فهرست این مقاله

کمد شیشه ای

تولید انواع کمد شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

وجود کمد های دیواری و متحرک برای هر ساختمانی از واجب و ضروری است به ویژه امروزه اکثر ساختمان ها که دارای متراژ زیادی نیستند و افراد برای قرار دادن وسایل شخصی و تزیینی خود دچار کمبود فضا می باشند در همین راستا صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال 1394 شروع به تولید کمد شیشه ای کرده و با یاری خدا با استقبال بسیار شایسته ای هم از طرف مردم روبرو شده ایم .

در سالیان گذشته بیشتر کمدهای چوبی از جنس PVC و MDF در کشورمان تولید شده است که از نظر کاربردی در واقع نیاز افراد را برای نگهداری وسایل شخصی و تزیینی برطرف شده اما با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی مدرن که بخش اعظم آن از شیشه تشکیل شده حالت ایده الی نداشته است .

با تولید کمد شیشه ای علاوه بر برطرف کردن نیاز افراد پیرامون نگهداری وسایل شخصی و تزیینی به نوعی طراحی دکوراسیون داخلی هم ارتقا داده می شود و با ایجاد نمای شیشه ای در فضای داخلی هر بیننده ای تحت تاثیر چذابیت آن قرار خواهد گرفت که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم .

 

انواع کمد شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • کمد چوبی ، شیشه ای
  • کمد پی وی سی ، شیشه ای
  • کمد ام دی اف ، شیشه ای
  • کمد استیل ، شیشه ای
  • کمد تمام شیشه ای

در چهار مورد اول بخش قابل توجهی از ساختار کمد از کالای غیر شیشه ای تشکیل شده است و به عبارتی دیگر شیشه جزئی ار ساختار کمد محسوب می شود برای ساخت این نوع کمد ها ابتدا کمد به صورت کامل طراحی و اجرا شده سپس بخش های از آن که برای قرار دان شیشه خالی گذاش شده است را با شیشه های دکوراتیو جایگذاری می کنیم .

 

کمد شیشه ای یا تمام شیشه ای   

موضوع اصلی ما در این مقاله در رابطه با ساخت کمد های تمام شیشه ای است و قصد معرفی کمدهای جدید و مدرن را به شم مشتریان گرامی داریم ، همانطور که اطلاع دارید شیشه کالایی است بسیار جذاب اما کمی هم خطرناک و به همین دلیل هم ممکن است بسیاری از شما در ذهن خود ابهاماتی را داشته باشید که چطور امکان پذیر خواهد بود یک کمد به صورت تمام شیشه ای تولید شود .

قبل از هر چیر توجه داشته باشید که برای ساخت کمد شیشه ای از شیشه های نشکن سکوریت استفاده می شود و شیشه های خام پس از برش در ابعاد مورد نظر وارد کوره های مخصوص سکوریت شده و به شیشه نشکن تبدیل می شوند ، پس از اینکه شیشه را در ابعاد مورد برش داده و سکوریت کردیم باید شیشه ها طبق طرح به هم متصل شوند برای اینکار از روش UV برای ساخت کمد شیشه ای بهره می گیریم .

در روش UV کردن شیشه ها به صورت کاملا مستحکم به هم متصل شده و هیچ گونه اثری از چسب روی شیشه ها دیده نخواهد شد در واقع مزیت روش UV همین است که پس از اتمام کار چسب روی کمد شیشه ای قابل مشاهده نخواهد بود .

بنابراین پس از اینکه چارچوب اصلی کمد شیشه ای از روش UV ایجاد شد نوبت به به قرارگیری قفسه های شیشه ای داخل کمد می رسد و باید قفسه ها به روش UV روی بدنه ی کمد شیشه ای متصل شود اما برای استحکام بیشتر قفسه ها بهتر است که از بست های بی رنگ چسبی زیر قفسه استفاده شود .

لازم به ذکر است اگر طرح خاصی برای کمد شیشه ای در نظر دارید می توانید طرح خود را از طریق پیام رسان های مختلف یا ایمیل برای کارشناسان ما ارسال نمایید که در صورت تایید طرح شما به عنوان نمونه کار کمد شیشه ای اجرا خواهد شد به عنوان مثال می توان با استفاده از شیشه های طرح دار چاپی و سندبلاست یک کمد شیشه ای طرح دار را تولید و اجرا کرد .

 

کمد شیشه ای فروشگاه

ویترین های شیشه ای برای چیدن اجناس بهترین نوع ویترین محسوب می شوند چرا که با نمای شیشه ای به بهتر و واضح تر دیده شدن اجناس کمک شایانی می کند ، یرای ساخت ویترین های شیشه ای از شیشه های سکوریت استفاده می شود در فروشگاه های بزرگ مانند وال مارت نیز از کمد شیشه ای برای نمایش محصولات استفاده می شود به طوری که هر محصول در طبق جداگانه ای قرار می گیرد .

 

کمد شیشه ای رنگی

با استفاده از شیشه های سکوریت رنگی می توان کمد های شیشه ای را در نرگ های مختلفی تولید کرد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه سکوریت را در رنگ های دودی ، برنز ، مسی ، بنفش ، آبی و سبز تولید می کند .

 

کمد شیشه ای طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاستو چاپ انواع شیشه های سکوریت طرح دار تولید می شود بدین کل می توان کمدهای شیشه ای را با استفاده از این نوع شیشه ها اجرا کرد .

 

کمد شیشه ای خم

با استفاده از شیشه های خم سکوریت می توان ویترین شیشه ای خم را تولید کرد به طوری که ابتدا شیشه خم را در ابعاد مورد نظر برش داده سپس با استفاده از یراق های استیل شیشه ها به یکدیگر متصل می شوند ، شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

کمد شیشه ای حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی کمدهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، کمدهای شیشه ای در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های دکوراتیو معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

کمد شیشه ای ضخیم

برای تولید کمدهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک کمد با ابعاد 120 * 230 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل سکوریت بکار برد ، کمدهای ضخیم در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

کمد شیشه ای رفلکس

در این طرح از کمدهای شیشه ای مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکورایون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

کمد شیشه ای 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد کمدهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

کمد شیشه ای - اینستاگرام

 

کمد شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش کمد شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت کمد شیشه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری کمد شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تمامی ابزارها و شیشه هایی که برای ساخت کمد شیشه ای استفاده می شود دارای درجه کیفیت A بوده در ضمن با توجه به درخواست های مکرر شما مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمدهای شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

 کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

کمد شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کمد شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.architonic.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند