فهرست این مقاله

شیشه 20 میل

عرضه شیشه 20 میل درجه یک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912 

 

شیشه 20 میل کریستال

شیشه 20 میل

شیاید کمتر کسی حتی تصور این را داشت که شیشه های با ضخامت 2 سانتی متر هم تولید شود اما با تلاش های فراوان فعالان صنعت شیشه این امر محقق شد و امروزه شاهد تولید شیشه های با ضخامت بالا و همچنین با شفافیت بسیار بالا هستیم ، صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه 20 میل در ایران فعالیت خود را آغار کرد و تا کنون به بیش از 50 شهر مختلف این نوع شیشه ها را ارسال کرده است .

فروش شیشه 20 میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد و به دلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم قیمت تمامی شیشه ها حدود 30 درصد از سایر مراکر فروش  انواع شیشه کمتر می باشد ضمنا توجه نمایید که قیمت شیشه 20 میل نسبت به شیشه های با ضخامت کمتر مانند شیشه 10 میل بسیار بیشتر است زیرا در کارخانه زمان بسیار بیشتری صرف تولید این نوع شیشه ها می شود .

لازم به ذکر است که به طور کلی سه نوع شیشه 20 میل در ایران وجود دارد شیشه فلوت 20 میل ، شیشه کلیر 20 میل و شیشه کریستال یا اکسترا کلیر 20 میل که در این بین شیشه کریستال بیشترین شفافیت را داراست ، همانطور که در مقاله های دیگر شرح داده شد شیشه 20 میل در ابتدا در کشور بلژیک تولید شد اما با تلاش های فراوان و بی وقفه ی پژوهشگران کشورمان شیشه های کریستال 20 میل ایرانی در حال تولید می باشد .

در گذشته فقط شیشه 20 میل صادراتی در کشور ما وجود داشت اما با تلاش های بی وقفه پژوهشگران کشورمان این نوع شیشه ها نیز با کیفیت مناسبی تولید شده است که از قیمت مناسبی در برخوردار است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند علاوه بر شیشه 20 میل شیشه های با ضخامت 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 16 میل را به صورت جام و و قواره عرضه می نماید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره هایی که در ابتدا و انتهای صفحه درج شده تماس حاصل نمایید .

 

واحد اندازه گیری ضخامت شیشه

ضخامت شیشه ها در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر سر و کار دارد و همه کسانی که در این صنعت گسترده فعالیت دارند ضخامت شیشه ها را با میلی متر اندازه گیری می کنند ، اینکه چرا واحد میلی متر برای اندازه گیری ضخامت شیشه انتخاب شده است دلیل ساده ای دارد و آن هم ضخامت شیشه های ارائه شده در این صنعت است به این معنی که شیشه های ارائه شده  در صنعت شیشه و آینه با واحد اندازه گیری میلی متر تطابق دارد .

ضخامت تمامی شیشه های موجود در صنعت شیشه و آینه از جمله شیشه 20 میل را می توان با واحد اندازه گیری میلی متر اندازه گیری کرد به عبارتی واحد میلی متر واحد اندازه گیری استاندارد ضخامت شیشه در همه ی کشورهای دنیا می باشد .

 

کاربرد های شیشه 20 میل صنایع شیشه کولیوند

1- شیشه سکوریت

2- شیشه های رومیزی

3- شیشه های لمینت

4- محیط هایی که  از شیشه به عنوان پارتیشن استفاده کرده اند

6- محیط هایی که خطر شکستن شیشه وجو دارد و معمولا پر تردد هستند.

7- کفپوش شیشه ای

8- ساخت انواع میزهای تمام شیشه ای

9- شیشه ضد گلوله

10- ساخت آکواریوم

11- نرده شیشه ای

 

انواع شیشه 20 میل صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • شیشه های 20 میل سکوریت
  • شیشه های 20 میل سندبلاست
  • شیشه های 20 میل ساتینا
  • شیشه های 20 میل چاپی
  • شیشه های 20 میل حکاکی شده (Engraving)
  • شیشه های 20 میل تراش
  • شیشه های 20 میل لاکوبل رنگی

 

شیشه های رومیزی هم به دلیل اینکه معمولا اشیای سنگین روی آن قرار می گیرد و خطر شکستن شیشه وجود دارد بهترین انتخاب برای شیشه رومیزی ، شیشه 20 میل می باشد و امروزه هم که شیشه ی 20 میل رومیزی در رنگ های مختلف قابل ارائه است .

 

شیشه 20 میل سکوریت

برای تولید شیشه های سکوریت 20 میل باید تنظیمات دستگاه به صورت خاصی صورت گیرد چرا که ضخامت شیشه بسیار زیاد بوده و مانند شیشه های 10 میل براحتی قابل سکوریت شدن نیست و به همین دلیل قیمت شیشه سکوریت 20 میل بالاست ، در پروژه هایی مانند اجرای پله شیشه ای و کف شیشه ای باید از شیشه 20 میل سکوریت شده استفاده کرد زیرا خطر شکستن شیشه وجود دارد .

 

شیشه 20 میل رومیزی 

میزهایی که فاقد صفحه روی پایه هستند و به عبارتی میز از چند پایه تشکیل شده است نیاز به شیشه های با ضخامت بیش از 10 میل را دارند که بسته به ابعادی که مورد نظر شماست ضخامت شیشه هم تغییر پیدا خواهد کرد اما در اغلب موارد از شیشه های 20 میل استفاده می شود ، در این نوع میزها وزن اجسام روی میز به طور کامل به شیشه 20 میل وارد خواهد شد .

به طور مثال برای تولید شیشه های میز کنفرانس ، شیشه میز کانتر آشپزخانه و شیشه میز ناهارخوری 10 نفره که فاقد صفحه چوبیست باید از شیشه 20 میل رومیزی استفاده کرد چرا که وزن اجسام به طور مستقیم به شیشه وارد می شود به همین دلیل بهتر است که از شیشه 20 میل برای تولید این نوع از شیشه های رومیزی استفاده کرد .

 

شیشه 20 میل کریستال

شیشه های کریستال 20 میل نسبت به شیشه های فلوت 20 میل دارای شفافیت بسیار بیشتری است که رنگ آبی فیروزه ای در آن مشاهده می شود این نوع شیشه ها بیشتر به عنوان شیشه های رومیزی لوکس استفاده می شود ، خوشبخاته به تازگی شیشه 20 میل کریستال ایرانی تحت عنوان شیشه وین وایت نبز تولید شده است که شفافیت مناسبی داشته و از قیمت کمتری نسبت به شیشه های خارجی برخوردار است .

دلیل اصلی تولید شیشه 20 میل کریستال این بود که با افزایش ضخامت شیشه فلوت رنگ سبز بیشتری در شیشه دیده می شود و شفافیت شیشه مانند شیشه های با ضخامت کمتر نبود اما با تولید شیشه 20 میل کریستال شفافیت شیشه با افزایش ضخامت کمتر نشد بلکه به دلیل مغز آبی رنگ شیشه های کریستال بسیار زیباتر از شیشه های با ضخامت کمتر به نظر می رسد .

 

شیشه 20 میل بلژیک

در بین شیشه های کریستال شیشه کریستال بلژیکی شفافیت بیشتری داشته و برای اجرای پروژه هایی که کیفیت در اولویت قرار دارد این نوع شیشه بهترین اتخاب به شمار می رود ، صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های بلژیکی را در ابعاد مختلفی عرضه می نماید لازم به ذکر است شیشه 20 میل کریستال بلژیکی با نام شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است .

 

شیشه 20 میل لمینت

برای تولید شیشه های لمینت 20 میل از دو شیشه 10 میل فلوت یا کریستال استفاده می شود به طوری که ابتدا دو شیشه 10 میل با ابعاد یکسان برش داده شده سپس توسط لایه PVB یا SGP به هم متصل می شوند ، شیشه 20 میل لمینت در پروژه هایی مانند پله های شیشه ای کاربرد دارد و در اغلب موارد 3 عدد شیشه 7 میل روی هم قرار می گیرند در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود خطری را نخواهد داشت .

لازم به ذکر است که تولید شیشه 20 میل با استفاده از شیشه های کریستال کیفیت بهتری نسبت به شیشه های 20 میل فلوت دارد چرا که میزان سبزی شیشه های فلوت 20 میل بسیار به نظر می رسد .

 

شیشه 20 میل دوجداره

برای ساخت شیشه 20 میل دوجداره از دو شیشه 8 میل و یک اسپیسر با ضخامت 4 میل استفاده می شود ، این شیشه ها بیشتر در پروژه هایی که ابعاد شیشه بزرگ و فریم با پهنای کمتر از 5 سانتی متر در نظر گرفته شده استفاده می شود به طور مثال برای اجرای نمای شیشه ای برج های با تعداد طبقات بالا از شیشه 20 میل دوجداره شده استفاده خواهد شد بدین شکل ایمنی پروژه رعایت می شود

 

شیشه 20 میل سه جداره

اجرای پروژه هایی نظیر پله شیشه ای نیاز به شیشه های سه جداره دارد زیرا میزان فشاری که که به شیشه وارد می شود بسیار زیاد است ، برای تولید شییشه های 20 میل سه جداره از سه شیشه تک جداره 6 میل استفاده می شود ، شیشه 20 میل سه جداره در پروژه هایی نظیر اجرای پله شیشه ای ، سقف شیشه ای و کف شیشه ای کاربرد دارد در این صورت احتمال شکسته شدن شیشه بسیار اندک است

 

شیشه 20 میل خم

در تولید برخی از شیشه های خم مانند میزهای شیشه ای باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد البته توجه داشته باشید که تولید شیشه خم 20 میل بسیار زمانبر تر و طاقت فرسا می باشد  ، مدت زمانی که شیشه 20 میل باید در داخل کوره قرار داده باشد بسیار بیشتر از شیشه های 10 میل است به همین دلیل هم قیمت خم کردن شیشه بستگی به ضخامت شیشه دارد .

به طور مثال برای اجرای سقف شیشه ای یک ساختمان کروی شکل باید از شیشه 20 میل خم استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبا ، مقاومت شیشه در برابر ضربه نیز بسیار بالا خواهد بود .

 

شیشه 20 میل رنگی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ شیشه قادر به تولید شیشه های رنگی 20 میل در طیف وسیع رنگی است به طوری که رنگ در دراز مدت هم روی شیشه ثابت خواهد ماند البته بهتر است که برای تولید شیشه 20 میل رنگی از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر استفاده شود چرا که شفافیت این شیشه ها موجب زیباتر شدن نمای شیشه خواهد شد .

برای تولید شیشه 20 میل رنگی لاکوبل ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس توسط پمپ های فشار قوی رنگ در نظر گرفته شده روی شیشه پاشیده می شود و به رنگ مورد نظر تیدبل خواهد شد به طور مثال برای تولید میز شیشه ای خم اداری می توان از شیشه 20 میل رنگی مشکی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه 20 میل طرح دار

برای تولید شیشه های طرح دار 20 میل ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از دستگاه سندبلاست و چاپ شیشه به صورت مات و رنگی به حالت طرح دار تبدیل خواهد شد به عنوان مثال می توان طرح های سه بعدی را روی شیشه 20 میل توسط دستگاه چاپ ایجاد کرد این نوع از شیشه های رومیزی در کشورهای اروپایی نیز به کرات تولید می شود .

 

شیشه 20 میل مات

شیشه های مات 20 میل به دو صورت سندبلاست و ساتینا تولید می شود شباهت این دو نوع شیشه بسیار زیاد است تفاوت آن ها در ایجاد طرح روی شیشه می باشد به طوری که فقط شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار تولید کرد ، برای تولید شیشه 20 میل مات ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس توسط دستگاه سندبلاست پودر سیلیس روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل گرد

برای تولید شیشه های گرد 20 میل از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طوری که ابتدا قطر شیشه به دستگاه داده شده سپس دستگاه به طور اتوماتیک به صورت گرد شیشه را برش می دهد ، در صورت استفاده از الماس و برش دستی شیشه های 20 میل به احتمال بسیار زیادی لبه های شیشه صاف نخواهد شد و ابزار دور شیشه به سختی زده خواهد شد .

لازم به ذکر است برای برش شیشه 20 میل بیضی با توجه به اینکه این نوع شیشه ها دارای دو قطر اصلی و فرعی است ار دستگاه master استفاده شده و مدت زمان بیشتری صرف برش شیشه خواهد شد .

 

شیشه 20 میل نرده شیشه ای

در برخی از پروژه ها به دلیل اجرای نرده شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های 20 میل کریستال یا شیشه های لمینت شده 20 میل استفاده کرد این نوع شیشه ها اغلب در روش اسپیگت کاربرد دارد البته توجه نمایید که شیشه 20 میل اغلب برای نرده های شیشه ای یو چنل استفاده می شود زیرا فضای کافی جهت قرار دادن شیشه در این نوع یراق های وجود دارد .

 

شیشه 20 میل آکواریوم

ساخت آکواریوم های با ابعاد بزرگ نیاز به شیشه های 20 میل دارد به طور مثال برای ساخت آکواریومی با طول 200 سانتی متر ، عرض 100 سانتی متر و ارتفاع 80 سانتی متر باید از شیشه ی 20 میل استفاده کرد ، مقاومت شیشه 20 میل به قدری است که فشار آب آکوریوم های بزرگ نیز موجب شکسته شدن آن نخواهد شد به همین دلیل باید این نوع شیشه ها برای ساخت آکواریوم های بزرگ استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل میز شیشه ای

برای تولید میزهای شیشه ای نیز باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد چرا که حتی پایه های این نوع میزها از شیشه تشکیل شده است و به طبع مقاومت شیشه مورد نظر باید بسیار بالا باشد ، مقاومت شیشه 20 میل به گونه ای است که با قرار دادن اشیای سنگین روی میز شیشه ای مشکلی برای شیشه به وجود نخواهد آمد اما در صورتی که از شیشه های با ضخامت کم بکار برده شود اختمال شکستن شیشه بسیار بالاست .

به طور مثال برای تولید میز شیشه ای اداری خم با طول 120 سانتی ، عرض 70 سانتی متر و ارتفاع 85 سانتی متر باید از شیشه 20 میل کریستال استفاده کرد در این صورت اشیای سنگین هم می توان روی میز قرار داد .

 

شیشه 20 میل اسیدکاری شده

طرح جدیدی از شیشه های 20 میل دکوراتیو که الگوهای مختلفی طی فرآیندی زمان بر روی شیشه اسیدکاری می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه آنتیک و شیشه پتینه کاری شده شناخته شده است برای تولید شیشه 20 میل اسیدکاری شده از اسید های مخصوص شیشه ، دستگاه کاتر پلاتر جهت برش روزرنگ ها و پمپ های فشار قوی استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر ( Engraving ) می توان طرح های مختلفی را روی شیشه  های با ضخامت بالا نیز حکاکی کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) می شود به طور مثال می توان لوگو یا طرح های مختلفی هندسی مانند طرح لوزی را روی شیشه 20 میل حکاکی کرد و نمای مدرنی زا در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

شیشه 20 میل استیند گلاس

یکی دیگر از شیشه های 20 میل دکوراتیو که از ترکیب فرآیند های اسیدکاری ، سندبلاست ، رنگ آمیزی اکلیلی و حکاکی تشکیل شده است ، شیشه استیند گلاس به دو صورت دوجداره و تک جداره تولید می شود برای تولید شیشه استیند گلاس ابتدا شیشه 20 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس شیشه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی قسمت های تعیین شده اسیدکاری شده و در نهایت هم رنگ اکلیلی روی شیشه زده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل کف

برای اجرای کف شیشه ای نیز باید از شیشه های 20 میل کریستال لمینت شده استفاده کرد ضمنا قبل از تولید شیشه ها ، فضای مورد نظر با استفاده از فریم های فلزی شبکه بندی خواهد شد ، طرح های جدید کف شیشه ای با استفاده از شیشه 20 میل سه جداره ی لمینت اچرا می شود در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود هیچ گونه خطری افراد را تهدید نخواهد کرد .

به طور مثال برای اجرای کف شیشه ای ساختمان که هر یک از فریم های آهنی به صورت یک در یک تغبیه شده باید از شیشه 20 میل لمینت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب خواهد بود .

 

شیشه 20 میل پارتیشن شیشه ای

طرح خاصی از پارتیشن های شیشه ای که به صورت فریم لس نصب می شود و از شیشه های 20 میل کریستال بکار برده خواهد شد ، این نوع پارتیشن ها اغلب در فروشگاه های بزرگ اجرا می شود ، توجه داشته باشید که برای اجرای پارتیشن های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه 20 میل لمینت شده استفاده کرد در این صورت حتی اگر شیشه شکسته شود خطری را در پی نخواهد داشت .

شیشه 20 میل چاپی

با استفاده از دستگاه چاپ می توان تصاویر مختلف دو بعدی و سه بعدی را روی شیشه های 20 میل چاپ کرد به طور مثال در برخی از پروژه ها تصویر میوه و سبزیجات روی شیشه میز ناهارخوری چاپ می شود ، برای تولید شیشه 20 میل چاپی ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس مخازن رنگی با رنگ های مورد دلخواه پر شده و تصویر از طریق پورت ورودی وارد دستگاه می شود .

 

شیشه 20 میل باکس شیشه ای

برای تولید باکس های شیشه ای جواهر فروشی و به طور کلی باکس های شیشه ای مدرن از شیشه های 16 میل و 20 میل کریستال استفاده می شود ، شیشه ها به صورت لیزری به یکدیگر چسبیده می شوند برای تولید باکس های شیشه ای ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله بعدی شیشه ها توسط چسب UV به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه 20 میل سقف

برای اجرای سقف شیشه ای نیز اغلب از شیشه های لمینت 20 میل و 16 کیل استفاده می شود بدین شکل مقاومت شیشه بالا بوده و در صورت شکسته شدن ذرات آن از هم جدا نخواهد شد ، لازم به ذکر است شیشه 20 میل سقف در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های 20 میل که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه 20 میل هوشمند در پروژه هایی نظیر اجرای کف شیشه ای ساختمان استفاده می شود بدین شکل می توان در صورت لزوم از دیده شدن طبقه پایین جلوگیری کرد .

شیشه 20 میل هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه های 20 میل معرفی شده است ضمنا قیمت شیشه 20 میل هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های 20 میل ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل ضد گلوله 

برای تولید شیشه های ضد گلوله ابتدا شیشه های 6 میل سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB و SGP به یکدیگر چسبیده می شوند در این صورت شیشه در برابر اصابت گلوله مقاوم خواهد شد ، شیشه 20 میل ضد گلوله اغلب به عنوان ویترین شیشه ای جواهر فروشی ها شیشه ی پنجره های ساختمان های امنیتی استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل ویترین شیشه ای 

برای اجرای ویترین های شیشه ای مانند ویترین طلا فروشی معمولا از شیشه های 20 میل کریستال لمینت شده استفاده می شود بدین شکل علاوه بر امنیت این نوع شیشه ها ، ویترین نمای زیبایی خواهد داشت به طور مثال برای تولید ویترین شیشه ای با طول 200 سانتی متر و ارتفاع 100 سانتی متر باید از شیشه 20 میل کریستال استفاده کرد در این صورت ویترین ایمنی کامل را خواهد داشت .

 

شیشه 20 میل اکریلیک

طرح جدیدی از شیشه های 20 میل که با استفاده از قلم های نقاشی و رنگ اکریلیک حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری محسوب می شود ضمنا در کشورهایی مانند ایتالیا و آلمان از شیشه 20 میل اکریلیک در پروژه های مختلفی مانند تولید شیشه میز ناهارخوری و شیشه میز کانتر به کرات بکار برده شده است .

شیشه 20 میل اکریلیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

شیشه 20 میل رفلکس 

یکی دیگر از شیشه های 20 میل خاص که با نام شیشه آینه ای نیز شناخته شده است ، ساختار شیشه های رفلکس به گونه ای است که یک طرف آن آینه و طرف دیگر شیشه رنگی می باشد به طور مثال برای اجرای شیشه نمای ساختمانی با با طول بیش از 200 سانتی متر از شیشه 20 میل رفلکس استفاده می شود بدین شکل ایمنی پروژه رعایت خواهد شد .

 

شیشه 20 میل اتاقک شیشه ای 

برای اجرای اتاقک های تمام شیشه ای نیز باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد به طوری که ابتدا با استفاده از پروفیل های آهنی قطور شبکه بندی صورت گرفته سپس شیشه ها داخل فریم ها قرار داده خواهد شد به طور مثال برای اجرای یک اتاق شیشه ای طول 4 متر ، عرض 3 متر و ارتفاع 3 متر که فقط از تعدادی پروفیل آهنی بکار برده شده باید از شیشه 20 میل لمینت استفاده کرد .

 

شیشه 20 میل اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های 20 میل رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه پاشیده می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی اکلیلی شناخته شده است و در پروژه های مختلفی مورد استفاده  قرار می گیرد به طور مثال برای یک پایه مشکی فلزی ناهارخوری باید از شیشه 20 میل اکلیلی مشکی استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

لازم به ذکر است برای تولید میزهای تمام شیشه ای خم نیز بهتر است که از شیشه 20 میل اکلیلی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد ، شیشه 20 میل اکلیلی در کشورهای آسیای شرقی به ِویژه در چین ، ژاپن و کره جنوبی به کرات استفاده می شود و از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم برخوردار می باشد .

به طور مثال در چین از شیشه 20 میل اکلیلی در اجرای نرده های شیشه ای فیکس پوینت استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد را تحت تاثیر قرار خواهند گرفت ، شیشه 20 میل اکلیلی محبوب ترین طرح شیشه های 20 میل مدرن محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات شیشه های 20 میل به این طرح مربوط می شود .

نمایندگی شیشه 20 میل کولیوند در اغلب مراکز استان های کشور و حتی در شهرستان ها راه اندازی شده است لذا برای خرید این نوع شیشه ها کافیست که به نمایندگی شهر خود مراجعه د براحتی شیشه مورد نظر خود خریداری کنید .

 

شیشه 20 میل وایت برد شیشه ای 

برای تولید وایت بردهای شیشه ای با ابعاد بزرگ و پایه دار باید از شیشه های 20 میل کریستال رنگی استفاده کرد ، به طور مثال برای یک وایت برد با طول 300 سانتی متر و ارتفاع 120 سانتی متر باید از شیشه های 20 میل رنگی بکار برد .

 

شیشه 20 میل صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح شیشه های 20 میل که یک صفحه نمایش جلوی شیشه و یک اسپیکر پشت شیشه قرار گرفته است بهط وری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مودر علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

شیشه 20 میل روی جزیره

برای تولید شیشه های رومیزی جزیره باید از شیشه های 20 میل مشکی و سفید استفاده کرد ، این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد را تحت تاثیر زیبایی منحصربفردی قرار خواهد داد .

 

شیشه 20 میل محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های 20 میل کریستال سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت محفاظ مناسب بوده و نمای زیبایی در روی سنگ قبر ایجاد خواهد شد ، به طور مثال برای تولید محافظ شیشه ای سنگ قبر با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه 20 میل کریستال لمینت شده بکار برد (چسبیده چند عدد شیشه توسط لایه PVB ) .

 

شیشه 20 میل دیوارپوش شیشه ای 

اجرای دیوارپوش های شیشه ای یکی از جذاب ترین طرح های پوشش روی دیوار محسوب می شود به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی 20 میل بکار برد .

 

شیشه 20 میل میز شیشه ای ناهارخوری 

برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری با ابعاد بزرگ باید از شیشه های 20 میل کریستال استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره باید از شیشه 20 میل بکار برد .

 

شیشه 20 میل مشجر

به طور کلی شیشه های مشجر در ضخامت های 4 میل ، 6 میل ، 8 میل ، 10 میل و 20 میل تولید شده است که در این بین شیشه مشجر 20 میل در پروژه هایی که خطر شکستن شیشه وجود دارد مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه های مشجر در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه های ضخیم معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه 20 میل بیضی

برای تولید شیشه های 20 میل بیضی باید از دستگاه CNC و MASTER استفاده کرد این نوع شیشه ها معمولا دارای اختلاف ابعاد بین عرض و ارتفاع است چرا که در غیر این صورت شکل هندسی بیضی ایجاد نخواهد شد ، شیشه های بیضی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

 

شیشه 20 میل تاشو

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای مدرن باید از شیشه های تاشو 20 میل استفاده کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، شیشه 20 میل تاشو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه 20 میل تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گوه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه 20 میل طرح سنگ 

متقاوت ترین طرح شیشه های 20 میل که طرح های مختلف سنگ گرانیتی و سرامیکی روی شیشه ایجاد می شود این نوع شیشه ها اغلب به عنوان شیشه رومیزی استفاده می شود ، شیشه های طرح سنگ فقط در پروژه های لاکچری و مدرن بکار می رود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه 20 میل - اینستاگرام

 

شیشه 20 میل - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه 20 میل به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل شیشه  20 میل در انواع گوناگون و رنگ های مختلف مانند شیشه 20 میل سکوریت ، شیشه 20 میل برنز برای رومیزی و … از طریق تماس با شماره های 02188621912  –  09128235242   –  09214195178   به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه 20 میل مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید صنایع شیشه و آینه کولیوند تحویل دهید.

شایان ذکر است صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب شیشه 20 میل سکوریت و رومیزی را هم انجام می دهد ، شما می توانید نمونه کارهای شیشه 20 میل ما را در کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند به آدرس koolivandcom@ مراجعه کنید.

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای صنایع شیشه و آینه کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :  نمونه کارها ➡ 

 

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه خم

شیشه 20 میل

شیشه 2 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه کلیر

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل 

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

شیشه 20 میل

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه 20 میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.mrclab.com

تیم تحریریه کولیوند