لمینت تولید شده در کارخانه شیشه لمینت کولیوند به دلیل کیفیت بسیار مطلوب از نگاه فعالان در صنعت شیشه دنیا و قیمت مناسب به کشورهای حوزه خلیج فارس نیز صادر می شود .

 

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه خم

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

کارخانه شیشه لمینت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کارخانه شیشه لمینت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.mylaminatedglass.com

تیم تحریریه کولیوند