فهرست این مقاله

کاور شیشه ای سنگ قبر

تولید انواع کاور شیشه ای سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

کاور شیشه ای سنگ قبر

 

کاور شیشه ای سنگ قبر

با توجه به اینکه امروزه از سنگ های بسیار قیمتی و ارزشی جهت ساخت سنگ قبرها استفاده می شود باید از راه های مختلفی برای جلوگیری از آسیب به سنگ بکار برد ، با تولید کاور شیشه ای سنگ قبر دیگر جای نگرانی برای اصابت ضربه به سنگ و صدمه وارد شدن به ان وجود ندارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع محافظ شیشه ای سنگ قبر می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی کاور شیشه ای سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله کاور شیشه ای سنگ قبر خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – خم

به طور کلی محافظ های شیشه ای سنگ قبر به دو صورت لیزری و خم صورت می گیرد که در حالت دوم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – سکوریت

متداول ترین طرح محافظ های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت صورت می گیرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی جهت سکرویت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – لمینت

چنانچه ابعاد سنگ قبر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لمینت استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد بدین شکل حتی اگر شیشه ها شکسته شود ذران آن از هم جدا نخواهد شد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمن مستر طرح های مختلفی روی کاورهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید محافظ های شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید بکار می رود .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – هوشمند

جدیدترین طرح محافظ های شیشه ای سنگ قبر که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مالت به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – ضخیم

برای تولید کاورهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک محافظ با ابعاد ۱۱۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل بکار برد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – کریستال 

کاورهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال دارای بیشترین میزال شفافیت است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های سنگ قبر بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر – مات 

محافظ های شیشه ای سنگ قبر مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، محافط های شیشه ای مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

 

کاور شیشه ای سنگ قبر - اینستاگرام

 

کاور شیشه ای سنگ قبر - واتساپ

 

 

جهت سفارش کاور شیشه ای سنگ قبر به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطاع از قیمت کاور شیشه ای سنگ قبر و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری کاور شیشه ای سنگ قبر مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید کاور شیشه ای سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

کاور شیشه ای سنگ قبر

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کاور شیشه ای سنگ قبر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند