تولید انواع آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه سندبلاست

 

آینه سندبلاست

طرح های سندبلاست رفته رفته روی انواع شیشه ها در سالیان گذشته حکاکی شده و به دلیل اینکه شیشه های مات قدیمی مانند شیشه مشجر از نظر ظاهری شیک و مدرن نیست فعالان صنعت شیشه و آینه به فکر شیشه های مات جدیدی افتادند که از نظر ظاهری طراحی دکوراسیون مدرن را در پی داشته باشد و از همین رو شیشه های سندبلاست و ساتینا تولید شدند .

تولید آینه سندبلاست نسبت به شیشه سندبلاست فرآیند پیچیده تری را دارد زیرا اگر بیش از حد استاندارد آینه حکاکی شود جیوه لب پر خواهد شد به همین دلیل هنگام سندبلاست کردن آینه باید دقت کافی انجام پذیرد در ضمن دستگاه روی آینه بر خلاف شیشه که براحتی فرآیند سندبلاست را انجام می دهد به کندی کار خواهد کرد لذا قیمت آینه سندبلاست در مقایسه با شیشه سندبلاست بیشتر می باشد .

آینه سندبلاست یکی از خاص ترین آینه های دکوراتیو محسوب می شود زیرا بر خلاف سایر آینه های تزیینی که طرح روی آینه اعمال خواهد شد نه اینکه آینه در شکل خاصی برش داده شود از همین رو این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

نحوه تولید آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای تولید آینه سندبلاست ابتدا باید آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شود سپس طرحی که قصد حکاکی روی آینه را داریم انتخاب شود بدین صورت که هر طرحی را که توجه شما را جلب کرد فایل مربوط به ان عکس را برای کارشناسان  ما ارسال می نمایید و تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند طرح مورد نظر شما را از طریق نرم افزارهای مخصوصی وارد دستگاه کرده در نهایت هم آینه را وارد دستگاه سندبلاست کرده و عملیات حکاکی انجام می شود .

 

تفاوت آینه سندبلاست و چاپی رنگی

توجه داشته باشید که فرآیند سندبلاست به صورت مات است به عبارت دیگر شیشه یا آینه طبق طرح مورد نظر حکاکی شده و قسمت های حکاکی به صورت مات درآورده می شود اما شیشه چاپی بدین شکل است که طرح مورد نظر به صورت رنگی روی شیشه چاپ می شود بنابراین این دو فرآیند کاملا با هم تفاوت دارند ، در هر دو مورد می توان طرح های مختلف را روی شیشه و آینه ایجاد کرد در فرآیند آینه سندبلاست قسمت طراحی شده مات خواهد شد .

 

چاپ لوگو روی آینه به صورت سندبلاست ( آینه سندبلاست )

امروزه در همه کشورهای دنیا چاپ کردن لوگو روی شیشه و اینه رواج پیدا کرده است در کشور ما هم باشگاه های ورزشی ، شرکت های خصوص و دولتی ، رستوران ها و کافه ها و فروشگاه های مختلف تمایل به چاپ لوگو و برند خود روی شیشه و آینه را دارند که البته اینکار  (آینه سندبلاست)بسیار حرفه ای و مدرن هم به نظر می رسد از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند لوگوی مجموعه شما را روی شیشه و آینه با کیفیت بسیار بالا حکاکی می کند .

 

انواع آینه سندبلاست صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • آینه رنگی سندبلاست
  • آینه های سندبلاست گرد
  • آینه کریستال سندبلاست
  • آینه لوزی سندبلاست
  • آینه  سندبلاست جورچین
  • آینه کاری روی دیوار به صورت سندبلاست
  • آینه کمد دیواری سندبلاست
  • آینه قدی سندبلاست
  • آینه کنسول سندبلاست
  • آینه سرویس بهداشتی سندبلاست

 

انتخاب طرح آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای انتخاب طرحی که قصد داریم روی آینه حکاکی شود می توانید با یک جستجوی ساده در گوگل انواع طرح های کار شده را مشاهده کنید و پس از انتخاب طرح فابل مربوطه را برای کارشناسان ما ارسال نمایید و یا از بین طرح هایی که که در قسمت نمونه کارها گذاشته شده یکی را انتخاب کرده و آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید و بدین ترتیب طرح مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن روی آینه حکاکی خواهد شد .

توجه داشته باشید که آینه سندبلاست هم مانند آینه حکاکی شده ( Engraving ) روی آینه تراش داده خواهد شد اما در سندبلاست کردن آینه یک لایه ی سفید رنگ روی آینه ایجاد خواهد شد و طرح مورد نظر سفید دیده می شود .

اگر طرح جدیدی را تمایل دارید روی آینه ی منزل خود داشته باشید و در نمونه کارهای ما وجود نداشت می توانید طرح مورد نظر خود را از طریق پیام رسان های مختلف و یا از طریق ایمیل برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه سندبلاست طرح دار 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جدیدترین دستگاه سندبلاست قادر به تولید آینه های طرح دار مختلفی است ، چنانچه طرح خاصی را مد نظر دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان ما ارسال نمایید .

 

آینه سندبلاست نورپردازی شده

جدیدترین نوع آینه های سندبلاست که معمولا دور آینه با عرض ۴ سانتی متر سندبلاست شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد بدنی شکل نور از قسمت سندبلاست شده تابیده می شود .

 

آینه سندبلاست گرد

برای تولید آینه های گرد سندبلاست معمولا دور آینه با پهنای ۳ الی ۴ سانتی متر سندبلاست خواهد شد سپس پشت آینه با ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود ضمنا این نوع آینه ها در سرویس بهداشتی کاربرد دارد .

 

آینه سندبلاست هوشمند

نوع جدیدی از آینه های سندبلاست که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آن نمایان خواهد شد این نوع آینه ها با نام آینه هوشمند یا اتوماتیک شناخته شده است .

 

آینه سندبلاست رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، برنز ، شامپاینی ، دودی ، نقره ای ، آبی ، بنفش ، سبز بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد .

 

آینه سندبلاست سرویس بهداشتی

امروزه با توجه به اینکه طراحیان دکوراسیون داخلی در ساختمان های لوکس از آینه های با نورپردازی مخفی استفاده می کنند به طبع اغلب آینه های روشویی دارای طرح های مختلف سندبلاست است .

 

 

نحوه سفارش انواع آینه سندبلاست به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

شما می توانید جهت سفارش انواع آینه سندبلاست در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق تماس با شمارهای ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ اقدام نمایید و یا از طریق مراجع به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه سندبلاست مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب آینه سندبلاست در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه در این زمینه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

آینه سندبلاست

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سندبلاست در سراسر دنیا به وب سایت زیر رماجعه نمایید :

www.pinterest.com