فهرست این مقاله

گنبد شیشه ای بزرگ

تولید انواع گنبد شیشه ای بزرگ درز صنایع کولیوند                               0912823524202188621912

 

گنبد شیشه ای بزرگ

 

گنبد شیشه ای بزرگ

شیشه های ایمنی از نظر طراحی دارای دسته بندی های مختلفی است که هر یک از آن ها برای قسمت خاصی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های ایمنی خم و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

گنبد شیشه ای بزرگ – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه خم سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه های شکسته شوند برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

گنبد شیشه ای بزرگ – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت خم شناخته شده است که با استفاده از این نوع شیشه ها ذرات آن از هم جدا نخواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

گنبد شیشه ای بزرگ – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های خم استفاده شده که به صورت دوجداره می باشد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

گنبد شیشه ای بزرگ – کریستال 

به طور کلی شیشه های خم از نظر شفافیت به به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

گنبد شیشه ای بزرگ – 20 میل

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

گنبد شیشه ای بزرگ - اینستاگرام

 

گنبد شیشه ای بزرگ - واتساپ

 

جهت سفارش گنبد شیشه ای بزرگ به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت شیشه های خم و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت میگیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم

گنبد شیشه ای بزرگ

گنبد شیشه ای بزرگ

گنبد شیشه ای بزرگ

گنبد شیشه ای بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کلاهک شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند