فهرست این مقاله

آینه سالنی

تولید انواع آینه سالنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524202188621912

 

آینه سالنی

 

آینه سالنی

از مهم ترین ابزارهای داخل یک سالن زیبایی بدون تردید آینه های قدی و رومیزی محسوب می شود که امروزه به کرات در قسمت های مختلف سالن مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله به طور اختصاصی به انواع آینه سالنی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سالن قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه سالنی – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های سالنی که با نام آینه های چراغ دار و آینه های هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه سالنی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های سالنی که با نام آینه های بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت.

 

آینه سالنی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های سالنی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه سالنی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های سالنی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را نمایش دهید .

 

آینه سالنی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های سالنی دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه سالنی – حکاکی شده

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های سالنی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه روی اینه حکاکی خواهد شد ، آینه های حکاکی شده در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه سالنی – بزرگ نما 

طرح خاص دیگری از آینه های سالنی که یک قسمت بزرگنمایی روی آینه وجود دارد ، بدین شکل تصویر تا حدود 10 برابر بزرگتر نشان داده خواهد شد و به واسطه ی آن براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید ، آینه های بزرگ نما فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه سالنی – متحرک 

با تولید آینه های سالنی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه سالنی - اینستاگرام

 

آینه سالنی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه سالنی

برای اطلاع از قیمت آینه سالنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه سالنی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه سالنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

آینه سالنی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه سالنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند