فهرست این مقاله

کافی تیبل شیشه ای

تولید انواع کافی تیبل شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912283524202188621912

 

کافی تیبل شیشه ای

 

کافی تیبل شیشه ای

میزهای عسلی یا همان میزهای قهوه خوری با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که هر یک از آن ها از ویژگی های خاصی برخوردار است که در این بین میزهای تمام شیشه ای از جلوه ی خاصی برخوردار است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میزهای شیشه ای عسلی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز عسلی را تولیذ کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadcom@ مراجعه نمایید .

 

کافی تیبل – خم 

محبوب ترین طرح میزهای عسلی که با نام میز خم شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

کافی تیبل شیشه ای – کریستال

میزهای عسلی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

کافی تیبل شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه ها لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه مشکی بکار برده خواهد شد ، شیشه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

کافی تیبل شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای عسلی به صورت مات و رنگی روی شیشه ایجاد خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از کافی های طرح دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کافی تیبل شیشه ای - اینستاگرام

 

کافی تیبل شیشه ای - واتساپ

 

 

از طریق ریر می توان کافی تیبل شیشه ای را به صنایع شیشه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت میزهای شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کافی تیبل شیشه ای

کافی تیبل شیشه ای

میز شیشه ای کافی تیبل

کافی تیبل شیشه ای

کافی تیبل شیشه ای

کافی تیبل شیشه ای

کافی تیبل شیشه ای

کافی تیبل شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میزهای شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند