فهرست این مقاله

پنجره upvc رنگی

تولید درب و پنجره upvc رنگی در صنایع کولیوند                                       0912823524202188621912

 

پنجره upvc رنگی

 

درب و پنجره upvc رنگی

فراگیر شدن درب و پنجره های upvc موجب تولید بیشتر این نوع پروفیل ها و همچنین تنوع در رنگ و طرح آن شده است تا جایی که امروزه شاهد شرکت های مختلفی هستیم که پروفیل های upvc را در رنگ های بسیار متنوعی تولید کرده و با قیمت مناسبی روانه ی بازار می کنند .

اولین بار درب و پنجره upvc رنگی در کشورهای آلمان و آمریکا توسط پروهشگران صنعت ساختمانی تولید شد و پس از آن به دلیل کارایی بسیار بالای این نوع از پنجره های دوجداره خیلی زود در سایر کشورهای اروپایی و آسیایی هم تولید شد ، در کشور ما از سال 1389 ساخت پروفیل های پنجره های upvc رنگی برای اولین بار توسط شرکت وین تک شروع شد که پس از آن شرکت های دیگری مانند دکتر وین و هافمن هم فعالیت خود را در این زمینه شروع کردند .

برای ساخت درب upvc و پنجره پنجره upvc رنگی نیاز به دستگاه های مخنتلفی است که به طور مثال می توان به دستگاه برش پروفیل و پیچ بندی اشاره کرد ، تمامی دستگاه های ساخت پنجره upvc های رنگی از کشورهای اروپایی و شرق آسیایی وارد کشور ما می شود که با کیفیت ترین آن ها دستگاه های ترک می باشد .

صنایع درب و پنجره کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پنجره upvc رنگی و دکوراتیو در ایران فعایت خود را از سال 1389 از سر گرفت و به یاری خدا تا کنون بیش از 500 پروژه مختلف پنجره دوجداره upvc در سراسر ایران را اجرا کرده است .

جذبا ترین طرح پنجره upvc رنگی بدون تردید پنجره دوجداره مشکی مات است که اغلب در پروژه های خاص و لاکچری مانند اجرای نمای شیشه ای بالکن مورد استفاده قرار می گیرد .

 

چه نوع پنجره upvc رنگی بالاترین کیفیت را دارد ؟ 

همانطور که در مقاله های دیگری به طرو مفصل توضیح داده شد شرکت های مختلفی در حال ساخت پروفیل های درب و پنجره upvc رنگی هستند اما از نظر کیفیت و تجربه ای که ما در 10 سال گذشته داشته ایم پنجره های upvc رنگی که از پروفیل های وین تک و ویستابست تولید شده بهترین عملکرد را داشته اند به طبع قیمت این دو نوع پروفیل نسبت به به سایر پروفیل ها بیشتر می باشد .

اگر شما دنبال درب و پنجره upvc رنگی هستید که هم کیفیت مناسب و هم قیمت معقولی داشته باشد پروفیل های کندو و هافمن گزینه مناسبی برای شما به شمار می رود از همین رو هنگام سفارش درب و پنجره upvc رنگی میزان بودجه ی در نظر گرفته شده خود را برای اجرای پروژه با کارشناسان ما در میان بگذارید .

به طور مثال قیمت پنجره upvc رنگی وین تک چیزی حدود دو برابر قیمت پنجره رنگی upvc کندو می باشد البته این تفاوت قیمت فقط برای نوع پروفیل است و نه کیفیت رنگی که به پروفیل زده می شود .

 

نحوه ی رنگ کردن درب و پنجره upvc رنگی

به طور کلی به دو روش می توان پنجره های دوجداره upvc را رنگ کرد در حالت اول شکت سازنده ی پروفیل های upvc ، پروفیل را به صورت رنگی و آماده تحویل ما می دهد اما فقط رنگ های سفید و قهوه ای این ویژگی را دارند ، برخی از مشتریان گرامی به دنبال پنجره upvc رنگی با رنگ هایی مانند کرم ، مشکی ، آبی و .. هستند در این صورت تیم تولید صنایع کولیوند پروفیل های خام را به صورت پیسوله ای رنگ خواهد کرد .

برای تولید پنجره upvc رنگی خاص ابتدا پروفیل به صورت پیسوله ای به رنگ مورد نطر در می آید سپس پروفیل را وارد کوره های مخصوصی می کنیم که اینکار موجب ثابت شدن رنگ پنجره upvc خواهد شد ، در بین پنجره های upvc که تا کنون تولید شده است پنجره upvc رنگی شامپاینی بیشترین ثبت سفارش را به خود اختصاص داده است به طور کلی رنگ شامپاینی در صنعت پنجره و شیشه کاربرد زیادی دارد .

 

انواع پنجره upvc رنگی

پنجره های دوجداره upvc به سه روش تولید و نصب می شوند در حالت اول پنجره به صورت کشویی می باشد که به کرات این موضوع را در مقاله های دیگر تشریح کرده ایم مبنی بر اینکه حالت کشویی برای پنجره های upvc اصلا مناسب نیست به دلیل ساختار پلاستیکی این پنجره ها اما در حالت دوم پنجره upvc رنگی به صورت لولایی اجرا خواهد شد در این صورت معمولا پنجره به سمت داخل ساختمان بار و بسته می شود و از نظر عایق بندی حرارتی و صوتی در بهترین حالت قرار خواهد داشت .

سومین و آخرین حالت پنجره upvc رنگی به صورت دو حالته نصب می شود به طوری که پنجره هم به صورت لولایی باز و بسته شده و هم از بالا به سمت پایین باز خواهد شد ، این حالت بیشتر در ساختمان هایی که دارای طبقات زیادی هستند کاربرد دارد .

 

پنجره upvc رنگی کشویی

امروزه در شهرهای بزرگ به دلیل بالا رفتن قیمت ملک معمولا ساختمان ها با ابعاد کوچک ساخته شده از همین رو باید به صورت بهینه از فضای داخلی ساختمان استفاده کرد  یکی از راه ها اجرای پنجره upvc کشویی می باشد ، برای اجرای پنجره upvc رنگی کشویی از ریل های آلومینیومی و upvc استفاده می شود که معمولا زیر پنجره تعدادی غلتک فلزی قرار داد و به واسطه آن ها پنجره روی ریل حرکت خواهد کرد .

 

پنجره upvc رنگی دکوراتیو

تولید پنجره های upvc دکوراتیو با استفاده از پروفیل های رنگی upvc نمای بسیار زیبا و مدرنی را در ساختمان ایجاد خواهد کرد ، در تولید این نوع پنجره ها از شیشه های دکوراتیو استید گلاس دوجداره نیز استفاده می شود .

 

پنجره upvc رنگی دو حالته

نوعی از پنجره های upvc لولایی که علاوه بر باز شدن پنجره به صورت افقی از راست به چپ ، به صورت عمودی و از بالا به پایین نیز باز می شود ، پنجره upvc دو حالته رنگی اغلب در شرکت ها ی دولتی و خصوصی اجرا می شود ، یراق آالت پنجره upvc رنگی دو حالته از قیمت بیشتری نسبت به یراق آلات پنجره های لولایی برخوردار است به همین دلیل در اغلب پروژه ها از این پنجره ها استفاده نمی کنند .

 

پنجره upvc رنگی طرح چوب

به طور کلی پنجره های upvc طرح چوب در دو رنگ قهوه ای تیره و روشن تولید می شود ، برای تولید این نوع پنجره ها ابتدا پروفیل به صورت طرح چوب ایجاد شده سپس با استفاده از کوره های با درجه جرارت بالا رنگ مورد نظر اعمال می شود ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای قهوه ای است باید از پنجره upvc رنگی طرح چوب استفاده کرد .

 

پنجره upvc رنگی ویستابست 

همانطور که در مقاله های دیگری هم شرح داده شد پروفیل های upvc دوجداره متعددی جهت تولید پنجره های دوجداره وجود دارد که در این بین پروفیل upvc ویستابست از نظر کیفیت در رتبه اول قرار دارد ، طبق بررسی های انجام شده در سازمان تعیین استاندارد کالا پنجره upvc رنگی ویستا بست به عنوان برترین پروفیل upvc دوجداره در ایران شناخته شده است اما قیمت آن نسبت به سایر پروفیل ها بیشتر می باشد .

 

پنجره upvc رنگی سه جداره

در برخی از پروژه ها به دلیل جلوگیری از اتلاف انرژی به میزان بیشتری از پنجره های سه جداره بکار می رود ، ساختار این پنجره ها نسبت به پنجره های دوجداره متفاوت بوده و نیاز به شیشه های سه جداره نیز دارد ، پنجره upvc رنگی سه جداره اغلب در مناطق سردسیر کشور کاربرد دارد طبق بررسی های انجام شده این نوع پنجره ها حدود 80 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند .

 

پنجره upvc رنگی خم

نوع دیگری از پنجره های upvc رنگی که با استفاده از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پروفیل های upvc در طرح های مختلفی خم می شود ، این نوع پنجره ها برای اجرای نمای کرتین وال در ساختمان های لوکس کاربرد دارد ، برای تولید پنجره upvc رنگی خم ابتدا پروفیل های رنگی در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس در شعاع خم مورد نیاز خم شده و در نهایت هم داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

پنجره upvc رنگی حفاظ دار

با توجه به اینکه سرقت های متعددی از ساختمان های مسکونی صورت می گیرد بهتر است که از پنجره های دوجداره upvc حفاظ دار استفاده کرد در این صورت امکان سرقت تا 70 درصد کاهش پیدا خواهد کرد ، پنجره upvc رنگی حفاظ دار جذابترین طرح پنجره های دوجداره محسوب می شود این نوع پنجره ها در ابعاد مختلفی قابل تولید است و در پروژه های خاصی استفاده خواهد شد .

 

پنجره upvc رنگی طرح دار

پنجره های upvc را می توان در اشکال مختلف هندسی تولید کرد که متداول ترین حالت آن گرد است البته توجه داشته باشید که قیمت پنجره upvc با اشکال خاص بسیار بیشتر از پنجره های مربعی و مستطیلی است .

 

پنجره upvc رنگی چند لنگه

در برخی از پروژه ها به دلیل بزرگ بودن چارچوب تعداد لنگه های پنجره upvc بیش از 2 عدد خواهد شد به طوری که تعدادی از لنگه ها به صورت ثابت و تعدادی نیز به صورت بازشو نصب خواهد شد .

 

پنجره upvc رنگی هوشمند 

طرح خاصی از پنجره های upvc رنگی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است پنجره upvc رنگی هوشمند در اغلب مجله هی معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design به عنوان برترین طرح پنجره upvc شناخته شده است .

قیمت پنجره upvc رنگی هوشمند تقریبا دو برابر پنجره های upvc ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع پنجره ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند ، پنجره upvc رنگی هوشمند محبوب ترین طرح پنجره های upvc محسوب می شود به طوری که بیش از 40 درصد سفارشات پنجره های دوجداره به این طرح جدید و مدرن تعلق دارد .

پنجره upvc رنگی هوشمند جذاب ترین طرح پنجره های دوجداره جدید و مدرن به شمار می رود این نوع پنجره ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc رنگی 

برای تعویض پنجره های قدیمی آهنی با پنجره های upvc رنگی ابتدا پنجره قدیمی بدون تخریب از فریم اصلی جدا شده سپس پنجره رنگی upvc روی فریم نصب خواهد شد البته باید از فریم های بازسازی شده استفاده شود لازم به ذکر است پنجره upvc رنگی هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

حالت های مختلف پنجره upvc رنگی

به طور کلی پنجره های upvc را می توان به روش های مختلفی تولید کرد به طور مثال برخی از طرح ها شامل یک لنگه ثابت و یک لنگه متحرک است و برخی دیگر از دو لنگه ثابت و یک لنگه متحرک تشکیل شده است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از پنجره های رنگی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

پنجره upvc رنگی وین تک 

محبوب ترین نوع پروفیل upvc رنگی جدید که با نام وین تک شناخته شده است ، به طور مثال برای ساختمانی با سنگ نمای قهوه ای رنگ باید از پنجره های دوجداره وین تک شامپاینی استفاده کرد . 

 

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc رنگی 

یکی از خدمات کاربردی که در صنایع کولیوند ارائه می شود تعویض پنجره های قدیمی با upvc به صورت بدون تحریب است به طوری که هیچ گونه تغییری در چارچوب داده نخواهد شد .

 

 

 

پنجره upvc رنگی - اینستاگرام

 

پنجره upvc رنگی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت مشاوره رایگان و سفارش درب و پنجره upvc رنگی

جهت اطلاع از قیمت پنجره upvc رنگی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری پنجره upvc رنگی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم فنی مجرب از سال 1390 خدمات نصب و اجرای پنجره upvc رنگی را در سراسر کشور عزیزمان ایران انجام می دهد و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره دوجداره upvc

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

پنجره upvc رنگی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره upvc رنگی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.safechoice.co.uk

تیم تحریریه کولیوند