فهرست این مقاله

گلس برد مغناطیسی

تولید انواع گلس برد مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

در گذشته نوعی از وایت بردهای پلاستیکی تولید می شد که فقط در رنگ سفید بود اما کاربرد بسیار زیادی داشت اما رفته رفته با تولید وایت بردهای شیشه ای مدرن دیگر استفاده از وایت بردهای پلاستیکی منسوخ شده است ، در این مقاله به بررسی انواع بردهای رنگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت بردهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله گلس برد رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

گلس برد مغناطیسی – رنگی

متداول ترین نوع گلس بردهای شیشه ای که در رنگ های مختلفی تولید می شود این نوع گلس بردها در ابعاد گوناگونی وجود دارد ، به طور در ساختمانی با فضای دخلی سفید رنگ باید از وایت بردهای مشکی بکار برد .

 

گلس برد مغناطیسی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی گلاس بردها به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

گلس برد مغناطیسی – پایه دار 

در این طرح از گلس بردهای شیشه ای یک پایه فلزی یا چوبی پشت برد قرار می گیرد بدین شکل گلس برد را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع بردها در سالن های با ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

گلس برد مغناطیسی – کریستال

شیشه های گلس برد از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع شیشه ها در ضخامت 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

گلس برد مغناطیسی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح گلس بردهای شیشه ای که یک صفحه نمایش جلوی شیشه و یک اسپیکر پشت شیشه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، شیشه های صفحه نمایش دار در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

گلس برد مغناطیسی –  قاب استیل 

در این طرح از گلس بردهای شیشه ای مدرن و جدید یک قاب استیل دور شیشه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، شیشه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

گلس برد مغناطیسی – تاشو 

برای تولید برخی از بردهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو رنگی استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از گلس برد مغناطیسی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

گلس برد مغناطیسی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت برد بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، وایت بردهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

گلس برد مغناطیسی - اینستاگرام

 

گلس برد مغناطیسی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش گلس برد مغناطیسی

برای اطلاع از قیمت گلس برد مغناطیسی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری گلس برد مغناطیسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید گلس برد مغناطیسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

گلس برد مغناطیسی

گلس برد شیشه ای

گلس برد مغناطیسی

گلس برد شیشه ای

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

گلس برد مغناطیسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون گلس برد مغناطیسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند