فهرست این مقاله

کلاهک شیشه ای رنگی

تولید انواع کلاهک شیشه ای رنگی در صنایع شیشه کولیوند                    0912823524202188621912

 

کلاهک شیشه ای رنگی

 

کلاهک شیشه ای رنگی

امروزه استفاده از شیشه های خم یا منحنی در پروژه های مدرن به کرات صورت می گیرد به طوری که مهندسان ساختمانی و طراحان دکوراسیون اهمیت ویژه ای را برای چنین نمایی قائل هستند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع گنبدهای شیشه ای طرح دار و رنگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی گنبدهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

کلاهک شیشه ای – سکوریت

رایج ترین طرح گنبدهای شیشه ای که با نام گنبد خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

کلاهک شیشه ای رنگی – لمینت 

ایمن ترین طرح گنبدهای شیشه ای که با نام شیشه خم لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسلیده خواهند شد بدین شکل در صورت شکسته شدن شیشه ذرات ان از هم جدا نخواهند شد .

 

کلاهک شیشه ای رنگی – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم دوجداره استفاده می شود به طوری که از آلودگی صوتی و اتلاف انرژی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

کلاهک شیشه ای رنگی – کریستال 

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

کلاهک شیشه ای رنگی – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کلاهک شیشه ای رنگی - اینستاگرام

 

کلاهک شیشه ای رنگی - واتساپ

 

 

جهت سفارش کلاهک شیشه ای رنگی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تمای حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

کلاهک شیشه ای رنگی

کلاهک شیشه ای رنگی

کلاهک شیشه ای رنگی

کلاهک شیشه ای رنگی

کلاهک شیشه ای رنگی

کلاهک شیشه ای رنگی

کلاهک شیشه ای رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند