فهرست این مقاله

کارخانه شیشه کریستال

تولید شیشه کریستال در کارخانه شیشه کریستال کولیوند                                          0912823524202188621912

 

کارخانه شیشه کریستال

 

کارخانه شیشه کریستال

شیشه های کریستال یا فوق شفاف بهترین نوع شیشه و شفاف ترین نوع شیشه در سراسر دنیا به شمار می رود که در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، در کارخانه شیشه کریستال کولیوند شیشه های کریستال در ضخامت های مختلفی تولید می شود که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین کارخانه شیشه کریستال در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه کریستال 10 میل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

کارخانه شیشه کریستال – رومیزی

برای تولید شیشه های رومیزی می توان از شیشه های فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بیشتری برخوردار است به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی یک میز ناهارخوری 8 نفره سفید باید از شیشه کریستال 10 میل استفاده کرد .

 

کارخانه شیشه کریستال – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های کریستال حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

کارخانه شیشه کریستال – خم

خاص ترین نوع شیشه های کریستال که با نام شیشه کریستال خم و شیشه منحنی کریستال شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی جهت خم شدن داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

کارخانه شیشه کریستال – آکواریوم

برای تولید آکواریوم های طرح دار نیز می توان از شیشه های کریستال استفاده کرد به طور مثال برای ساخت یک آکواریوم استوانه ای با قطر 40 سانتی متر و ارتفاع 100 سانتی متر باید از شیشه های کریستال 10 میل بکار برد .

 

کارخانه شیشه کریستال – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های کریستال که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

کارخانه شیشه کریستال – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی یک رو نما یا لاکوبل می توان از این شیشه کریستال برای تولید شیشه های رنگی لاکوبل استفاده کرد به طور مثال برای آشپزخانه ای با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

کارخانه شیشه کریستال – محافظ شیشه ای سنگ قبر

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های سکوریت 10 میل کریستال استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای خاص و زیبایی برخوردار خواهد بود .

 

کارخانه شیشه کریستال – ضخیم

برای تولید شیشه های کریستال با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید شیشه رومیزی ناهارخوری 10 نفره باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

کارخانه شیشه کریستال – رفلکس

در این طرح از شیشه های کریستال از ترکیبات شیشه رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، زرد ، شرابی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

کارخانه شیشه کریستال – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن از شیشه های کریستال 10 میل الی 20 میل استفاده می شود ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری 12 نفره از شیشه های 16 میل بکار می رود .

 

کارخانه شیشه کریستال – رفلکس

در این طرح از شیشه های کریستال از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

کارخانه شیشه کریستال – تاشو 

در این طرح از شیشه های کریستال شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کارخانه شیشه کریستال – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های کریستال بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، آینه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

کارخانه شیشه کریستال - اینستاگرام

 

کارخانه شیشه کریستال - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه کریستال به کارخانه شیشه کریستال از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت و سفارش شیشه کریستال در کارخانه شیشه کریستال کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه کریستال مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه کریستال در کارخانه شیشه کریستال کولیوند با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های هوشمند صنعت شیشه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

کارخانه شیشه کریستال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کارخانه شیشه کریستال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند